Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 27

Seksualinė anomalija. Lenkijos kaime gimsta tik mergaitės

Mažame Lenkijos Miejsce Odrzańskie kaime, esančiame pietvakarinėje šalies pusėje, "ant dešimt mergaičių" ne devyni berniukai ir net ne vienas, o kur kas mažiau. Didžioji dalis gyventojų (328 žmonės) sudaro moterys, o paskutinį kartą vyriškos giminės kūdikis gimė čia prieš 9 metus. Ši keista seksualinė anomalija neseniai patraukė Lenkijos spaudos dėmesį, o apie šį kaimą ėmė rašyti pasaulio žiniasklaida.

Seksualinė anomalija. Lenkijos kaime gimsta tik mergaitės paranormal

Niekas pačiame kaime nežino, kodėl tai vyksta, o ši anomalija gana sena (mistikos naujienos - paranormal.lt).

Neseniai meras Raimundas Fritsko (kuris turi dvi dukteris) žurnalistams sakė, kad remiantis bažnyčios knygų, surašytais gimimo įrašais, pradėjo vykti praėjusiame dešimtmetyje. Jis pažadėjo dosniai atsilyginti tiems sutuoktiniams, kurie pagaliau pagimdys berniuką.

"Stebėjome daugybę gimimo įrašų ir seniai gyvenantys kaimo gyventojai sako, kad taip buvo visada. Mergaitės nuolat gimsta, o berniukų labai mažai. Paaiškinti šią mįslę bus nelengvą".

Vietinėje ugniagesių tarnyboje, taip pat dirba tik moterys. O, jos vadovas Tomas Golažas yra praktiškai vienintelis vyras šiose organizacijoje, tuo tarpu jis labai nori sūnaus, tačiau supranta, kad jo noras beveik neįgyvendinamas.

gimstamumas, anomalija, mergaitės, Lenkija, paranormal.lt

 (Facebook.com, Fot: OSP Miejsce Odrzańskie)

"Tai tęsiasi, mažiausiai dešimtmečius", - sako Golažas. "Aš atvykau iš kitos vietos, bet mano žmona yra vietinė. turime dvi dukras, o mano kaimynė taip pat turi dvi dukras. Aš, net pagalvojau, kad berniukai čia niekada negimsta".

gimstamumas, anomalija, mergaitės, Lenkija, paranormal.lt

Źródło: Facebook.com

Naujienos apie neįprastą kaimą neseniai patraukė Varšuvos medicinos universiteto Genetikos katedros vedėjo profesoriaus Ralo Ploskio dėmesį.  Jo manymų, būtina atidžiai ištirti istorinius gimimo įrašus ir pamėginti rasti atsakymą į šią mįslę. "Pirmiausia turime patikrinti, ar nėra kokių nors glaudžiai susijusių santuokų, tada apklausti vietinius gyventus ir apžiūrėti vietovę, kokia ten ekologinė situacija. Tada galbūt mes ką nors rasime".

Anot Vikipedijos, Miejsce Odrzańskie kaimas iki 1945 m. buvo Vokietijos teritorija, o vėliau Lenkijos. O po to vietiniai vokiečių gyventojai buvo prievarta išvaryti iš kaimo.

Įdomu būtų sužinoti, ar jie neturėjo tos pačios problemos, ar ji atsirado tik tarp lenkų, kurie čia įsikūrė po 1945 m.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar