Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Sausio » 3

Ar pajėgios bakterijos iš vaistinės išspręsti problemą?

Naiviais, o dar labiau keistais atrodo žmonės, kurie perka vaistinių parduodamus bakterinius preparatus žarnyno veiklai gerinti. Jeigu jie žinotų bent dalį tiesos apie žarnyno bakterijas, tuomet gal suvoktų, kad naudos iš jų geriamų bakterijų nedaug yra, greičiau galima susilaukti žalos, ypač jei tie bakteriniai preparatai geriami tais atvejais, kai žarnyne savosios bakterijos yra išnaikintos antibiotikais ar valymais klizmomis. Žinoma, pagerėjimo nuo vaistinės bakterijų sulaukiama, tačiau ne ilgalaikio, todėl, kad ilgalaikis efektas pasiekiamas ne viena dešimtimi bakterijų, skirtų visiems gyvenimo atvejams.
 
bakterijos, antibiotikai, žarnynas, moksliniai tyrimai
Tik visai neseniai mokslininkai išsiaiškino (tam pagelbėjo atsiradusi galimybė tirti genomą), kad žmogaus žarnyne gyvena apie tūkstantį bakterijų rūšių, iš kurių apie 160 gyvena vienu metu. Daugelis bakterijų yra tokiame glaudžiame sąryšyje su organizmu, kad ne jame jos negali gyventi ar būti dirbtinai padaugintos ne žarnyne, net jei ir būtų sukurta maksimaliai artima terpė žarnynui. Nuo šios sudėtingiausios žmogaus organizmo ekosistemos priklauso didžioji dalis sveikatos ir apie 75% imuniteto. Todėl kištis į ją su cheminiu ginklu ar kanalizacijų valymo įrenginiais yra labai rizikinga. Kartą aršiai pakariavus ar rimtai „pasivalius“, galima problemas apgyvendinti organizme visam laikui.

Mokslininkai pripažįsta, kad iš tūkstančio išsiaiškintų rūšių daugelis mikrobų buvo naujiena mokslui. O iš tų, kurie jau žinomi, daugelio nežinoma rolė žmogaus organizme.

„Mes radome apie tūkstantį bakterijų rūšių, ir mes vargu ar žinome kas tai per bakterijos, ir supratimo neturim ką jos veikia“, – pareiškė Erun Ras iš Briuselio laisvojo universiteto, tarptautinės mokslininkų grupės, kuri užsiiminėjo genų dešifravimu, narys.

„Mums buvo nuostabu sužinoti, kad tarp mūsų yra daug daugiau bendro, negu mes galvojome. Daugelio žmonių žarnynai turi daug daugiau bendro bakterijų kolonijų sudėties prasme, negu buvo manoma anksčiau, kai buvo laikoma, jog žmogaus žarnyno flora yra labai kintanti“, – pridėjo jis.

Mokslininkai, ištyrę 124 sveikų europiečių žarnynų mikroflorą, tikisi, kad darbo rezultatai sudarys galimybę atrasti skirtumus tarp sveikų ir sergančių žarnyno ligomis. Sekančiame etape mokslininkai seks kaip kinta flora žarnyne gyvenimo eigoje ir ligos atvejais. Yra planuojama išsiaiškinti koks yra žarnyno mikrofloros skirtumas tarp etninių grupių ir atskirų pasaulio regionų gyventojų.

Kol kas aišku tik viena: su nuosavo žarnyno gyventojais reikia elgtis labai pagarbiai ir nesiūlyti jiems visokių įtartinų „E...“ ar bandyti jų kantrybę visokiais endodušais ir siurbliais, ypač jei jau esate ant operacinio stalo praradę akląją žarną.
 
Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau