Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (01.12.2017 - 13:45)

Sužinokite, kaip tinkamai pasigaminti obuolių, avižinių dribsnių ir citrinos kokteilį, kuriuo galėsite numesti svorį!

Tai labai paprasta!

Natūralus kokteilis svoriui numesti

Šiuo metu yra daug įvairių vaistų, kurie gali padėti išspręsti antsvorio problemą, juos galima įsigyti vaistinėse ir sporto prekių parduotuvėse, tačiau tai nerekomenduotina, žalinga žmogaus sveikatai (paranormal.lt).

Šiandiena pristatomas visiškai natūralus kokteilis svoriui numesti, kurį sudaro pagrindiniai ingredientai: avižiniai dribsniai, citrina ir obuoliai.

Šie natūralūs ingredientai kartu padeda šarminti kūną, pašalinti blogą cholesterolio kiekį kraujyje, atsikratyti toksinų arterijose ir apsaugoti nuo insulto ar širdies smūgio.

Ingredientai:

  • 125 g avižinių dribsnių;
  • 5 litrai mineralinio vandens;
  • 1 ekologiška citrina;
  • 2 ekologiški obuoliai.

Paruošimo būdas:

Pirmas dalykas, ką reiktų padaryti – nuvalyti obuolius ir supjaustyti juos į smulkius gabalėlius.

Supilkite mineralinį vandenį į maišytuvą ir sudėkite supjaustytus obuolius, įdėkite avižinių dribsnių ir sumaišykite viską, kol gausite vientisą ir lengvą mišinį. Jei mišinys yra per tirštas, įpilkite šiek tiek vandens.

Supilkite mišinį į dubenį ir išspauskite citriną, sultis supilkite į mišinį. Sumaišykite viską.

Vartojimas:

Vartokite kokteilį, kai tik jis bus pagamintas. Jei pageidaujate, tai galite padaryti prie miegą. Šis kokteilis turėtų būti vartojamas kasdien.

Dabar, kai žinote apie šį kokteilį, nelaukite ir pasigaminkite... O apie jo naudą, parašykite komentaruose, pasidalinkite su kitais skaitytojais...

Natūralus kokteilis svoriui numesti


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar