Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (552) Komentarų: (0) (03.02.2018 - 07:28)

Kaip gydytis slogą namuose?

Sloga – viena nemaloniausių ir dažniausiai pasitaikančių ligų. Įpusėjus rudeniui padidėja vienkartinių nosinaičių pardavimų apimtys, kadangi esant permainingam orui daugelis mūsų peršąla ir sloga kaipmat užgula nosį. Jei nenorite iškart griebtis vaistų, gydykitės naminėmis priemonėmis, kurios, anot mūsų senolių, veiksmingai išgydys slogą.

sloga, slogos gydymas, liaudies medicina, liaudies receptai

  • Jei sloga jums ką tik prasidėjo, tuomet sustabdyti ją, greičiau įveikti ar sumažinti išskyras iš nosies padės lygiomis dalimis sumaišyta džiovintų gysločių lapai, liepų lapelių ir mėtų lapelių arbata.
  • Ką tik išspaustas morkų sultis sumaišykite su tokiu pat kiekiu vandens ir lašinkite po 3 lašus į kiekvieną šnervę 4 kartus per dieną.
  • Sloga pasitrauks greičiau, jei išbandysite tokį metodą: paimkite 2 ar 3 svogūno galvutes ir lėtai jas tarkuokite, nesisaugodami aštraus kvapo. Stenkitės ištverti bent 5 minutes.
  • Smulkia trintuve sutarkuokite pusę svogūno ir gautą tyrelę užpilkite tokiu pat kiekiu aliejaus. Uždenkite indą ir palikite 6 – 8 valandoms. Po to nukoškite aliejų ir tepkite nosies gleivinę.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: sloga, liaudies medicina, slogos gydymas, liaudies receptai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar