Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2017 » Gruodžio » 7

Gydytojai – viena iš trijų pagrindinių mirtingumo priežasčių

Visa ši informacija yra rimto tyrimo, kuris buvo baigtas praėjusių metų gruodį, rezultatas. Tyrimo autorė Barbara Stars iš Higienos ir visuomenės sveikatos mokyklos, pasakoja, kaip JAV sveikatos apsaugos sistema gali pakenkti jūsų sveikatai.

Gydytojai – viena iš trijų pagrindinių mirtingumo priežasčių

Štai tie mirti skaičiai apie sveikos apsaugą (mirčių skaičius per metus):

12 000 – nereikalingos chirurginės operacijos.

700 – klaidingos diagnozės.

20 000 – kitos gydytojų klaidos.

80 000 – infekcijos ligoninėse.

106 000 – mirtinos vaistų vartojimo pasekmės.

225 000 mirčių per metus dėl jatrogeninių priežasčių!

(Jatrogeninis – terminas naudojamas apibūdinant būseną, kurią sukelia gydymas. Pavyzdžiui, koks nors nenumatytas ar neišvengiamai atsirandantis šalutinis efektas)

Daktarė Stars siūlo kelis šių skaičių iššifravimo variantus.

Pirma – didžioji duomenų dalis gauta tiriant hospitalizuotus ligonius.

Antra – šie skaičiai byloja tik apie mirtis ir nekalba apie negatyvias pasekmes, susijusias su invalidumu ar pacientų diskomfortu.

Trečia – „mirčių dėl klaidų“ vertinimai čionai yra žemesni, nei kitose ataskaitose.

Ketvirta – tai suapvalinti skaičiai.

Naudojant aukštesnius rodiklius, mirčių dėl jatrogeninių priežasčių skaičius gali siekti 230 000-284 000 per metus.

Bet kuriuo atveju 225 000 mirčių, kurias sukėlė medikai – tai trečioji pagal dydį mirties priežastis Amerikoje po mirties nuo širdies ligų ir vėžio. Kitame šaltinyje kalbama, kad nuo 4 iki 18 procentų žmonių, kurie yra pastovūs pacientai, patiria negatyvias pasekmes ambulatorinėmis sąlygomis.

116 000 000 – papildomi vizitai pas gydytojus;

77 000 000 – nereikalingi receptai;

17 000 000 – skubūs apsilankymai klinikose dėl rimtų ligų;

8 000 000 – papildomos mirtys;

77 milijardai dolerių – papildomos išlaidos.

Didelė sveikatos apsaugos sistemos kaina mūsų dienomis, panašu, pasiteisina, tačiau geriausi gydymo rezultatai reikalauja dar brangiau kainuojančios priežiūros.

Kelių tyrimų rezultatai rodo, kad 20-30 procentų pacientų visgi negauna reikiamos priežiūros.

Įvairiais vertinimais, nuo 44 000 iki 98 000 pacientų miršta kiekvienais metais dėl medicinos klaidų.

Į tai galima būtų užmerkti akis, jei gerėtų kitų pacientu sveikata, tačiau ar tikrai taip vyksta?

Iš 13 išsivysčiusių šalių pagal neseniai atliktą tyrimą JAV užima 12-ą vietą pagal šešiolika sveikatos rodiklių. Amerikos reitingą, be kita ko, nulėmė tokie rodikliai:

13 vieta – per mažas naujagimių svoris;

13 vieta – neonatalinis ir vaikų mirtingumas;

11 vieta – mirtingumas po gimdymo;

13 vieta – gyvenimo trukmė.

Prastus JAV rodiklius neseniai patvirtino PSO tyrimai, kuriuose buvo panaudoti įvairūs duomenys. JAV atiteko 15 vieta tarp 25 išsivysčiusių šalių.

Egzistuoja nuomonė, kad amerikiečių visuomenė „blogai elgiasi“: rūko, geria ir šalyje didelis smurto laipsnis. Tačiau naujausi duomenys nepatvirtina šių teiginių.

Rūkančių moterų dalis siekia 14% Japonijoje, 41% Danijoje ir 24% Amerikoje – 5 vieta. Vyrai: 26% Švedijoje, 61% Japonijoje ir 28% Amerikoje – 3 vieta.

Amerika užima penktą vietą pagal alkoholinių gėrimų vartojimą.

Amerikoje pakankamai žemas gyvulinių riebalų vartojimas (5 vieta tarp 55-64 metų vyrų iš 20 išsivysčiusių šalių) ir trečia vieta pagal cholesteriną tarp 50-70 metų vyrų iš 13 išsivysčiusių šalių.

Amerika užima antrą vietą po Japonijos pagal magnetinio rezonanso ir kompiuterinės tomografijos naudojimą.

Japonija visgi užima pirmą vietą pagal sveikatą, kai tuo tarpu JAV – vieną iš paskutinių.

Visiškai galimas daiktas, kad aukštas technologijų naudojimo lygis Japonijoje apriboja diagnostikos technologijas ir neatitinka didelio rezultatų apdorojimo greičio, kai Amerikoje diagnostikos technikos naudojimas ir rezultatų apdorojimas leidžia labai greitai paskirti reikalingą gydymą.

Toliau galima pamatyti, kad darbuotojų (gydytojų) ligoninėje Amerikoje yra daugiausia, o Japonija atsidūrė pačioje šio sąrašo pabaigoje.

IŠVADOS

Šita ataskaita tokia neįtikėtina, kad iki šiol nesuprantama, kaip ją galėjo paskelbti toks rimtas žurnalas. Paprastai tokie duomenys nutylimi arba į juos numojama ranka kaip į neegzistuojančius.

Ši statistika puikiausiai liudija, kodėl dabartinė medicinos sistema nebeveikia. Ir ne tik neveikia, bet ir reikalauja skubaus remonto.

Anksčiau esame minėję, kad vaistai yra ketvirtoji pagal svarbą mirties priežastis, o šis tyrimas visiškai aiškiai parodo, kad gydytojai tapo jau trečia priežastimi ir pražudo apie ketvirtį milijono žmonių per metus. Daktarus šioje veikloje lenkia tik vėžys ir širdies ligos.

Japonija, atrodo, jau pripažino, kad technologija – tai puikus dalykas, tačiau jums nebūtina atlikti diagnostiką be paliovos ir nėra būtinybės pereiti tradicinių gydymo kursų. Japonijos sveikatos apsaugos statistika liudija, kad didžioji gydymo dalis slypi netgi ne pačiame gydyme, o rūpinimesi, meilėje ir ligonių priežiūroje namų sąlygomis.

Vaistai, chirurgija ir ligoninės padeda susidoroti su chroniškomis problemomis. Mes turime patys prisiimti atsakomybę už savo sveikatą – tai ir yra raktas. Gera dieta, fiziniai pratimai ir sveikas gyvenimo būdas – svarbiausi sveikimo faktoriai.

Versijos.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau