Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (176) Komentarų: (0) (24.01.2018 - 10:10)

Charakteris pagal delno formą

Žmogaus pažinimui ir perpratimui visai nereikia ilgų pokalbių bei sudėtingų išgyvenimų... Pakanka tiesiog atidžiai pažvelgti į jo delno ir pirštų formą, ilgį, proporcijas.

Rankos, delnas, charakteris pagal delno formą, charakteris pagal ranka Žemė – platus, kvadratinis delnas ir tokios pačios formos pirštai; stora, šiurkšti, rusvos spalvos oda; delno ilgis (delno ilgis matuojamas nuo riešo iki pirštų augimo linijos) lygus viduriniojo piršto ilgiui.
Būdo bruožai – energingas, turintis stiprias vertybes, kartais užsispyręs, praktiškas, atsakingas, šiek tiek materialistas, gabus rankų darbui.

Oras – kvadrato ar stačiakampio formos delnas ir ilgi pirštai, dažnai su išsikišusiais krumpliais; trumpas nykštys; sausa oda; delnas trumpesnis už vidurinįjį pirštą.
Būdo bruožai – plepus, šmaikštus, šiek tiek paviršutiniškas, piktas, šaltas, puikiai jaučiasi ir psichologiškai, ir materialiai, geba užsiimti tarpusavyje nesusijusiomis veiklomis.

Vanduo – ilgas, ovalios formos delnas su ilgais lanksčiais, dažnai kūgio formos pirštais; delno ilgis lygus viduriniajam pirštui, tačiau horizontaliai delnas už jį trumpesnis.
Būdo bruožai – kūrybingas, įžvalgus, užjaučiantis, kartais paniuręs, emocionalus, pasyvus, uždaras, viską ką daro dažniausiai laikantis paslaptyje.

Ugnis – kvadrato ar stačiakampio formos delnai ir trumpi pirštai; rausva oda; delno ilgis didesnis už viduriniojo piršto ilgį.
Būdo bruožai – spontaniškas ir entuziastingas, optimistas ir šiek tiek egoistas, impulsyvus, nejautrus, labai atviras, jei ką daro, tai labai drąsiai ir instinktyviai.

ŽYMĖS: delnas, rankos, charakteris pagal rankų formą, charakteris pagal delno formą

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šis aliejus gali sunaikinti 93% gaubtinės žarnos vėžini...

Svarbiausias aspektas storosios žarnos vėžio, yra tai, kad jis dažnai randamas per vėlai, pacientai paprastai nepastebi jokių an...
Medicinos naujienos
Daug žadantis gydymo būdas: vėžinės ląstelės paverstos ...

Daug žadantis vėžio gydymo būdas: vėžinės ląstelės paverstos nekenksmingomis.Mokslininkams pavyko užprogramuoti vėžio ląsteles t...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip sustabdyti galvos skausmą, migreną per 3 minutes!...

Kodėl jūs leidžiate pinigus brangioms tabletėms ir nuodijate savo organizmą skausmą malšinančiais vaistais tuo metu, kai jūs ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Citrinos žievelėse 10 kartų daugiau vitaminų nei jų sul...

Po panaudojimo citrinų sulčių gamybai, paprastai citrinos žieveles mes išmetame į šiukšlių dėžę. Šiame straipsnyje mes apžvelgsi...