Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 10

Kaip susitikimas su savo angelu sargu

Savo gimimo valandėlę jūs automatiškai gavote galingą psichinės apsaugos šaltinį – savo angelą sargą. Daugelis ekstrasensų mano, kad pati saugančioji būtybė lydi jus per daugelį gyvenimų, per visus jūsų sielos kelionės etapus, vedančius dvasinio nušvitimo link.

angelas sargas, angelas

Kasdieniame gyvenime jūsų angelas sargas stebi jus visą laiką ir veikia kaip “nematomas taisytojas”, nuolat taisantis ir gydantis net menkiausius jūsų auros pažeidimus. Jo mylinti dvasia taip pat apsaugo jūs, kai miegate, atremia neigiama jėgas.

Jūs galite nežinoti, kad turite angelą sargą, kol koks nors įvykis nepaskatina jus užmegzti su juo psichinį ryšį; paprastai taip atsitinka emocinės krizės metu. Tokia patirtis palieka neišdildomą įspūdį; tai gilus intuityvus besąlygiškos meilės suvokimas.

Tai gali būti ir pirmas žingsnis mokantis bendrauti su savo angelu sargu teigiamu pagrindu. Tačiau jūs turite protingai su juo bendradarbiauti; jūsų angelas tikrai ves, gydys ir saugos jus, bet tai nereiškia, kad jūs galite vengti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus.

NURODYMAI, KAIP BENDRAUTI:

Maloniais žodžiais ir atitinkamu elgesiu patvirtinkite, kad žinote apie savo angelo buvimą.
Pasirinkite laiką reguliariam bendravimui su savo angelu sargu; daugelis žmonių tai daro vakare prieš eidami gulti.

Visada pagalbos prašykite aiškiais, paprastais žodžiais.

Jei jus kamuoja sapnai ir neigiami jausmai, prašykite savo angelo jus apsaugoti.

Visą laiką būkite atsivėręs žinioms iš savo angelo sargo, ypač jei jaučiate, kad jūs perspėjamas apie gresiantį pavojų.

Nežiūrėkite pro pirštus į savo saugumą – juk jus saugojantis angelas negali nepataisyti jūsų laisvos valios.

KAIP ŠAUKTIS SAVO ANGELO SARGO

1. Sutelkite dėmesį į savo kvėpavimą, kol visiškai atsipalaiduosite (kaip meditacija).

2. Švelniai įkvėpdamas (-a) į savo širdies centrą, ramiai paprašykite savo angelo sargo prisiartinti prie jūsų ir kokiu nors ženklu parodyti, kad jis šalia.

3. Leiskite savo angelui sargui apgaubti jus gydančia energija, pajuskite kaip jus apgaubė jo glamonėjantys sparnai.

4. Šioje šilumoje visiškai atsipalaiduokite ir paprašykite pagalbos, kurios jums reikia.

5. Ramiai gerkite gaunamą energiją, kol pajusite, kad jau gana. Nors jūsų angelui sargui padėkos nereikia, pajusite neįveikiamą norą išreikšti savo dėkingumą.

6. Sugrįžkite į savo įprastą psichinio suvokimo būseną ir visą likusią dienos dalį nešiokitės tą besąlygiškos meilės jausmą...

Knyga pagal Julie Soskin ”ar esi ekstrasensas?… Dešimtys būdų savo įgimtoms galioms stiprinti”

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.08.2020 laikas 12:27 Nuo skausmų gelbsti garstyčios ir medus
Skausmas baisiai išsekino. Matyt, ir mano veidas turėjo tokią skausmingą išraišką, kad viena pagyvenusi moteris, iš manęs pirkusi vaisius, paklausė, kas man. Papasakojau jai apie varginančius sąnarių skausmus.

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 11:45 Paslaptingasis kolitas. Kaip gydyti kolitą?
Storosios žarnos gleivinės uždegimas - kolitas - laikomas vienu iš labiausiai paplitusių skrandžio ir virškinimo trakto susirgimų, ypač pagyvenusiems žmonėms. Tačiau šią ligą gaubia nemažai paslapčių, net ir gydytojai dar iki galo nesutaria, ką iš tiesų laikyti kolitu....

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 10:59 Širdies aritmijos profilaktika ir gydymas
Skiriamos kelios aritmijos rūšys: sinusinė (tachikardija, bradikardija, ekstrasistolija), virpamoji prieširdžių arba skilvelių aritmija, paroksizminė tachikardija, širdies blokada.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau