Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 5

Blogo gydytojo požymiai

1. Jis iš karto duoda suprasti, kad būtina sumokėti tam tikrą sumą. Jo argumentas – nieko gero nebūna nemokamai. Nereikėtų tam pasiduoti – tarp sąvokų „imti pinigus“ ir „reikalauti pinigų“ yra didelis skirtumas.

2. Vos užmetęs akį į tyrimų rezultatus gydytojas pareiškia, kad nepasitiki tomis laboratorijomis, kur jie padaryti, ir reikalauja, kad visi iki vieno būtų pakartoti ten, kur jis pasakys. Įdomu tai, kad dažniausiai tai būna komercinės laboratorijos.

3. Jau per pirmą konsultaciją gydytojas tvirtina, kad jūsų būklė – ypatingai sunki, yra būtina operacija ar ilgai trunkantis gydymas. Norint padaryti tokias išvadas, visų pirma reikia gauti ir išnagrinėti papildomų tyrimų rezultatus, ir tik po to argumentuotai pateikti savo poziciją.

4. Diagnozė nustatyta, paskirtas gydymas. Bet jį baigus jums netapo geriau, simptomai liko. Geras gydytojas turi argumentuotai paaiškinti, kodėl taip nutiko – pavyzdžiui, galbūt jūs neteisingai vartojote vaistus. Tokių paaiškinimų, kaip „ligonis priešinosi gydymui“, „tai normalu“, negalima priimti už gryną pinigą. Gydytojas privalo paaiškinti, kodėl jo paskirtas gydymas neveikia.

5. Pasitaiko, kad gydytojas reikalauja, jog jo išrašytą vaistą nusipirktumėte konkrečioje vaistinėje. Tokiu atveju yra tikimybė, kad jums išrašė ne visai tą preparatą, kuris jums reikalingas.

6. Niekaip negali nustatyti diagnozės, skiria iš pažiūros pačius įvairiausius tyrimus, bet jų rezultatai nepadeda išsiaiškinti, kas su jumis darosi. Jeigu taip atsitinka, gydytojas privalo suprantamai paaiškinti, kodėl taip sunku diagnozuoti ligą ir kodėl iškilo tokios rimtos abejonės. Jeigu, užuot paaiškinęs suprantama kalba, gydytojas puola žerti terminus ir sudėtingus žodžius – atsargiai.

7. Jūsų nesugeba prisiminti per kitą apsilankymą, gydytojas nepasižiūrėjo jūsų tyrimų rezultatų, painioja jus su kitu ligoniu ir pan. Kitas variantas – jis daug bruzda, kalba nerimtai, neužtikrintas dėl savo veiksmų ir žodžių, nuolat keičia savo požiūrį.

8. Jus gydo vien tik homeopatija ir liaudiškomis priemonėmis, kartais prideda ir mankštą. Žinoma, tai normalu tuo atveju, jeigu kreipėtės į gydytoją homeopatą ar fitoterapeutą. Visų kitų specialistų atveju tokia gydymo taktika kelia rimtų abejonių.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar