Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2019 » Gegužės » 13

Mėnulis – slapta ateivių bazė?

Ar kada susimąstėte, kodėl staiga liovėsi skrydžiai į Mėnulį ir NASA nebandė pastatyti ten stoties? Vietoj pastarosios šiandien viso pasaulio astronautai naudojasi ne itin patogia Žemės orbita skriejančia kosmine stotimi, kurioje net nėra užtektinai vietos saugoti didesnių maisto ir kitokių atsargų. Ar gali būti, kad Žemės palydovas jau seniai užimtas? Sklinda kalbos, kad tamsiojoje Mėnulio pusėje, paslėptoje nuo žmonių akių ir teleskopų, stūkso ateivių bazė. Beje, vis daugiau žmonių tikina galintys įrodyti, kad tai tiesa.

Amerikiečius išvijo ateiviai…

Yra teigiančių, kad pats Neilas Armstrongas – pirmasis žmogus, išsilaipinęs Mėnulyje – teigė, jog Žemės palydovą užėmė nežemiški gyventojai, kurie neva nedviprasmiškai liepė astronautams išskristi ir daugiau niekada negrįžti. Skamba kaip pokštas, tiesa? Tačiau vienas garsiausių visų laikų amerikiečių konspiracijos teoretikų Miltonas Cooperis, neva tarnavęs JAV oro ir jūrų laivyno pajėgose, teigė, kad Mėnulyje ne tik egzistuoja ateivių bazė, bet žmonės jai netgi sugalvojo pavadinimą. Anot M. Cooperio, JAV karinio jūrų laivyno žvalgyba šią bazę vadina „Luna“ ir joje vyksta milžiniški kasybos darbai. Dar daugiau – vyras tikino, kad ateiviai joje laiko pagrindinius erdvėlaivius, o į Žemę iš ten keliauja mažesnėmis skraidančiomis lėkštėmis. M. Cooperis šventai tikėjo, kad šią ateivių bazę nufilmavo „Apollo“ misijų astronautai.

Liepė tylėti?

Yra teigiančių, kad NASA turėjo, galbūt vis dar turi, šimtus arba netgi tūkstančius nuotraukų, kuriose matosi nežemiški pastatai ir kasimo įranga. Gali būti, kad nuotraukos, kurias NASA atstovai pateikė visuomenei, buvo kruopščiai koreguotos, kad jose viso to nesimatytų. Dar daugiau – yra manančių, kad NASA apie nežemiškų būtybių veiklą Žemės palydove žinojo dar prieš tai, kai N. Armstrongas, B. Aldrinas ir kiti astronautai išsilaipino ant palydovo paviršiaus.

Teigiama, kad astronautams, mačiusiems nežemiškas būtybes ir jų techniką Mėnulyje, draudžiama apie tai pasakoti, o jei kuris nors prabyla, sumaišomais su purvais tiesiogine šių žodžių prasme. Vis dėlto internete gausu neaiškios kilmės tinklalapių ir tariamų pokalbių, kuriuose N. Armstrongas bei B. Aldrinas neva tikina Mėnulyje matę didžiulius erdvėlaivius ir kitus ženklus, reiškiančius, kad ateiviai okupavo mūsų planetos palydovą. Deja, kiek visoje šioje Mėnulio ateivių bazės konspiracijos teorijoje tiesos, žino tik tie, kas ten pabuvojo.

Gali būti tuščiaviduris

Yra manančių, kad Žemės palydovas buvo sukurtas ateivių, pasitelkiant daug gilesnes mokslo žinias ir tobulesnes technologijas negu tos, kuriomis šiandien gali didžiuotis žmonės. Netgi yra teigiančių, kad Mėnulis yra tuščiaviduris, o milžiniška ateivių bazė įkurta ne ant kosminio kūno paviršiaus, o jo viduje. Teigiama, kad ši stulbinanti hipotezė pirmą kartą buvo paskelbta dviejų rusų mokslininkų – M. Vasino ir A. Shcherbakovo – dar XX a. 8-ojo dešimtmečio pradžioje. Vyrų teigimu, Mėnulis yra natūralus kosminis kūnas, kurį ateivių inžinieriai pavertė dirbtine struktūra. Šios būtybės neva išlydė kietą palydovo branduolį, o lavą pylė ant jo paviršiaus. Tuomet ateiviai jį neva „patalpino“ Žemės orbitoje dėl mums nežinomų priežasčių. Kuo rusų mokslininkai grindė savo teoriją, kad Mėnulis turi vidinę konstrukciją iš itin atsparios medžiagos? Anot jų, į palydovo paviršių atsitrenkę netgi itin dideli meteoritai neišmuša gilių kraterių. Be to, pastarųjų dugnai apskritai neretai yra plokšti arba vos išgaubti. Dar daugiau – M. Vasinas ir A. Shcherbakovas teigė, kad natūralus uolėtas Mėnulio paviršiaus sluoksnis yra tik maždaug 8 km, o ateivių sutvirtintas karkaso sluoksnis – apie 32 km storio. Po pastaruoju esą gali būti ertmė, kurios atmosfera tinka gyventi ateiviams.

Aptiko piramidę?

Teigiama, kad „Apollo 17“ buvo paskutinioji amerikiečių organizuota misija į Mėnulį. Per ją žmonės ant palydovo paviršiaus išsilaipino šeštą ir paskutinį kartą žmonijos istorijoje. Sąmokslo teoretikai, akylai tyrinėdami šios misijos dalyvių padarytas nuotraukas, prieinamas plačiajai visuomenei, itin susidomėjo fotografija, kuri į katalogą įtraukta numeriu AS17-135-20680. Tai visiškai pilka, neaiški nuotrauka, kurioje sunku įžiūrėti ką nors aiškaus. Tyrėjai tikina, kad iš pradžių ji gali neatkreipti dėmesio, bet atidžiau panagrinėjus galima pamatyti pilkame fone besislepiantį trikampį objektą. Nusprendus patyrinėti vaizdą ir pasitelkus kontrasto didinimo bei apšvietimo nuotraukų koregavimo priemones neva pavyko sukurti aiškesnį vaizdą. Panašu, kad Mėnulyje stovi… piramidė. Ar gali būti, kad egiptiečiai lankėsi jame ir paskui pastatė Gizos piramides? Galbūt pirmuosius tokio tipo statinius Žemėje iš tiesų statė nežemiškos būtybės? Juk būtent piramidės formos statinių yra beveik visuose Žemės kampeliuose. Nežinia, kiek jų palaidojo laiko dulkės, kiek dar neatrasta. Kai kurie tyrėjai tvirtina, kad tai – tiesiog sugadintas kadras. Pastarasis eina iš karto po nuotraukų, kuriose įamžintas misijos mėnuleigis, todėl gali būti, kad tai tam tikra transporto priemonės dalis, kuri susigadinusioje nuotraukoje atrodo kaip piramidė tolimame horizonte ir kaitina jautrią ufologų vaizduotę.

Net kelios dešimtys statinių

Anot prancūzų Mėnulio anomalijų tyrėjo Sebastieno Spelierio, tyrinėjant Žemės palydovo paviršiaus vaizdą per programą „Google Moon“ galima identifikuoti nenatūralios kilmės objektus. Būtent tai padaręs paskelbė 2015 kovo 30 d. „Youtube“ patalpintame įraše. Jame komentuoja, kad, nepaisant NASA tylos šiuo klausimu, mažiausiai 30 aiškiai matomų struktūrų Mėnulio paviršiuje išsklaido visas abejones dėl ateivių egzistavimo. Kita vertus, skeptikai tikina, kad S. Spelierio tam tikrų tamsių dėmių ir dėmelių Mėnulio paviršiuje interpretacijos bei jų vadinimas ateivių sukurtais pastatais nėra naujovė. Tačiau niekas iki šiol neįrodė, kad tos dėmės – tai pastatai. Įdomu tai, kad, pavyzdžiui, Scottas Waringas, tinklalapio „UFO Sightings Daily“ redaktorius, patikino, jog visos S. Spelierio per „Google Moon“ darytos nuotraukos, neva įrodančios, kad Mėnulyje stovi ateivių pastatai, yra nekoreguotos ir originalios. Vyras kategoriškai teigia, kad tai nėra klastotė. Beje, tai nėra pirmas „Youtube“ paskelbtas prancūzo įrašas. Anksčiau patalpintame vaizdo įraše vyras tikino daugiau negu 2 600 km ilgio ruože suradęs 40 struktūrų, kurios esą galėtų būti statiniai. Anot S. Spelierio, taisyklinga pastarųjų forma leidžia spręsti, kad tai – dirbtinės, o ne natūralios kilmės objektai.

