Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (5.8K) Komentarų: (0) (03.04.2015 - 15:31)

Mįslės ir faktai

Ateivių pėdsakai Žemėje

Galima netikėti tuo, kad gana seniai Žemėje pradėjo lankytis ateiviai iš kitų planetų. Tačiau, Kaip tada paaiškinti radinius, kuriuos žmonės aptiko vienoje ar kitoje pasaulio dalyje?

Danija

2007-ais metais Danijai priklausančioje Zelandijos saloje buvo aptikta keista kaukolė. Ją aptiko darbininkas Olstikės kaimelyje. Viename name buvo atliekamas vandens kanalizacijos vamzdžių remontas, Iš pradžių darbininkui pasirodė, kad aptiko dalį arklio kaukolės. Tačiau po to, kai atidžiau įsižiūrėjo, suprato, kad radinys primena žmogaus kaukolę.

Kaukolė labai greitai pateko į mokslininkų rankas. Analizė parodė, kad kaukolė priklauso subjektui, kuris gyveno tarp 1200-ųjų ir 1280-ųjų metų. Tarp senų vamzdžių, tarp kurių kaukolė buvo atrasta, ji atsirado ne anksčiau 1900-ųjų metų. Tik tuo metu šiame kaimelyje atsirado pirmasis vandentiekis. Labai tikėtina, kad kaukolė buvo rasta žymiai anksčiau ir visai kitoje vietoje. Ji buvo kažkur saugoma, po to paslėpta ten, kur buvo aptikta 2007-ais metais.

Kopenhagos Aukštojoje veterinarijos mokykloje mokslininkai padarė išvadą, kad kaukolė priklauso žinduoliui. Tačiau nustatyti jo vietos Karlo Linėjaus klasifikacijos sistemoje taip ir nepavyko.

Kaukolė buvo apie 1,5 karto didesnė už žmogaus kaukolę. Pirmiausia, kas krito į akis, - tai didžiulės akiduobės. Panašu, kad būtybė su tokiomis akimis gerai matė tamsoje. Mokslininkų nuomone, lygus kaukolės paviršius rodo, kad būtybė buvo gerai prisitaikiusi gyventi šaltoje aplinkoje.

Danijoje rasta kaukolė iki šiol yra viena iš didžiausių paslapčių antropologijos istorijoje. Ji aiškiai nepriklauso nė vienai Žemėje gyvenančiai būtybei ir tuo pačiu metu primena žmogaus kaukolę. Labiausiai paplitusios kilmės versijos -tai ateivis iš kitos planetos, mutantas arba svečias iš paralelinio pasaulio.

Bulgarija

2001-ųjų metų gegužės mėnesį Plovdivo gyventojas Romanas Genčevas Rytų Rodopuose aptiko keistą kaukolę. Žurnalistai radinį pakrikštijo „Bulgarijos unikumu". Kaukolės dydis neviršijo vaiko galvos dydžio, ji svėrė vos 250 gramų. Tai reiškia, kad kaukolės kaulai buvo labai lengvi.

Sofijos universiteto evoliucijos ir lyginamosios anatomijos specialistas daktaras Danilas Peševas atliko radinio analizę ir padarė išvadą, kad gyvūnai su tokia kaukole Žemėje niekada negyveno. Rentgenologas profesorius Angelas Tomovas taip pat tyrinėjo radinį ir pareiškė, kad tokia kaukolės sandara neturi analogų Žemėje gyvenančių stuburinių tarpe.

Svarbiausia ir didžiausia paslaptingo radinio keistenybė yra kaulas, kuris iš viršaus dengia kaukolę. Dengiantysis kaulas yra iš dviejų dalių ir su kupolu jungiasi centre esančiu pagrindiniu gūbriu bei sudėtinga kaulinių išaugų sistema. Išliko tik priekinė kaukolės dalis su užpakalyje esančiu lygiu pjūviu.

Kai spaudoje ir kitose informavimo priemonėse buvo pranešta apie keistąjį radinį, Romanui Genčevui ėmė plaukti daugybė pasiūlymų parduoti kaukolę, ypač daug šių pasiūlymų buvo iš užsienio šalių. Radėjui buvo siūlomos astronominės sumos. Nuo šių įvykių praėjo daugiau nei 10 metų, apie „Bulgarijos unikumą" kol kas nėra jokios naujos informacijos. Beje, tokia situacija yra tipiška atvejams, kai kalbama apie radinius, kurie gali kardinaliai pakeisti mūsų supratimą apie pasaulį kuriame mes gyvename.

Peru

Nelabai seniai Peru buvo aptiktos dviejų keistų į žmogų panašių būtybių su didžiulėmis galvomis liekanos.

Kusko muziejaus antropologas ir radinio autorius Renato Rikelmė teigia, kad šis radinys - tai ateivių palaikai. Jie buvo aptikti Peru pietuose netoli garsiosios Naskos lygumos, žinomos savo milžiniškais piešiniais.

Pirmosios mumijos galva didžiulė, atstumas nuo smakro iki viršugalvio -50 cm. Akiduobės žymiai platesnės, nei įprastai yra pas žmones. Kaukolė smarkiai ištempta atgal. Dešinėje akiduobėje

išliko truputį akies medžiagos. Tai reiškia, jog yra vilties, kad bus galima atlikti DNR analizę.

Antroji mumija yra vos 30 cm ilgio kartu su galva. Greičiausiai, tai yra neišnešiotas kūdikis. Tačiau jo dantys kaip suaugusio žmogaus, o maumenėlis - atviras, neužaugęs, kaip kūdikio.

Kaip teigia Rikelmė, jam padėti tęsti tyrimus atvyko trys antropologai iš Ispanijos ir Rusijos. Teigiama, jog jie irgi pripažino, kad paslaptingos liekanos priklauso ne žmonėms. Gali būti, kad tai yra ateivių mumijos, bent jau didesnė mumija tai jau tikrai ateivio.

Rikelmė tęsia: „Pripažįstu, kad tokia prielaida atrodo ekstravagantiškai. Tačiau juk akivaizdu, kad „didžiagalvių" nėra nė vienoje etninėje grupėje, gyvenančioje mūsų planetoje.

Rusija

2006-ųjų metų vasarą pensininkė Tatjana Muračinskaja su vyru ir draugais nuvažiavo į karjerus, esančius prie Ozerkų kaimo Gvardeisko rajone Kaliningrado srityje, išsimaudyti. Moteris nubrido į seklumą, kur smėlyje pamatė keistą nuzulintą akmenį. Moteris pakėlė šį akmenį - tai buvo suakmenėjimas, primenantis kaukolę.

Pensininkė namuose gerai apžiūrėjo savo radinį. Jame nosies vietoje buvo akiduobės ir skylutės. Pati kaukolės dėžutė buvo rombo formos, o toje vietoje, kur gyvoms būtybėms yra ausys, šioje kaukolėje buvo skylutės. Vietiniai žurnalistai netgi įžiūrėjo kaklo slankstelių liekanas.

Šį kartą mokslininkai šiuo radiniu nesusidomėjo. Pati Tatjana Muračinskaja yra įsitikinusi, kad tai yra humanoido kaukolė. Moteris kaukolės savininką meiliai pavadino Orionu ir pačią kaukolę saugo kaip savo akį.

Gana neseniai Astrachanės srityje netoli Samosdelkos kaimo vykstančių kasinėjimų metu archeologai aptiko neįprastą kaukolę. Ji panaši į žmogaus kaukolę, tik didesnė. Taip pat kaulai plonesni ir labiau grublėti, palyginus su žmogaus kaukole.

Kaip teigia ekspertai, kaktos kaulas sudarytas iš dviejų dalių, o žmogaus kaukolėje šis kaulas yra vientisas. Be to, šioje kaukolėje tilpo žymiai daugiau smegenų nei žmogaus kaukolėje. Šis radinys sukėlė nemažai ginčų tarp mokslininkų. Dalis tyrinėtojų yra įsitikinę, kad ši kaukolė yra nežemiškos kilmės.

JAV

Yra žinoma apie dar keistesnius radinius. Pavyzdžiui, Big Bend Kantryje (Big Band Country) (Teksaso valstija) buvo aptiktas urvas, o jame - nežinomos senovėje gyvenusios būtybės liekanos. Jos kaukolėje buvo tik viena akiduobė kaktos centre. Mokslininkai nustatė, kad „kiklopai galėjo sverti apie 300 kg, o jo ūgis siekė 2,5 m.

Daugelis ufologų mano, kad tokie genetiniai nukrypimai galėjo atsirasti dėl ateivių iš kitų planetų vykdytų eksperimentų.

Ateiviai - „vandenų šeimininkai “, kaip juos vadino senovėje gyvenę žmonės, -greičiausiai, neturėjo tiesioginių lytinių kontaktų su Žemės gyventojais. Panašu, kad jie atlikdavo dirbtinį apvaisinimą, į žmonių kiaušialąstes įdiegdami savo genetinę medžiagą.

Iš kitos pusės, jei ateiviai iš tikrųjų pas mus lankėsi su vizitais, tai tikrai gali būti, kad jie ne kartą nusileidimo ar pakilimo metu patyrė avariją. Kodėl negalima galvoti, kad keistosios kaukolės priklauso būtent jiems, „proto broliams", kurie žuvo, kai sudužo jų skraidymo aparatai?

Jei manote, kad matėte keistų skraidančių objektų, turėjote kontaktą su nežemiška gyvybe? Papasakokite savo istoriją skaitytojams. Turite sveikatos veiksmingą receptą, ligos istorija pasidalinkite savo pasakojimu.Siūlyti straipsnį

TEMOS Ateiviai, mutantai, kaukolė Oriono, nso, kaukolė, paraleninis pasaulis, būtybės, aptiko, naska, ciklopai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

reklama

PANAŠIOS NAUJIENOS:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai
Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

reklama


Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
Numerologija. Numerologijos paslaugos. Analizės....

Naujausia metodika, apjungianti rytų ir vakarų numerologiją. Tikslu - konkretu - kryptinga. Rusijos ezoterikos centro...

paranormal.lt
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 10 gr. iki 300 gr. Dar tur...


//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


paranormal.lt
Šlapimo rūgšties pašalinimas iš jūsų organizmo...

Šios sultys puikiai susidoros su šlapimo rūgšties pašalinimu iš jūsų organizmo ir sumažins sąnarių skausmą. Labai naudinga ge...

paranormal.lt
Mišinys mažina kraujospūdį ir cholesterolio kiekį krauj...

Geriausias būdas sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir padidintą kraujo spaudimą. Šis puikus natūralus mišinys mažina krauj...
paranormal.lt
Kalendra gali išvalyti sunkius metalus iš organizmo...

Kalendra yra viena iš labiausiai efektyvių produktų, skirtų detoksikacijai, kuris pašalina toksinius teršalus ir sunkiuosius ...

paranormal.lt
„Google“ patentavo „apyrankę nuo vėžio“...

Bendrovė „Google“ turi planų gaminti dėvimus įrenginius, kurie galėtų naikinti mūsų organizme šmirinėjančias žalingas struktūras...


Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Lietuvoje papasakojo apie ateivius ... Svarstymai, ar egzistuoja nežemiška gyvybė, turi daugybę versijų. Mokslininkai vis ieško egzopl... (1244)
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (2308)