Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (956) Komentarų: (0) (28.02.2018 - 22:58)

Avižų nuoviras valyti kepenis

Atsiliepimai ir efektyvumas:

Negalima sakyti, kad pas žmogų organizme yra vieni pagrindiniai organai, o kiti ne. Kiekviena sistema atlieka tam tikrą funkciją ir yra atsakinga už konkretų užduočių bloką. Labiausiai veikia kepenys. Jis filtruoja kraują, tarnauja, kaip kraujodaros organas, yra atsakingas už imunitetą, sintezuoja kai kuriuos vitaminus ir t.t. Todėl žmogus tiesiog turi rūpintis šiuo gyvybiškai svarbiu organu. Naudinga avižomis valyti kepenis. Ši procedūra yra svarbi tiek pačiam organui, tiek visam organizmui.

avižų nuoviras, kepenys, avižos, sveikatos patarimai,receptas

Avižų nauda kepenims ir visam organizmui

Kad dauguma gyvybinių procesų organizme vyktų stabiliai, būtina palaikyti kepenų ląsteles sveikoje aktyvumo būsenoje. Įdomiausia yra tai, kad kepenys niekada neskauda, nes neturi nervų galūnių ir žmogus net neįtaria, apie jų "kančias". Kas gali tapti kepenų patikrinimo, gydymo ar prevencijos signalu?

Pirmiausia reikia įspėti, kad greitai pasiekti kepenų valymo rezultato negalima. Gydymo ir profilaktikos kursas trunka apie 2-3 mėnesius. Jeigu turėsite jėgų ir kantrybės, jūsų organizmas bus steriliai švarus. Svarbiausia rasti kokybiškų, neapdorotų pesticidais avižų, išaugintus ekologiškai švarioje vietovėje.

1 receptas: ant 1 puodelio nuplautų avižų užpilkite 3 litrus šalto vandens, sušildykite iki 80 laipsnių ir įdėti į orkaitę su temperatūra iki 150 laipsnių. Avižos turi "troškintis" emaliuotame inde maždaug 2 valandas. Atvėsus užpilui kruopščiai išspauskite ir vartokite 30 minučių prieš valgį po 2/3 puodelio ryte ir vakare, šilta.

2 receptas: 1 šaukštą smulkintų avižų grūdų supilkite į termosą, užpilkite 1 litrą verdančio vandens, palikite nusistovėti 10-12 valandų. Užpilą vartoti pagal pirmiau pateiktą schemą. Dieną turėtumėte gerti iki 500 ml avižų užpilo.

Nepakenktu keletą savaičių mažiau vartoti riebalų, kad kepenys visiškai pailsėtų ir išsivalytų. Beje, šios priemonės yra veiksmingos, bet svarbiausia, nesustoti, o daryti užpilus 2-3 mėnesius.

Avižų nuoviras valyti kepenis


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: avižų nuoviras, avižos, kepenys, liaudies receptai, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar