Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (12.7K) Komentarų: (0) (30.09.2017 - 19:49)

Esant šioms ligoms gerti kavą privalomą!

Jis tampa praktiškai vaistu!

Esant šioms ligoms gerti kavą privalomą!

60% suaugusiųjų žmonių geria kavą. Tai sudaro vidutiniškai vienas puodelis kavos prie dieną. Be to, daugelis žmonių mano, kad kava yra labai kenksminga ir neatspindi realios naudos žmogaus organizmui.

Aišku, negalvokite, kad reikia gerti daug kavos. Tačiau niekas netgi nežino, kad gerti mažais kiekiais yra naudinga.

Paaiškėjo, kad kava kovoja su 2 tipo cukraus diabetu, taip pat su įvairių rūšių vėžiu. Kaip ten kas besakytų, tai tiesa.

Yra penkios ligos, dėl kurių būtinai vertą gerti kavą.

1. Kepenų vėžys. Jeigu tikitės pasveikti nuo jos, tikėtis neverta. Bet jei jūs gersite su puodelius kavos per dieną, tai sumažinsite cirozės atsiradimo riziką net 44%.

2. Antro tipo cukrinis diabetas. Ši liga laikoma labai rimta. Tačiau, kava pasirodė esanti tinkama priemonė šiai ligai slopinti ir prevencijos atveju. Remiantis tyrėjų atliktais tyrimais nustatyta, kad gerdami kava, galite sumažinti diabeto išsivystymo riziką. Manoma, kad kofeinas kovoja su šia problema, tačiau tai toli gražu nėra taip. Visa esmė pačioje kavoje.

3. Širdies ligoms. Skausmas širdyje gali būti žmogui mirtinas. Nors kavos nauda nėra visiškai įrodyta, galima sakyti, kad kava veiksmingai kovoja su širdies ligomis.
Viename straipsnyje buvo teigiama ir diskutuojama apie kavos privalomus širdžiai.

4. Vėžys. Tiesą sakant, moksliniai tyrimai nebaigti. Tačiau, jie teigia, kad šio gėrimo vartojimas gali teigiamai paveikti vėžio gydymo rezultatus. Bet kuriuo atveju gerti kavą yra gera mintis. Tai užkirs vėžinių ląstelių formavimuisi, tačiau nereikia pamiršti, kad tai nėra vėžio gydymas.

5. Parkinsono liga ir Alzhaimerio liga. Kaip paaiškėjo, kava padeda išvengti ligų, tokių, kaip Alzhaimerio ir Parkinsono. Po daugybės tyrimų, mokslininkai nustatė, kad jei kasdien geriate tris puodelius kavos, Alzheimerio liga sergantiems žmonėms, ypač senesnei kartai, kavos pagalba gali užkirsti kelią ligos vystymuisi. Ir jei žmonės, kurie kenčia nuo Parkinsono ligos, geria kava, tai padės sumažinti simptomus.

Esant šioms ligoms gerti kavą privalomą!

ŽYMĖS: Kava, vaistas, ligos, sveikatos patarimai

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Medicinos naujienos
Kaip vandenį keičia sidabras?...

Baktericidinės sidabro savybės buvo žinomos dar Aleksandro Makedoniečio laikais, kai, siekdami neapsinuodyti, visi kariai gerdav...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip pašalinti akmenis iš tulžies pūslės namuose sąlygo...

Pakanka keturių dienų pašalinti akmenys iš tulžies pūslės! Metodas įrodytas... Tradicinėje medicinoje akmenų šalinimas iš tul...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Išvada: homeopatija veikia tiek pat, kiek placebas...

Dar viena iš liūdesio priežasčių naujoje poliklinikoje, kad kai kuriems ten dirbantiems gydytojams, bent tiems, su kuriais su...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Detoksikacijos gėrimas per 2 minutes...

Šis gėrimas puikiai tinka esant kraujospūdžiui, nutukimui ir turint didelį cukraus kiekį. Niekas nemėgsta sirgti, bet kaip ta...