Tiesa, S. Spelieris nebuvo pirmasis Mėnulio anomalijų medžiotojas, kuris tvirtino Žemės palydove aptikęs ateivių pėdsakus. 2014-ųjų sausį vienas Mėnulio paviršiaus tyrėjas sulaukė itin daug internautų dėmesio po to, kai pranešė radęs pleišto formos objektą viename nedideliame krateryje, esančiame „Maskvos jūra“ vadinamoje Mėnulio srityje. Teigiama, kad jo koordinatės „Google Moon“ programoje – 22°42’38.46″N 142°34’44.52″E. Palei struktūros kraštą V forma 90 º kampu buvo išdėstyti 7 šviesūs taškeliai, kuriuos būtų galima palaikyti dirbtinėmis šviesomis. Pastarieji ir nenuginčijama simetrija leido daryti išvadą, kad objektui turėtų būti pridedamas dirbtinis antspaudas.

Būta ir daugiau pranešimų apie neva Mėnulio paviršiuje pastebėtas neaiškias formas. Vis dėlto visi jie mokslininkų buvo atmesti kaip klastotės, t. y. sukurti pasinaudojant nuotraukų koregavimo programine įranga. Tačiau ufologai ir anomalijų medžiotojai tikina, kad tai – tik dar vienas bandymas nuslėpti tiesą, kas iš tiesų vyksta Mėnulyje.

Įdomu

  • Žemės tankis yra 5,5 g/cm3, Mėnulio – tik 3,3 g/cm3. Teigiama, kad tai – vienas pagrindinių faktų, verčiančių tikėti, jog Žemės palydovas yra tuščiaviduris.
  • „Apollo 11“ misijos dalyvis B. Aldrinas grįžęs iš Mėnulio ilgus metus kovojo su alkoholizmu ir depresija. Dėl garsaus astronauto psichologinių problemų sąmokslo teorijų kūrėjai kaltino NASA, Pentagono, CŽV ir kitų valstybinių institucijų draudimą viešai kalbėti apie ateivius Mėnulyje.
  • Mokslininkams vis dar sunku paaiškinti Mėnulio kilmę. Viena populiariausių hipotezių – kad prieš 4,5 bilijonų metų į dar besiformuojančią Žemę atsitrenkė kitas kosminis kūnas. Nuo mūsų planetos atskilo daug nuolaužų, tarp kurių buvo ir ta, iš kurios susiformavo Mėnulis. Yra manančių, kad Mėnulis galėjo atskilti nuo objekto, atsitrenkusio į Žemę.
  • Yra teigiančių, kad Mėnulis, kaip natūralus palydovas, yra sunkiai paaiškinama anomalija. Mat šis dangaus kūnas akivaizdžiai per didelis, kad būtų galėjęs natūraliai pakliūti į Žemės orbitą. Tad gali būti, kad jis yra dirbtinis, kurį kažkas specialiai „pakabino“ šalia mūsų planetos.
  • Programa „Google Moon“ veikia tokiu pat principu kaip garsioji „Google Earth“. „Google Moon“ buvo paleista 2009 m. 40-ųjų „Apollo 11“ misijos metinių proga. Būtent pasinaudodami ja konspiracijos teorijų šalininkai „vaikšto“ Mėnulio paviršiumi ir ieško anomalijų.

Rašo: priekavos.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.12.2018 laikas 09:52 Receptai Kokie augalai vartotini menopauzės metu?

Klausimas. Kokius augalus, turinčius fitoestrogenų, patariama gerti menopauzės metu? Ar tiesa, kad tam visai netinka nakvišų aliejus? Roma, 56 m.

Skaityti daugiau

15.06.2019 laikas 12:09 Receptai Klasiški kotletukai

Paprastas ir labai geras receptas! Išsamus gaminimo būdas, kaip pasigaminti labai skanius kotletus žiūrėkite žemiau esančiame vaizdo įraše. Skanaus!

Skaityti daugiau

05.07.2019 laikas 19:28 Receptai Įdaryti pievagrybiai su vištiena
Gaminame. Įdaryti pievagrybiai su vištiena. Pievagrybių galvutes pridedame įdaro, dedame į kepimui skirtą indą ir kepame vidutinio karštumo orkaitėje 30-35 minutes. Prieš baigiant kepti apibarstome kapotomis petražolėmis bei tarku...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau