Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 4

Stebuklingas tepalas. Išsisaugokite sau ir naudokite, jei užgrius liga!

Šis tepalas gydo daugeli ligų: fibromioma, mastito, gangrena, opas (įskaitant trofines), nudegimus, abscesus, skaudamus sąnarius, labai apleistus sinusitus, pūlingus otitus, pūsles gerklėje, egzemą, kiaušidžių cistas – visa tai galimai išgydys stebuklingas tepalas!

Į emaliuotą indą įpilkite 1 puodelį rafinuoto augalinio aliejaus, įdėkite bičių vaško (degtukų dėžutės dydžio) ir uždėkite ant mažos ugnies, kad vaškas ištirptu. (paranormal.lt)

Kietai virto kiaušinio pusę trynio susmulkinkite šakute lėkštutėje ir palaipsniui dėkite jį į indą su esamu aliejumi ir vašku. Maišykite, nuimkite nuo ugnies ir leiskite nusistovėti 10-15 minučių. Tada perkoškite per nailono audinį, laikykite šaldytuve stikliniame inde.

Tepalas yra labai veiksmingas. Jei tepalas reikia dėti, jis šildomas vandens vonelėje, naudojama 40 gramų. Jis gydo, be chemijos:

Sinusitas. Ištirpinkite šaukšte mišinį ir nedelsiant į pipetę įdėkite gauto tepalo, lašinkite į nosį net turint baisiausią sinusitą. Kad jis neužšaltu viską darykite greitai. Pakanka įlašinti nosies tepalą maždaug du kartus, vienos valandos intervale ir netgi galima atsikratyti mėnesinio sinusito. Tepalas įsiskverbia į sinusito esamas vietas ir traukia pūlius milžiniška jėga!

Pūlingas otitas. Susukite juostelę iš vatos ir įdėkite į ausį. Esant reikalui, pakeiskite juostelę, vienu metu sutepkite tepalu už ausies. Tepalas traukia pūlinius su didžiule jėga. Taip galima gydyti visus otitus, ne tik pūlingus.

Abscesai gerklėje, pūlingas tonzilitas. Sutepkite gerklę tepalu, uždėkite kompresą ant kaklo. Jei tai pradėsite daryti vakare, kartodami kas valandą šią procedūrą, ryte pūlinys pratrūks.

Bronchai, skausmas skrandyje, žarnyne, pūliniai ant kūno, miežiai ant akių. Tris kartus per dieną prieš valgį vartojam, po pusę arbatinio šaukštelio tepalo.

Moterų ligos: fibromioma iki 10 savaičių, kiaušidžių cistos, uždegimas, mastopatija, mastitas. Į makštį įdėkite tamponą su tepalu, pakeiskite jį ryte ir vakare. Per savaitę iš cistos liks tik prisiminimai, o su fibromioma teks užtrukti ilgiau. Ant krūtinės uždėkite popierinę servetėlę, sudrėkinta tepalu, ant viršaus dedamas popierinis kompresas arba polietilenas. Jei įmanoma, keiskite kas dvi valandas.

Nudeginimai, pūliniai, žaizdos, patinimai, dantų skausmas, kelio sąnarių skausmas gydomas tepalu. Uždekite jį nakčiai ant skausmingos vietos, šiltai apvyniokite arba švariu pirštu aptepkite skaudamą dantį ar sutepkite jo dantenas ir pamatysite, kaip skausmai palengva sumažės. Rezultatas tikrai bus puikus.

Trofinės opos, gangrena: taip pat dedama popierinė servetėlė su tepalu ir taip pat keičiama kas 2 valandas. Iš žaizdos pradės eiti pūliai, jūs patys įsitikinsite, kaip greitai vyksta gydymas, nežiūrint į visokius brangius vaistus. Nudegimai, pūliniai, žaizdos, odos uždegimai, dantų skausmas (ant danties vata su tepalu).

Viskas, kas turi būti sutepta, daroma vakare, per naktį.

Kompresas ant skaudamų kelių daromas taip pat vakare, apvyniojama ir skausmas jus paliks, dėka šio gydomo tepalo.

Pastaba: vaškas turėtų būti naudojamas bičių, natūralus. Išoriniam naudojimui galima naudoti, bet kokį aliejų, o vidiniam geriau alyvuogių aliejų.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar