Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (269) Komentarų: (0) (27.07.2018 - 07:46)

Imbierų arbatos nauda musų organizmui

Yra daugybė arbatos rūšių – visos jos pasižymi skirtingu kvapu, poveikiu žmogaus organizmui ir paruošimo technikomis. Vienos atstoja vaistus, kitos mėgstamos tiesiog dėl malonaus skonio. O kuo ypatinga imbierų arbata?

Šis gėrimas daro teigiamą poveikį mūsų nuotaikai ir pasižymi tonizuojamuoju poveikiu. Reguliariai jį geriantys žmonės beveik neturi sveikatos problemų, jų veidas įgyja sveiką atspalvį, o žvilgsnis tampa pastebimai guvesnis.

imbierai, imbierų nauda, arbata, imbierų arbata, imbiero nauda

 Tokia arbata gerina smegenų veiklą ir atmintį, todėl ypač rekomenduotina dirbantiems protinį ar kūrybinį darbą. Geriama prieš valgį ji gerina apetitą, o po jo – padeda virškinti. Prisiminti ją reikėtų ir tuo atveju, jei turite antsvorio. Na, o jei skundžiatės skrandžio problemomis (gastritu, padidėjusiu skrandžio rūgštingumu), jau žinote, kuo pakeisti rytinį kavos puodelį.

Įprasta manyti, kad imbierų arbatą reikia gerti šaltuoju metų laiku – iš tiesų galima ir vasarą. Senąsias tradicijas puoselėjančiose Rytų šalyse, kur šis gėrimas ruošiamas su citrina ir prieskoniais, net tikima, kad tai priemonė, padedanti išvengti vėžio. Mūsų saulės nelepinamuose kraštuose sezoniškumas ne toks svarbus, tačiau savaime suprantama, kad dėl šildomojo ir kraujotaką gerinančio poveikio žiemą ją gerti šiek tiek prasmingiau.

 Paprastai stiklinei verdančio vandens imamas vienas arbatinis šaukštelis imbiero (geriau ne malto, o smulkinto), o po 20–30 minučių arbata paskaninama medumi. Pagal skonį dedama ir kardamono, gvazdikėlių, kitų prieskonių. Receptų daug, tačiau paruošimo principas ir arbatos poveikis lieka panašus.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: imbierai, imbiero arbata, imbierų nauda, imbiero nauda, Arbata, imbierų arbata, imbieras nauda organizmui, imbiero nauda organizmui
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar