Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 1

Gydomoji graikinių riešutų tinktūra

Graikinis riešutas yra vertingas ne tik dėl jo vaisiaus, bet ir jo kevalo ir pertvarėlių. Jos turi gydomųjų savybių.

Gydomoji graikinių riešutų tinktūra

Tinktūra iš riešutų pertvarų yra veiksminga kovojant su tokiomis ligomis, kaip diabetas, išialigija, sąnarių skausmu, ilgu nevirškinimu, gydo gūžį, atminties pablogėjimą, galvos skausmą, nemiga, nervų sistemos sutrikimus, gimdos fibromą, masitą (paranormal.lt).

Šią tinktūrą pasigaminti visai nesunku. Du šaukštus graikinių riešutų pertvarų sudėkite į tamsų stiklinį indą ir užpilkite degtine, kad visiškai padegtu juos, laikyti 2 savaites.

Vartojamas kasdien, praskiedžiant 6 lašus, 2 šaukštam vandens, vėliau lašelių skaičius gali būti padidintas, kiek reikia. Gydymo kursas trunka nuo3 savaičių iki 3 mėnesių.

Turint nemiga ir neurotiška būseną, degtinės tinktūrą vartojama 25-30 lašų, 3 kartus per dieną.

Turint sąnarių ir radikulito skausmą rekomenduojama išorinę tinktūrą, sudrėkinti ir įtrinti skaudamas vietas.

Gydomoji graikinių riešutų tinktūra

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.08.2020 laikas 12:27 Nuo skausmų gelbsti garstyčios ir medus
Skausmas baisiai išsekino. Matyt, ir mano veidas turėjo tokią skausmingą išraišką, kad viena pagyvenusi moteris, iš manęs pirkusi vaisius, paklausė, kas man. Papasakojau jai apie varginančius sąnarių skausmus.

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 11:45 Paslaptingasis kolitas. Kaip gydyti kolitą?
Storosios žarnos gleivinės uždegimas - kolitas - laikomas vienu iš labiausiai paplitusių skrandžio ir virškinimo trakto susirgimų, ypač pagyvenusiems žmonėms. Tačiau šią ligą gaubia nemažai paslapčių, net ir gydytojai dar iki galo nesutaria, ką iš tiesų laikyti kolitu....

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 10:59 Širdies aritmijos profilaktika ir gydymas
Skiriamos kelios aritmijos rūšys: sinusinė (tachikardija, bradikardija, ekstrasistolija), virpamoji prieširdžių arba skilvelių aritmija, paroksizminė tachikardija, širdies blokada.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau