Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2019 » Birželio » 27

7 su vėžiu kovojantys prieskoniai ir žolelės

Gamtoje apstu žolelių, kurios gali padėti mums kovoti su daugeliu ligų - tereikia jas pažinti. Štai 7 prieskoniai ir žolelės, galintys apsaugoti mus nuo didžiausios amžiaus rykštės - vėžio.

IMBIERAS

Liaudies medicinoje nuo seno imbieru gydoma daugelis ligų – pradedant peršalimu, baigiant vidurių užkietėjimu. Galima vartoti šviežią imbierą, maltą imbierą ar karamelizuotą. Nors šviežio ir malto imbiero skonis skiriasi, receptuose galima naudoti abu. 1/8 arbatinio šaukštelio malto imbiero galima keisti 1 šaukštu šviežio tarkuoto imbiero ir atvirkščiai.

Imbieras ir jo preparatai vartojami nuo pykinimo, jie gerina skrandžio veiklą, gydantis nuo vėžio.

ROZMARINAS

Rozmarinai – ryškaus skonio Viduržemio jūros žolelės su smailiais lapeliais, puikus antioksidantų šaltinis. Rozmarinai gausiai vartojami Viduržemio jūros virtuvėje, itališkuose padažuose rozmarinai – viena pagrindinių komponentų. Rozmarinų galima berti į sriubas, padažus su pomidorais, dėti į duoną, gardinti jais vištieną, jautieną ir avieną.

Rozmarinai detoksikuoja organizmą, gerina virškinimą, užkerta kelią dujų kaupimuisi, gerina apetitą. Per dieną galite išgerti iki trijų puodelių rozmarinų arbatos.

CIBERŽOLĖ

Ciberžolė – žolelė iš imbiero šeimos. Nuo ciberžolės kario mišinys įgauna ryškiai geltoną spalvą ir ryškų skonį. Aktyvusis komponentas ciberžolėje yra kurkuminas. Jis yra antioksidantas, malšina uždegimus, tad mažina vėžio grėsmę.

Šiuo metu tiriama, ar papildai su ciberžole saugo nuo kai kurių vėžio rūšių, pvz., tiesiosios žarnos, krūties ir odos vėžio. Rezultatai teikia vilčių, tik tyrimai kol kas atliekami su gyvūnais, tad teks palaukti, kol bus atlikti tyrimai su žmonėmis.

AITRIOSIOS PAPRIKOS

Aitriosiose paprikose yra kapsacino, kuris malšina skausmą. Uždėjus ant odos kapsacino, ima gamintis cheminė medžiaga P. Nuolat gaminantis medžiagai P, skausmas sumažėja.

Tiesa, tai nereiškia, kad skaudamas vietas reikia trinti aitriosiomis paprikomis. Su aitriosiomis paprikos reikia atsargiau, nes dedamos ant odos jos gali nudeginti. Taigi jei skauda ir norite gydytis aitriosiomis paprikomis, paprašykite onkologo ar bendrosios praktikos gydytojo, kad išrašytų tepalo su kapsacinu. Tepalas su kapsacinu gydo neuropatinį skausmą (aštrų nervo skausmą) po vėžio operacijos.

Dar vienas aitriųjų paprikų privalumas – jos gerina virškinimą. Tyrimai rodo, kad suvalgius nedidelį kiekį kajeno pipirų, pagerėja virškinimas.

ČESNAKAS

Česnakas – lelijinių klasės augalas. Jiems priskiriami laiškiniai česnakai, porai, svogūnai, askaloniniai ir laiškiniai svogūnai. Česnakuose gausu sieros, arginino, oligasacharidų, flavonidų ir seleno, kurie yra naudingi sveikatai. Česnakų aktyvusis komponentas alicinas suteikia specifinį kvapą, kurs išsiskiria supjausčius česnaką.

Keli tyrimai rodo, kad valgant česnakų mažėja skrandžio, tiesiosios žarnos, stemplės, kasos ir krūties vėžio rizika. Česnakais saugo nuo vėžio keliais būdais: neleidžia plisti bakterijų infekcijai, trukdo kauptis vėžį sukeliančioms medžiagoms, skatina DNR atsinaujinimą, neleidžia žūti ląstelėms. Česnakai skatina detoksikaciją, stiprina imunitetą, mažina kraujospūdį.

PIPIRMETĖS

Pipirmėtėmis tūkstančius metų gydomi virškinimo sutrikimai, dujų kaupimasis, diegliai ir diarėja. Jomis gydomas dirglios žarnos sindromas, apsinuodijimas maistu. Pipirmėtės nuramina skrandžio raumenis, gerina tulžies išsiskyrimą, kad maistas greičiau pereitų per skrandį.

Jei gydantis vėžį sutrinka skrandžio veikla, išgerkite puodelį pipirmėčių arbatos. Užpilkite džiovintus pipirmėčių lapelius verdančiu vandeniu, palikite kelias minutes, kad pritrauktų, ir galite gerti.

Pipirmėtės gydo ir skaudamą gerklę. Dėl šios priežasties pipirmėtėms skalaujamos ir žaizdelės burnoje, kartais atsirandančios po chemoterapijos ar švitinimo.

RAMUNĖLĖS

Ramunėlėmis gydoma daugelis ligų. Ramunėlės padės, jei kankina nemiga – prieš miegą išgerkite puodelį stiprios ramunėlių arbatos.
Ramunėlių arbata skalaujamos žaizdelės burnoje po chemoterapijos. Rezultatų būna visokių, bet pamėginti verta. Pasitarkite su onkologu – jeigu jis nedraudžia, užplikykite ramunėlių arbatos ir, kai ji pravės, skalaukite burną.

Ramunėlių arbata gydo ir nuo skrandžio dieglių. Ramunėlės atpalaiduoja raumenų spazmus – išilginių žarnyno raumenų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
23.07.2019 laikas 19:56 Receptai Blynai su obuoliais

Gaminame namuose. Blynai su obuoliais. Keptuvėje įkaitiname augalinį aliejų, šaukštu formuojame blynus ir apkepame juos iš abiejų pusių. Blynai tiekiami su skystu medumi arba cukraus pudra ir cinamonu. Skanaus!

...

Skaityti daugiau

26.08.2018 laikas 11:49 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo slogos

Sloga liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo slogos, receptai nuo slogos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, slogos gydymas, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyti...

Skaityti daugiau

09.09.2019 laikas 19:23 Receptai Pyragaičiai su mėsa ir sūriu. Labai skanus užkandis!
Pasigaminkime namuose skanius pyragaičius su mėsa ir sūrių. Daugiau galite sužinoti žiūrėdami vaizdo įrašą. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau