Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (906) Komentarų: (0) (20.02.2018 - 14:00)

"Mirties trikampis" ant veido: kodėl jokiu būdu negali jo liesti!

Esame tikri, kad girdėjote faktą, jog veide yra tam tikra labai jautri zona, dar kitaip pačių kosmetologų ir pačių medikų vadinama mirties trikampiu. Vis dėlto gana mažai žmonių tiksliai žino, kurioje vietoje tas trikampis ir kas jį sudaro.

Mirties trikampis, veidas, nosies plaukeliai, sveikata

©tutkryto.su nuotr. / Mirties trikampis

Taigi, vadinamąjį mirties trikampį sudaro ant nosies linkę formuotis inkštirai, nosies plaukeliai ir votys, išaugančios veido srityje aplink burną arba nosį. Nors mirties trikampio pavadinimas skamba gąsdinančiai, bijoti labai nereikėtų. Jei laikysitės žemiau išvardytų taisyklių, gyvensite sveiki, tačiau jeigu pažeisite jas, tikėtina, gali parklupdyti vienokia ar kitokia infekcija. Bet apie viską nuo pradžių.

Inkštirai. Jeigu ant jūsų nosies yra spuogelių arba juodųjų inkštirų, vadinamų komedonais, šiukštu jų nelieskite. Medikai skambina pavojaus varpais sakydami, kad jų lietimas gali sukelti infekciją. Jeigu norite pagerinti veido būklę, jums reikia naudoti specialias inkštirus valančias kaukes, apsilankyti grožio salone arba pas dermatologą, tačiau, jokiu būdu, nespaudyti spuogelių patiems.

Plaukeliai nosyje. Baisiausia yra tada, kai plaukelių nėra. Jei esate linkę juos šalinti specialiu aparatu arba pincetu (taip pat, yra žmonių, kurie būtent taip ir daro), galite stipriai pakenkti savo sveikatai. Nosies plaukeliai, nors atrodo ir neestetiškai, atlieka valymo funkciją ir pasitarnauja lyg oro filtras, neleidžiantis į nosį ir kitus organus patekti mikrobams, infekcijoms, bakterijoms. Būtent nosies plaukeliai apsaugo net nuo mirtinų užkratų.

Votis arba furunkulai. Tai tam tikri poodiniai gumbeliai, galintys formuotis visame kūne. Paprastai jie atsiranda dėl nusilpusios imuniteto, lėtinės odos ligos, žarnyno problemų. Dažniausiai juos sukelia stafiloloko bakterija. Pavojingiausia, kai votys susiformuoja veido srityje ties nosimi ir ant smakro. Dažniausiai skiriamas gydymas vietinio poveikio preparatais - votis ir aplinkinė oda yra valoma dezinfekuojančiomis priemonėmis.

ŽYMĖS: nosies plaukeliai, sveikata, veidas, Mirties trikampis, sveikatos patarimai

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Ligos, mutacijos
Ar pagrįstai bijoma skandalingojo E621?...

Prieskonių istorija yra beveik tokio pat amžiaus kaip ir žmogaus egzistencija Žemėje. Jau akmens amžiuje sumedžiojęs žvėrį žmogu...
Medicinos naujienos
Bendrasis kraujo tyrimas neparodo tikrosios organizmo b...

Dažniausiai skiriamas bendrasis kraujo tyrimas yra išsamus, tačiau jis neparodo visko, kas vyksta žmogaus organizme, LRT Radijui...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Artritas: susirgimo ir jo gydymo priežastys...

Artritas – sąnarių liga. Įvardijamos dvi jos atsiradimo priežastys. Viena jų – tai dėl mechaninio sąnario sistemo...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip greitai išvalyti inkstus natūraliu gėrimu...

Jūsų inkstai nuolat filtruoja kraują, pašalina toksinus iš organizmo per šlapimą. Kai vedama nesveika gyvensena, šie toksinai...