Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 27

Kinrožės arbatą nuo galvos skausmo

Tarp aukšto kraujo spaudimo simptomų  – galvos skausmai ir nereguliarus širdies ritmas. Gėrimų vartojimo įpročių keitimas yra puikus būdas natūraliai mažinti kraujospūdį – štai kokią arbatą reikėtų gerti, rašoma dailystar.co.uk.

Daugelis tyrimų rodo, kad karšti gėrimai gali teigiamai paveikti jūsų sveikatą. Anksčiau rašėme, kad žalioji arbata padeda numesti svorio, o kava stabdo senėjimo požymius.

Šią arbatą gerkite kas rytą: galvos skausmai pranyks

Dabar ekspertai įsitikinę, kad kinrožių arbatos gali padėti sumažinti kraujospūdį. Štai kaip vyksta šis procesas.

Kinrožių žieduose yra flavonoidų, kurie, kaip manoma, gerina kraujagyslių veiklą. Pasak medicininio šaltinio „University Health News“, kraujospūdį mažina šiame augale esantys antocianinai.

Tinklapyje rašoma: „Kinrožės – tai galingas kraujospūdį mažinančių flavonoidų, vadinamų antocianinais, šaltinis.

Gerti iš sodrios rausvai raudonos spalvos kinrožės žiedų taurėlapių pagamintą arbatą yra lengvas būdas gauti daugiau antocianinų ir taip mažinti kraujospūdį.

Kinrožės yra rūgščios, todėl arbatą galima pasaldinti natūraliais saldikliais, pavyzdžiui, stevija.

Paragaukite tokios šaltos arbatos su granatų sultimis – tai gaivus gėrimas, kuris ne tik sumažins kraujospūdį, bet ir numalšins troškulį.

Šiuos teiginius patvirtina Kalifornijos universitete atliktas tyrimas. Mokslininkai stebėjo 65 suaugusiuosius, kurie šešias savaites kasdien gėrė šią gėlių arbatą.

Tyrimas parodė, kad šiuo laikotarpių hipertenzija sumažėjo – labiausiai tiems, kurie skundėsi aukštesniu sistoliniu kraujo spaudimu.

Tyrėja iš Berklio universiteto sakė: „Kinrožių arbatoje yra labai daug antioksidantų, įskaitant fenolius ir antocianinus, kurie gali paaiškinti tokį poveikį.“

Gyd. Joshas Axe‘as, mitybos ekspertas, pridūrė: „Yra keletas maisto produktų, kurie mažina kraujospūdį ir kuriuos reikėtų įsidėmėti, jei sergate hipertenzija.

Kinrožių arbata neabejotinai patenka į pirmąsias šio sąrašo vietas.“

Publikuoja TV3.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar