Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugpjūčio » 18

Jungtinės Karalystės prekybos centruose parduodami «plastikiniai» degantys kopūstai

Britai skundžiasi prekybos centruose parduodamais keistais "plastikiniais" kopūstais...

Praėjusią savaitę daugelis JK pirkėjų pradėjo skųstis neįprastais kopūstais parduodamais jų šalies parduotuvėse, rašo dailymail.co.uk.

Pasak gyventojų, kopūstai atrodo pernelyg šiurkštus, turintys įtartiną plastiko kvapą, jei uždegsime kopūsto lapą.

Taip Tina DeMille iš Weston-super-Mare, Somerset apskrities, liepos mėn. pabaigoje nusipirko kopūstų iš prekybos centro "Tesco", pažymėto prekiniu ženklu "Redmere Farms".

Kai ji pradėjo ruošti maistą, ji iš karto įtarė, kad kažkas yra ne taip, o paskui paskelbė vaizdo įrašą "Facebook" paskyroje apie "dirbtinius" kopūstus.

kopūstai, keisti kopūstai, plastikiniai kopūstai, maistas, Anglija

Vaizdo įraše moteris pasakoja, kad kopūstai turi plastikinį kvapą ir po šio įvykio, visa šeima nusprendė pirkti maistą ir maitintis tik iš specialių ekologiškų parduotuvių (žemės ūkio produktus išaugintus be sintetinių pesticidų, maisto priedų ir t.t.).

Netrukus prie šio vaizdo įrašo atsirado jos draugų, pažįstamų komentarų, kurie rašė, kad jie taip pat buvo susidūrę su keistais kopūstais.

"Kažkas negerai su šiuo kopūstu", - sako Tina, - "Jis atrodo labai tikras, bet jis labai šiurkštus.

Ruošiau vakarienę visai šeimai iš keptų daržovių, teko išmesti beveik visus lapus į šiukšlių dėžę, pasiliko keletą ties viduriu, kur jie buvo minkštesni.

Tada aš uždegiau vieną lapą žiebtuvėliu ir pakvipo plastiku. Tai kažkas bauginančio. Kažkas nori mus nužudyti?"

Ngozi Muoneke, gyvenanti Londone, parašė komentaruose, kad jos mieste kopūstai yra tokie patys "neįprasti". Ji taip pat nerimauja dėl to, kas vyksta, ir sako, kad "turėtume visiems apie tai pranešti".

kopūstai, keisti kopūstai, plastikiniai kopūstai, maistas, tesco

Jennifer Wakefield rašo, kad dar iki Tinos vaizdo įrašo įkėlimo, ji matė dar vieną vaizdo įrašą, apie "keistą" kopūstą Jungtinėje karalystėje, o Caroline Wright teigia, kad šią savaitę ji girdėjo tokius dalykus daugelį vietose.

Šiuo metu prekybos centras "Tesco" rengia savo oficialų pranešimą apie "plastikinius kopūstus".

Galbūt mūsų tautiečiai aptiko šiuos keistus kopūstus? Pasidalinkite, informacija su kitais...

Pasaulio naujienos kitaip...

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.01.2020 laikas 23:19 Paprastas būdas, kaip laikyti pomidorus ištisus metus
Pomidorų žiemą daugiau nereikės pirkti! Daržoves kruopščiai nuplauname ir nusausiname rankšluosčiu. Įdedame į sandarų maisto produktams skirtą maišelį ir dedame į šaldiklį.

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 22:10 Skaistyklos Portalai

Žmogus, kviečiantis dvasias, gali būti, sukuria rezonansą su jų virpesiais. Jos girdi žmogaus kvietimą ir skuba pas jį, kaip vampyrai į kraujo kvapą. Manoma, kad dvasios minta tokio žmogaus energija, sugriauna užtvaras, skiriančias įvairius matavimus, ir atveria praėjimą iš savo pasaulio į mūsų.<...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 21:06 Mirinas Dažo -istorijos mįslė
Štai kaip pasirodymą prieš studentų medikų auditoriją aprašė vienas iš žiūrovų: „Mirinas Dažo, iki pusės nuogas, tylėdamas stovi kambario centre. Asistentas prisiartina prie jo iš nugaros ir greitai susmeigia 80-ies cm ilgio rapyrą kažkur inkstų srityje. Aplinkui tvyro kapų tyla. Studentai ir dėstyt...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 14:07 Mokslininkai atkūrė senovės Egipto mumijos balsą

Tyrėjų komandai iš Jungtinės Karalystės pavyko atkurti senovės egiptiečio balsą. Neįtikėtinas projektas prasidėjo dar 2013 m. Kad mumija prabiltų, prireikė archeologų, egiptologijų, muziejaus kuratorių ir elektrotechnikų žinių

...

Skaityti daugiau

23.01.2020 laikas 22:33 Kodėl prieš miegą reikia sulenkti kelius?
Ramus miegas yra raktas į sveikatą. Ne visi gali iš akto užmigti. Priežastis gali būti nuovargis, įvairūs negalavimai, skausmai, įtampa ir kt. Jei žmogus užmiega esant įtampos būsenoje, tai gali sukelti trikdantį miegą, žmogus neišsimiega. Bet kokiu atveju jums reikia prieš miega atsipalaiduoti. Ir...

Skaityti daugiau