Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2017 » Spalio » 22

Pasitikrinkite: energinis vampyras pagal gimimo datą

Su energiniais vampyrais susiduriame kasdien. Su jais pabendravę prarandame jėgas, jaučiamės išsekę taip, kad nebeturime jėgų ko nors imtis. Tačiau ar kada pagalvojote, kad būtent jūs galite būti tas žmogus, kuris vampyruoja kitus. Abejojate? Pasitikrinkite!

energiniai vampyrai

Jei esate sąžiningi patys sau, nesunkiai nustatysite, ar galite save vadinti energiniu vampyru.

Visi energiniai vampyrai elgiasi gana panašiai, tad nustatyti, kad žmogus siurbia iš aplinkinių energiją, nėra sudėtinga, kur kas sunkiau suprasti, kad patys taip elgiamės. Vis dėlto, jei esate sąžiningi patys sau, nesunkiai tai nustatysite. Štai keletas punktų, į kurių daugumą atsakę teigiamai, turėtumėte suprasti – reikia kažką daryti, nes šalia jūsų kiti būdami pavargsta.

  • Jei jums nutinka kas nors bloga, visi turi apie tai sužinoti.
  • Kartais su žmogumi liaujatės bendrauti tada, kai jums jis tampa nebereikalingas.
  • Kitam išklojus savo bėdas, pasidaro lengviau.
  • Laikote save praktišku žmogumi.
  • Neturite draugų, kuriuos su jumis sietų daugiau kaip dešimties metų draugystė.
  • Mylite šunis, nes jie geriausi draugai.
  • Jus sunku įskaudinti.
  • Pavydite, jei kam nors sekasi geriau nei jums.
  • Neretai kitus apšnekate už akių.

Jei daugiau nei penki atsakymai yra teigiami, jūs tikrai galite save vadinti energiniu vampyru. Tačiau gerai tai, kad norėdami šią situaciją galite pakeisti. Tiesiog labiau stenkitės dėl kitų žmonių ir mažiau juos apkraukite savo problemomis ir rūpesčiais.

Energinis vampyras pagal gimimo datą

Kartais labai lengva nustatyti energinį vampyrą. Norint tai padaryti, pakanka atkreipti dėmesį į tai, kaip žmogus elgiasi. Tačiau savęs neretai nematome. Juk visiškai nesąmoningai jūs pats galite būti energijos vampyru. Jei bijote skaudinti savo artimuosius, draugus ir tiesiog pažįstamus, atlikite šį testą ir nustatykite, ar galėtumėte būti energinis vampyras.

Kaip elgsitės sužinoję atsakymą, priklauso tik nuo jūsų. Pavyzdžiui, galite tai visiškai ignoruoti ar neigti arba, priešingai, pradėti įdėmiau stebėti savo elgesį ir jį keisti. Taigi, kaip sužinoti, ar galite būti energijos vampyras? Numerologai teigia, kad tokie dažniausiai būna vienetukai ir dvejetukai. Sudėkite visus savo gimimo datos skaitmenis. Pavyzdžiui, gimėte 1980 01 02. Taigi 1+9+8+1+2=21=2+1=3. Turite tol skaičiuoti, kol gausite vieną skaičių. Jūsų skaičius trejetukas. Tokie žmonės, pagal numerologiją, retai būna energiniais vampyrais.

Trejetukai, šešetukai ir aštuonetukai dažniausiai būna neutralūs žmonės, tai reiškia, kad jie energijos nei vagia, nei patys ją atiduoda.

Penketukai ir septynetukai dažnai būna energijos donorai. Devynetukai pasižymi ypatingomis energijos galiomis, o ketvertukai turi labai daug energijos, netgi gali būti juodaisiais magais.

Na, o vienetukai ir dvejetukai dažniausiai sąmoningai ar nesąmoningai naudojasi aplinkiniais žmonėmis ir jų energijos resursais. Įdomu išsiaiškinti, ar pats žmogus žino, kad siurbia kitų energiją. Jei jis visai nėra patenkintas tokiomis savo savybėmis, gali mokytis kontroliuoti elgesį ir energiją, ją stiprinti ne silpnindamas aplinkinius, bet energijos gaudamas iš gamtos, medituodamas, melsdamasis.

Pasitikrinkite: energinis vampyras pagal gimimo datą

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau