Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.3K) Komentarų: (0) (26.01.2018 - 19:57)

Patarimai ir perspėjimai laidotuvėse

Kapinės – tai mistiška vieta, dažnam iš mūsų kelianti šiurpą ir nemalonias emocijas. Magai rekomenduoja įsisavinti kelis praktiškus patarimus ir perspėjimus, kad būtumėte ramios ir Jums negrėstų pavojus.
laidotuvės, kapinės, mistika, mirusieji, mirusis

Mielosios moterys, jei Jūs pamatėte mirusį žmogų karste, pasistenkite neliesti savo kūno – gali atsirasti auglių, kurių nepavyks išgydyti.

Jei laidotuvėse sutinkate pažįstamą seniai matytą žmogų, tai pasisveikinkite su juo galvos nulenkimu. Jokiais būdais nesibučiuokite ir nespauskite jam rankos.

Jei žmogus pašarvotas namuose, jokiu būdu neplaukite grindų ir jų nešluokite, mat galite prišaukti nelaimių į namus.

Yra tikėjimas, jog norėdami išsaugoti gražų, nepažeistą mirusio žmogaus kūną šarvojimo metu, reikia susegti jam lūpas sukryžiuotomis adatomis, tačiau šis patarimas yra neteisingas ir gali pakenkti, mat adatos gali pakliūti į „blogas“ rankas. Geriau į karstą įdėkite šalavijo.

Žvakėms galima naudoti bet kokias naujas žvakides. Svarbiausia nenaudoti atneštų iš namų. Nupirkite naujas ir tučtuojau po laidotuvių jas išmeskite.

Niekada į karstą nedėkite nuotraukų. Jeigu paklausysite patarimo „kad nebūtų vienas“ ir žmogų palaidosite kartu su visos šeimos nuotrauka, tai visi žmonės, užfiksuoti nuotraukoje, rizikuoja mirti – išeiti pas mirusį.

ŽYMĖS: mirusis, mistika, laidotuvės, kapinės, mirusieji

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Artritas: susirgimo ir jo gydymo priežastys...

Artritas – sąnarių liga. Įvardijamos dvi jos atsiradimo priežastys. Viena jų – tai dėl mechaninio sąnario sistemo...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Gerkite šį gėrimą ryte ir būkite jaunesni!...

Dėl savo gebėjimų atjauninti odą ir visą kūną, visi dermatologai rekomenduoja ciberžolės miltelių naudojimą su antioksidacine...

Medicinos naujienos
Kas vyksta po mirties?...

„Gali prireikti šiek tiek jėgos, kad tai įveiktum, – sako laidotuvių biuro darbuotoja Holly Williams, pakeldama J...

Ligos, mutacijos
Alergija saulės šviesai moterį privertė gyventi visiško...

Anna Lyndsey (43 m.) turėjo gerą darbą, nuosavą būstą Londone ir buvo įsimylėjusi. Bet prieš 10 metų jos gyvenimas tiesiogine...