Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Vasario » 11

Nenuostabu, kad Billas Gatesas ir elitas nevakcinuoja savo vaikų

Buvęs asmeninis Billo Gateso gydytojas, Sietle 1990-aisiais sakė, kad "Microsoft" steigėjas, kūrėjas ir skiepijimo šalininkas "atsisakė skiepyti savo vaikus".

billas gatesas, vaikai, skiepai, vakcina, poliomielitas

«Aš nežinau, kaip yra dabar, bet galiu atsakingai pasakyti, kad jis visiškai atsisakė skiepyti savo vaikus», - sakė privačiame medicinos simpoziume Sietle, gydytojas ir pridūrė: «Jie buvo puikūs vaikai, labai protingi ir linksmi, ir jis sakė, kad viskas bus gerai, ir jiems nereikia jokių skiepų».

Pasak liudininkų, šie žodžiai simpoziume sukėlė pasipiktinimą tarp gydytojų ir apkaltino jį medicinos slaptumo pažeidimu. Tačiau, kada jis kalbėjo su kitais gydytojais, jis nepažeidė medicinos elgesio kodekso.

Gatesas su žmona Melinda turi tris - Jennifer, Rory and Phoebe - jie yra gimę tarp 1996 ir 2002 metų ir pagal buvusio asmeninio gydytojo, visi jie nėra skiepyti ir yra visiškai sveiki.

Naujiena apie tai, kad Billas Gatesas nevakcinuoja savo vaikų, nepaisant to, kad jis yra aktyviausias dalyvis privalomoje skiepijimo kompanijoje, neturi nieko stebinti. Tyrimai rodo, kad elitas nevakcinuoja savo vaikų. Tačiau, tuo pat metu jie reikalauja, kad paprasti žmonės skiepytų savo vaikus.

Elitas nesiduoda skiepams

Remiantis neseniai atliktu tyrimu, Kalifornijos vaikai, kurie nebuvo vakcinuoti yra baltaodžiai ir iš  turtingiausių Los Andželo šeimų.

Nevakcinuotų vaikų nuo 2007 iki 2013 m. padvigubėjo, nuo 1,54% iki 3,06%. Tai yra daugiau, nei pusė milijono vaikų, kurie atsisakė skiepų, iš kurių 17 000 yra turtingos šeimos.

Pasak "CNN", šeimos, kurios visiškai atsisakė skiepyti vaikus, buvo daugiausia iš baltaodžių rajonų su didelėmis pajamomis, pavyzdžiui, Orange County, Santa Barbara ir Bay Area.

Tyrimai, paskelbti leidinyje "American Journal of Public Heath" buvo peržiūrėtos daugiau nei 20 000 Kalifornijos mokyklų, ir nustatyta, kad vakcinos buvo atsisakytos dvigubai didesnis tarp privačių elitinių mokyklų lankančių vaikų.

«Labai turtingi ir privilegijuoti tėvai, daug žino apie vakcinas, skiepus ir jie nenori rizikuoti, kai kalba eina apie jų pačių vaikus. Juos jaudina šalutinės, nepageidaujamos reakcijos, įskaitant autizmą».

Billas Gatesas yra tikrai ne kvailys, kad skiepytu ir leistu nuodus į savo vaikus, kuris pats juos kuria ir puikiai žino, kad vakcina, skiepai sukurta depopuliacijai (žmonių mažinimui).

1. Leiskite priminti jums, bent jau jo poliomielito vakcinavimo programą.

Poliomielito vakcinavimo programa Billas Gatesas naikinas vaikus, o ne poliomielitą.

«Ligų kontrolės centras, patvirtina, kad OPV, arba oralinė vakcinacija nuo poliomielito, milijonus vaikų visame pasaulyje priverčia ją platinti, nuo kurios jie miršta
Vietoj to, kad draustu vakcinacija, skiepus, kaip buvo tikėtasi, CDC nusprendė savo išmintimi, kad geriausias būdas išspręsti šią problemą yra išlaikyti greitą vakcinacijos tempą visose šalyse!».

2. Tačiau, jo nuoširdus prisipažinimas buvo padarytas 2010 m. Kalifornijoje vykusioje konferencijoje, kai Gatesas "pakėlė uždangą" beveik nežinoma jo labdara - gyventojų skaičiaus mažinimu.
Gatesas, tai paminėjo uždaroje konferencijoje Long Beach, Kalifornijoje, pavadinimu "TED2010 konferencijoje" savo kalboje "Atnaujinimas iki nulio!". Kartu su absurdišku moksliniu požiūriu apie dirbtinį CO2 sumažinimą visame pasaulyje iki nulio, iki 2050 metų, maždaug ketvirtoje su puse minutėje jis savo kalboje, pareiškė: "pirmiausia mes gavome gyventojus. Šiandien pasaulyje yra 6,8 milijardo žmonių. Šis skaičius padidės iki maždaug 9 mlrd. Dabar, jei mes tikrai atliksime didelį darbą dėl naujų skiepų, sveikatos priežiūrai, sveikatos apsaugojimui, galbūt mes sumažinsime, nuo 10 iki 15 proc."

Paprasta anglų kalba vienas iš įtakingiausių žmonių pasaulyje aiškiai pasakė, kad jis laukia skiepų, vakcinos, kurios bus naudojamos gyventojų skaičiaus mažinimui. Kai Billas Gatesas kalba apie vakciną, skiepus, jis žino, apie ką kalbą. 2010 sausio mėn. viename elito Pasaulio Ekonomikos Forume, Davose, Gatesas paskelbė, kad per ateinantį dešimtmetį jo fondas skirs 10 milijardų $ (apie 7,5 mlrd €) kūrimui ir pristatymui naujos vakcinos vaikams.

3. 2016 m. Gatesas pagaliau prisipažino, kad skiepai, vakcinos kuriamos gyventojų mažinimui.

Taigi, nėra nieko nuostabaus, kad žmonės"temoje" nevakcinuoja savo vaikų.

Jei ši informacija jums buvo naudingi, pasidalinkite su kitais, jums vienas paspaudimas patinka, mums vienas malonumas!

Nenuostabu, kad Billas Gatesas ir elitas nevakcinuoja savo vaikų


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar