Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 21

Kodėl Čerčilis skraidydavo specialioje kapsulėje?

Vinstonas Čerčilis karo metu lėktuvais skraidydavo specialioje kapsulėje. Tam buvo priežasčių...

Vinstonas Čerčilis, slėgis, istorija, istorinės asmenybės, paranormal

Ministro pirmininko veikla buto tokia, kad Čerčiliui tekdavo dažnai skraidyti. Vyko karas, tad geriausia garantija nuo vokiečių naikintuvų puolimo buvo skrydžiai dideliame aukštyje. 1941 metų pabaigoje Čerčilis buvo nugyvenęs 67 metus ir patyręs vieną infarktą, todėl gydytojai baiminosi, kad slėgio skirtumai gali jam blogai atsiliepti (tuo metu lėktuvų salonai nebuvo hermetiški) (pasaulio įvairenybių kanalas - paranormal.lt).

Vinstonas Čerčilis, slėgis, istorija, istorinės asmenybės, paranormal

Kaip britai išsprendė šią problemą? Jie ministro pirmininko lėktuve sumontavo hermetišką kapsulę, kurioje jis ir keliaudavo. Kamera galėjo apsaugoti nuo atsitiktinės kulkos, tačiau svarbiausia jos paskirtis - palaikyti viduje nuolatinį slėgį. Kapsulės viduje visuomet buvo palaikomas slėgis, atitinkantis 1550 m aukštį (šiuolaikiniuose avialaineriuose sąlygos blogesnės - slėgis jame atitinka 2450 m aukštį).

Kapsulė buvo su patogumais - apšvietimu, telefonu ir ventiliacijos sistema, kuri valė vidaus orą, pašalindama cigaro dūmus.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar