Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Vasario » 11

Nenuostabu, kad Billas Gatesas ir elitas nevakcinuoja savo vaikų

Buvęs asmeninis Billo Gateso gydytojas, Sietle 1990-aisiais sakė, kad "Microsoft" steigėjas, kūrėjas ir skiepijimo šalininkas "atsisakė skiepyti savo vaikus".

«Aš nežinau, kaip yra dabar, bet galiu atsakingai pasakyti, kad jis visiškai atsisakė skiepyti savo vaikus», - sakė privačiame medicinos simpoziume Sietle, gydytojas ir pridūrė: «Jie buvo puikūs vaikai, labai protingi ir linksmi, ir jis sakė, kad viskas bus gerai, ir jiems nereikia jokių skiepų».

Pasak liudininkų, šie žodžiai simpoziume sukėlė pasipiktinimą tarp gydytojų ir apkaltino jį medicinos slaptumo pažeidimu. Tačiau, kada jis kalbėjo su kitais gydytojais, jis nepažeidė medicinos elgesio kodekso.

Gatesas su žmona Melinda turi tris - Jennifer, Rory and Phoebe - jie yra gimę tarp 1996 ir 2002 metų ir pagal buvusio asmeninio gydytojo, visi jie nėra skiepyti ir yra visiškai sveiki.

Naujiena apie tai, kad Billas Gatesas nevakcinuoja savo vaikų, nepaisant to, kad jis yra aktyviausias dalyvis privalomoje skiepijimo kompanijoje, neturi nieko stebinti. Tyrimai rodo, kad elitas nevakcinuoja savo vaikų. Tačiau, tuo pat metu jie reikalauja, kad paprasti žmonės skiepytų savo vaikus.

Elitas nesiduoda skiepams

Remiantis neseniai atliktu tyrimu, Kalifornijos vaikai, kurie nebuvo vakcinuoti yra baltaodžiai ir iš  turtingiausių Los Andželo šeimų.

Nevakcinuotų vaikų nuo 2007 iki 2013 m. padvigubėjo, nuo 1,54% iki 3,06%. Tai yra daugiau, nei pusė milijono vaikų, kurie atsisakė skiepų, iš kurių 17 000 yra turtingos šeimos.

Pasak "CNN", šeimos, kurios visiškai atsisakė skiepyti vaikus, buvo daugiausia iš baltaodžių rajonų su didelėmis pajamomis, pavyzdžiui, Orange County, Santa Barbara ir Bay Area.

Tyrimai, paskelbti leidinyje "American Journal of Public Heath" buvo peržiūrėtos daugiau nei 20 000 Kalifornijos mokyklų, ir nustatyta, kad vakcinos buvo atsisakytos dvigubai didesnis tarp privačių elitinių mokyklų lankančių vaikų.

«Labai turtingi ir privilegijuoti tėvai, daug žino apie vakcinas, skiepus ir jie nenori rizikuoti, kai kalba eina apie jų pačių vaikus. Juos jaudina šalutinės, nepageidaujamos reakcijos, įskaitant autizmą».

Billas Gatesas yra tikrai ne kvailys, kad skiepytu ir leistu nuodus į savo vaikus, kuris pats juos kuria ir puikiai žino, kad vakcina, skiepai sukurta depopuliacijai (žmonių mažinimui).

1. Leiskite priminti jums, bent jau jo poliomielito vakcinavimo programą.

Poliomielito vakcinavimo programa Billas Gatesas naikinas vaikus, o ne poliomielitą.

«Ligų kontrolės centras, patvirtina, kad OPV, arba oralinė vakcinacija nuo poliomielito, milijonus vaikų visame pasaulyje priverčia ją platinti, nuo kurios jie miršta
Vietoj to, kad draustu vakcinacija, skiepus, kaip buvo tikėtasi, CDC nusprendė savo išmintimi, kad geriausias būdas išspręsti šią problemą yra išlaikyti greitą vakcinacijos tempą visose šalyse!».

2. Tačiau, jo nuoširdus prisipažinimas buvo padarytas 2010 m. Kalifornijoje vykusioje konferencijoje, kai Gatesas "pakėlė uždangą" beveik nežinoma jo labdara - gyventojų skaičiaus mažinimu.
Gatesas, tai paminėjo uždaroje konferencijoje Long Beach, Kalifornijoje, pavadinimu "TED2010 konferencijoje" savo kalboje "Atnaujinimas iki nulio!". Kartu su absurdišku moksliniu požiūriu apie dirbtinį CO2 sumažinimą visame pasaulyje iki nulio, iki 2050 metų, maždaug ketvirtoje su puse minutėje jis savo kalboje, pareiškė: "pirmiausia mes gavome gyventojus. Šiandien pasaulyje yra 6,8 milijardo žmonių. Šis skaičius padidės iki maždaug 9 mlrd. Dabar, jei mes tikrai atliksime didelį darbą dėl naujų skiepų, sveikatos priežiūrai, sveikatos apsaugojimui, galbūt mes sumažinsime, nuo 10 iki 15 proc."

Paprasta anglų kalba vienas iš įtakingiausių žmonių pasaulyje aiškiai pasakė, kad jis laukia skiepų, vakcinos, kurios bus naudojamos gyventojų skaičiaus mažinimui. Kai Billas Gatesas kalba apie vakciną, skiepus, jis žino, apie ką kalbą. 2010 sausio mėn. viename elito Pasaulio Ekonomikos Forume, Davose, Gatesas paskelbė, kad per ateinantį dešimtmetį jo fondas skirs 10 milijardų $ (apie 7,5 mlrd €) kūrimui ir pristatymui naujos vakcinos vaikams.

3. 2016 m. Gatesas pagaliau prisipažino, kad skiepai, vakcinos kuriamos gyventojų mažinimui.

Taigi, nėra nieko nuostabaus, kad žmonės"temoje" nevakcinuoja savo vaikų.

Jei ši informacija jums buvo naudingi, pasidalinkite su kitais, jums vienas paspaudimas patinka, mums vienas malonumas!

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau