Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasąmonės galios » Peržiūrų: (439) Komentarų: (0) (29.06.2018 - 21:23)

Slaptos likimo žinutės, duodančios kiekvienam antrą šansą gyvenime

aukštesnės jėgos, dvasingumas

1.SUBTILIŲ JAUSMŲ KALBA.
Tai mūsų energetinė, emocinė ir intuityvi būsena. Štai kodėl taip svarbu įsiklausyti į save, savo sielą ir į tai, ką sufleruoja mūsų širdis. Gaila, bet šiuolaikiniam žmogui sudėtinga išgirsti savo širdį.
Jeigu tavo siela dainuoja, tu teisingame kelyje. Jeigu jauti diskomfortą, sunkumą, neaiškų nerimą – išsirinktas neteisingas kelias.

Jeigu mes nesiklausome širdies, Aukštesnės jėgos panaudoja ženklų ir signalų kalbą. Tai mažai tikėtini atsitiktiniai įvykiai. Užspringote, koją išsisukote, kažkas nukrito, kažkas sutrukdė ar kažkas kažką pasakė. Mus perspėja ir apie gerus, ir apie blogus įvykius. Įsižiūrėkite į aplinkinį pasaulį, žmones ir į save. Panašius ženklus galima interpretuoti tik po įvykusio fakto. Tuo atveju, kai jūs nesuprantate šių signalų, ženklai kartojami iki trijų kartų ir vėliau Aukštesnės jėgos pereina į sekantį, grubesnį, bendravimo su jumis būdą.

2.SITUACIJŲ KALBA.
Jeigu žmogus išsuko iš savo kelio, su juo pradeda kalbėti situacijų kalba – sandėris neįvyko, svarbus susitikimas sutrikdytas, žmona jūsų neištikima ir taip toliau. Visos situacijos – gyvenimo pamokos. Gal būt Aukštesnės jėgos ne trukdo jums, o saugo nuo dar didesnių problemų?

Jeigu žmogus sudirgsta po tokių signalų ir nesupranta jų, tai auklėjimo metodai griežtėja. Jums nori parodyti, kad jūs neteisus. Bet jeigu pamoka suprasta, tai situacija greitai išsilygina ir nesėkmes pakeičia sėkmė.

3.NESĖKMIŲ KALBA
Tai Dievo bausmė. Ką žmogus labiausiai vertina, per tą ir trenkia. Jeigu tai pinigai – tai per materialinę padėtį, griūna meilės santykiai, dažnai kaip auklėjimo priemonė naudojama liga. Trenkia taip, kad nepastebėti ar praleisti neįmanoma. Ir visada reikia išsiaiškinti, o kodėl jus nubaudė? Ir jeigu supratote už ką, tai bausmę panaikina ir problemos išnyksta.

Tokių bausmių pagalba Aukštesnės jėgos nukreipia žmogų į jo kelią tam, kad jis įvykdytų savo paskirtį.

4.TIESIOGINIS KONTAKTAS
Bausmės nesupratingiems kartojamos tris kartus. Jeigu jūs nereaguojate, tai naudojama tiesioginio kontakto kalba. Jūs patenkate pas aiškiaregį, žiniuonį, šventiką, patenkate į paskaitą (jus atveda), kur jums staiga paaiškėja jūsų nesėkmių priežastis.

5.AGRESIJOS KALBA
Grubesnis bendravimo būdas – pavyzdžiui, išeinant iš namų jūs ant sienos matote stambų užrašą: „Tu kvailė“ iki to laiko, kol jūs nesuprasite, kad ši frazė skirta jums, ji taip ir liks savo vietoje. Arba sėdite ir galvojate: „laikas išsiskirti“… ir tuo metu visiškai tvirta kėdė po jumis sulūžta ir jūs įsitaisote guzą…
Tai reiškia, kad jums leidžia suprasti, kas išeis iš tos užmačios…

6.ĮTAIGOS KALBA
Tiesioginis tekstas prisiminimui. Jis pagrįstas atminties naudojimui tiesiogiai, be mąstymo dalyvavimo.

Žmogus tampa priklausomas nuo alkoholio, narkotikų, kazino, sektų, žvejybos ir t.t. Kiekvienas turi tai, ką užsitarnavo. Ir dar ne vėlu apsigalvoti – šansas yra.

7.KALBA: „BŪTI AR NEBŪTI?“
O vėliau auklėjimo procesas tampa dar grubesnis ir griežtesnis, bausmės didinamos, staiga atsiranda nepagydomos ligos, įvyksta nelaimingi atsitikimai.

Ir jeigu po to žmogus nieko nesupranta, jį paprasčiausiai paima iš žemiškojo gyvenimo.

Šaltinis: Mėnesiena: Būrimas KortomisPatiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: Dvasingumas, aukštesnės jėgos
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Ligos, mutacijos
Lily Elbe – pirmoji transseksualė pasaulyje XIX amžiuje...

Nuotraukos su XIX amžiaus madingas karalienės Viktorijos stiliaus sukneles vilkinčiomis damomis nieko nestebina. Pozuojančios ap...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sultys kurios atstatys skydliaukės funkcija ir padidins...

Hipotirozė yra rimta problema. O skydliaukės sveikata turi svarbų vaidmenį bendrai žmogaus sveikatai. Šios sultys padės jums ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip greitai atsikratyti nuospaudų...

Sausa nuospauda ant kojų pirštų ir pado pagalvėlių - ne tik estetinė problema. Nuospaudos gali būti gana skausmingos, ypač je...

Medicinos naujienos
Ateroma – gerybinis navikas. Kaip gydyti ir išvengti?...

Daugumai žmonių kelia nerimą ne laiku ir ne vietoje išdygęs spuogas, tačiau tai menka problema, palyginus su tuo, kad ant vei...