Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 9

Maisto produktai kurių reikia vengti

Kuo jūs paprastai maitinate savo vaikus? Tais pačiais produktais, kuriuos valgote patys? Ką šiandien valgysite pusryčiams? Sumuštinius su dešra? O pietums – makaronus su dešrelėmis, pagardintais majonezu ir ketčiupu? Jeigu taip, tai perskaityti šitą tekstą iki galo jums yra tiesiog gyvybiškai svarbu. Jei norite, kad jūsų vaikai būtų sveiki, perskaitykite šį anaiptol ne pilną ir ne išsamų sąrašą produktų, kuriais geriau nemaitinti vaikų ir kurių turėtumėte vengti patys, rašo ruslekar.info.

produktai, riebalai, maistas, naudojimas

BALTA DUONA

Miltai, kurie šiandien naudojami jai kepti, yra išvalyti beveik nuo visų naudingų medžiagų ir neturi jokios maistinės vertės. Visa, kas vertinga, keliauja į atliekas, drauge su mineralinėmis druskomis ir vitaminais. Grėsmę taip pat kelia termofilinės mielės, kurios dabar naudojamos kepimo metu. Jos naikina natūralią organizmo mikroflorą, dėl ko sutrinka visų virškinimo organų veikla. Alternatyva tokiai duonai gali tapti stambiagrūdė arba ruginė duona.

ILGO LAIKYMO PIENO PRODUKTAI

Stabilizatoriai, aromatizatoriai, sutirštintojai, kurie įeina į jogurtų ir sūrelių sudėtį, yra itin nenaudingi organizmui. Juose labai daug citrinos rūgšties, kuri gali sukelti netgi vėžį.

SALDŪS GAZUOTI GĖRIMAI

Tai apskritai absoliučiai cheminis produktas. Gryniausi nuodai organizmui, ypač vaikiškam. Cheminės medžiagos ir cukraus pakaitalai, esantys šiuose gėrimuose, sukelia vėžį. Tą patį galima pasakyti apie sultis iš paketų. Jokių natūralių sulčių juose nėra. Vaikams jas naudoti kategoriškai draudžiama.

MAISTO PRODUKTAI, TURINTYS TRANSFORMUOTŲ RIEBALŲ:

· Margarinas;

· Švelnūs riebalai, sviesto ir margarino mišiniai;

· Rafinuotas augalinis aliejus;

· Majonezas;

· Ketčiupas;

· Greito maisto produktai – bulvės fri ir kiti, kurių gaminimui naudojami hidrogenizuoti riebalai;

· Konditerijos gaminiai – tortai, pyragaičiai, krekeriai ir kiti, kurių gaminimui naudojami kulinariniai riebalai;

· Čipsai, popkornas ir panašiai;

· Užšaldyti pusfabrikačiai.

DŽEMAI

Juose esama itin galingų nurūgštintojų. Niekad ir niekaip be jų nesugebėsite išlaikyti, tarkime, vyšnios tokiu pirminiu pavidalu. Šiuolaikinis džemas – tai tikras chemijos pramonės stebuklas.

ŠLAPIO RŪKYMO DEŠROS, DEŠRELĖS, VIRTA DEŠRA, PAŠTETAI

Jų sudėtyje lašiniai, taukai, kiaulių odelės, viskas, kas tik norite, tik ne mėsa. Kad būtų priduotas rūkytos mėsos efektas, naudojami atitinkami skysčiai, kuriuose esama daug formaldehido.

ĮPAKUOTI KEKSAI

Jie nesužiedėja, nesudžiūva, negenda, su jais apskritai nieko nevyksta. Jie gali mėnesį išgulėti ir nieko.

SALDAINIAI

90% šokolado – tai visai ne šokoladas (dažikliai ir pakaitalai). Tai gigantiškas kiekis kalorijų derančių tarpusavyje su cheminiais priedais, genetiškai modifikuotais produktais, dažikliais ir aromatizatoriais.

Gaunasi, kad apie 70% produktų, gulinčių parduotuvių lentynose, vartoti apskritai negalima. Ką gi daryti? Išeitis yra. Susidarykite pačių saugiausių produktų sąrašą ir visiškai pereikite prie jų vartojimo: liaukitės naudoti majonezą, ketčiupą, atsisakykite dešrų ir saldumynų. Iš pradžių bus sudėtinga, bet kai pagaliau atsikratysite kenksmingų produktų, patys pajausite rezultatą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.08.2020 laikas 20:18 Paslaptingiausias miestas Amerikoje Kahokija

Prieš aštuonis šimtus metų prerijose Misisipės pakrantėje stovėjo miestas – aukštos kultūros centras, kuriame gyveno daugybė žmonių. Miesto gyventojai pylė dirbtines kalvas, gerai išmanė astronomiją ir galimai aukojo savo dievams jaunas merginas. Svarbiausią šios kultūros miestą archeologai...

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 19:30 Kaip galvos skausmus malšinti liaudies medicinos priemonėmis?

Gana dažnai suaugę žmonės galvos skausmais skundžiasi jau ryte, vos tik prabudę. Kartais galvos skausmai pranyksta jau po kelių valandų, o kartais būna tiek stiprūs, kad tenka vartoti galvos skausmus malšinančius vaistus.

...

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 18:51 Vaistažolės - Širdies žolelės
Esant įvairioms širdies patologijoms, lygiagrečiai su pagrindiniu gydymu, reikia vartoti nuovirų, užpilų ir arbatų iš vaistažolių. Gydomieji augalai taip pat naudingi prevencijai.

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 18:26 Senieji vaistažolių receptai dantims gydyti
Noriu pasiūlyti keletą receptų, kuriuos naudojo ir perdavė man mano močiutė ir teta. Vaikystėje, kai skaudėdavo dantį, močiutė išspausdavo svogūnų sultis, sudrėkindavo jomis dantų šepetėlį ir švelniai įtrindavo dantenas pažeisto danties srityje. Po kelių tokių procedūrų danties skausmas dingdavo....

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 20:03 Augalinis vaistas nuo dantų ir dantenų ligų
Dantų skausmas yra pažįstamas visiems. Jis atsiranda staiga, apsunkindamas gyvenimą. Gerai, jei jūs galite iškart apsilankyti pas gydytoją. O jei dantį skauda naktį arba, dar blogiau, kai išvažiavote į sodą? Tokiu atveju gali padėti liaudies medicina. Esant danties skausmui, burną skalaukite vaistin...

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 19:30 Paslaptingasis Irem Ubaras
Pirmame tūkstantmetyje prieš mūsų erą pati galingiausia valstybė Pietų Arabijoje buvo Sabos karalystė. Klestėjimo laikotarpiu ji užėmė teritoriją nuo Raudonosios jūros iki Hadhramauto ir nuo centrinės Arabijos iki Indijos vandenyno. Per karalystę ėjo didieji prekybiniai keliai iš Viduržemio regiono ...

Skaityti daugiau