Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.9K) Komentarų: (0) (26.01.2018 - 19:57)

Patarimai ir perspėjimai laidotuvėse

Kapinės – tai mistiška vieta, dažnam iš mūsų kelianti šiurpą ir nemalonias emocijas. Magai rekomenduoja įsisavinti kelis praktiškus patarimus ir perspėjimus, kad būtumėte ramios ir Jums negrėstų pavojus.
laidotuvės, kapinės, mistika, mirusieji, mirusis

Mielosios moterys, jei Jūs pamatėte mirusį žmogų karste, pasistenkite neliesti savo kūno – gali atsirasti auglių, kurių nepavyks išgydyti.

Jei laidotuvėse sutinkate pažįstamą seniai matytą žmogų, tai pasisveikinkite su juo galvos nulenkimu. Jokiais būdais nesibučiuokite ir nespauskite jam rankos.

Jei žmogus pašarvotas namuose, jokiu būdu neplaukite grindų ir jų nešluokite, mat galite prišaukti nelaimių į namus.

Yra tikėjimas, jog norėdami išsaugoti gražų, nepažeistą mirusio žmogaus kūną šarvojimo metu, reikia susegti jam lūpas sukryžiuotomis adatomis, tačiau šis patarimas yra neteisingas ir gali pakenkti, mat adatos gali pakliūti į „blogas“ rankas. Geriau į karstą įdėkite šalavijo.

Žvakėms galima naudoti bet kokias naujas žvakides. Svarbiausia nenaudoti atneštų iš namų. Nupirkite naujas ir tučtuojau po laidotuvių jas išmeskite.

Niekada į karstą nedėkite nuotraukų. Jeigu paklausysite patarimo „kad nebūtų vienas“ ir žmogų palaidosite kartu su visos šeimos nuotrauka, tai visi žmonės, užfiksuoti nuotraukoje, rizikuoja mirti – išeiti pas mirusį.

Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: mirusis, mistika, laidotuvės, kapinės, mirusieji

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar