Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Būtybės » 2019 » Liepos » 27

Išgalvotas internete siaubo personažas Slendermenas

Slender Man vaizduojamas kaip labai aukštas ir veido neturintis vyras su juodu arba pilku kostiumu, baltais marškiniais ir juodu arba raudonu kaklaraiščiu. Daugumai mėgstantiems siaubo žanro žaidimus vardas The Slenderman yra puikiai žinomas. Tai mistinė būtybė kuri kėsinasi jus nugalabyti.

Video žaidimas susilaukė stulbinančio populiarumo. Milijonai žmonių įniko į mistinį ir paslaptingą Slenderman’o pasaulį. Interneto platybėse galima atrasti daugybe pasakojimų apie šį „žmogų“. Daugumos žaidėjų įsitikinimu The Slenderman nėra tik žaidimų personažas. Tai reali būtybė kuri kelia siaubą. Bet ar tikrai taip?

Slender Man istorija

Internete galima rasti įvairiausios informacijos. Vieni pasakojimai teigia, kad Slenderman’as grobia vaikus, kad jis vietoj rankų turi čiuptuvus lyg koks aštuonkojis. Kitos teorijos teigia, kad tai nežemiškos kilmės sutvėrimas dėl nežinomų tikslų esantis Žemėje. Viena aišku – jis kelia siaubą ir susidomėjimą, štai todėl video žaidimas ir tapo toks populiarus. Juk smagu žinoti, kad žaidi žaidimą kuriame gyvena paslaptimis apipinta būtybė.

Mistinė būtybė, Slendermenas, Slenderman, paranormal.lt

Taigi, pradėkime nuo to kaip pasaulis sužinojo apie The Slenderman. 2009 metais vienas youtube vartotojas įkėlė vaizdo įrašą kuriame pradeda savo pasakojimą. Pasak jo, 2006 metais vaikinas vardu Aleksas (Alex Kralie) statė filmą pavadinimu Marble Hornets. Filmui įgaunant pagreitį jo nuotaika vis prastėjo, jis darėsi vis uždaresnis. Iki filmo pabaigos likus visai nedaug jis nusprendė daugiau nebefilmuoti. Apie tai jis prasitarė savo draugui Džėjui (youtube vartotojas kuris įkėlė vaizdo įrašus). Džėjus niekaip negalėjo suprasti kodėl filmas į kurį įdėta tiek daug darbo nebus užbaigtas, kai iki jo pabaigos liko tiek nedaug. Paklaustas ką Aleksas darys su jau nufilmuota medžiaga, atsakymas buvo trumpas – sudeginsiu.

Mistinė būtybė, Slendermenas, Slenderman, paranormal.lt

Džėjui suprato, kad filmas į kurį įdėta tiek daug darbo neturi būti sunaikintas. Jis įtikino Aleksą filmuotą medžiagą atiduoti jam. Neilgai po to Aleksas persikėlė į naują mokyklą ir Džėjus daugiau jo nebematė. Ilgą laiką vaikinas laikė vaizdo įrašus nė nenutuokdamas kas juose nufilmuota iki 2009 metų kuomet jis nusprendė peržiūrėti juostą. Štai tada pasaulis ir išgirdo apie The Slenderman.

Pripažinkite. Juk istorijos pradžia tikrai įtraukianti. Tik ir rūpi sužinoti kas bus toliau. Po savo intro video kuriame Džėjus pristatė istoriją jis ėmė talpinti Alekso filmuotą vaizdo medžiagą. Juostose buvo matomas keistas, aukštas žmogus juodu kostiumu. Jo veido nebuvo galima įžiūrėti. Pirmosiose vaizdo įrašuose jis būdavo nufilmuotas atsitiktinai. Jis stovėdavo šalia Alekso namų, ar jį sekdavo. Vėlesniuose įrašuose įtampa vis didėdavo.

Vaizdo įrašus youtube svetainėje peržiūrėjo milijonai žmonių. Žinoma kiekvieno Džėjaus įkelto video komentarai  buvo uždaryti, kad niekas negalėtų komentuot ir taip išsiaiškinti teisybės. Negana to buvo „atrastos“ nuotraukos kurios yra darytos 1980- 1990 metais. Nuotraukose matomi žaidžiantys vaikai, o už jų stovintis aukštas kostiumuotas žmogus. Tai lyg patvirtino Slenderman’o egzistavimą. Vaizdo įrašai ir nuotraukos internete plito nežmonišku greičiu. Slenderman’as tapo toks populiarus, kad buvo nuspręsta sukurti kompiuterinį žaidimą kuris pelnė didžiulę sėkmę.

Tikroji tiesa

Kaip ten bebūtų, tačiau esame priversti nuvilti tuos kurie tikėjosi perskaityti dar vieną mistinę istoriją apie paslaptingą būtybę. Slender Man yra pramanas. Šis neegzistuojantis veikėjas buvo sukurtas Something Awful Forum metu vykusiam paranormalių fotografijų kūrimo konkurse. Forumo dalyviai nusprendė sukurti neegzistuojantį veikėją. Jie nufilmavo vaizdo medžiagą, padirbo nuotraukas, sugalvojo iš koto verčiančią ir įtraukiančią istoriją. Štai taip pasaulis buvo apmulkintas. Tačiau tai niekada nebuvo slepiama. Slenderman istorija buvo skirta sudominti ir išpopuliarėti, tačiau pasibaigus forumui kortos buvo atskleistos plačiajai visuomenei, tačiau tikintieji norėjo tikėti tuo kuo tiki. Tad legenda apie lieknąjį vyrą vis dar gyva ir greitu metu tikrai nežlugs.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau