Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.4K) Komentarų: (0) (03.09.2017 - 12:59)

Padėkite keletą šio augalų lapų kiekvieno namo kampe ir niekada nematysite tarakonų

Atsikratykite jų kartą ir visiems laikams! Place A Few Leaves Of This Plant In Every Corner Of Your House And You Will Never See A Single Cockroach Again

lauro lapai nuo tarakonų

Tarakonai - baisūs vabalai, jų išvaizda gali išgąsdinti kiekvieną. Jie dažnai būna ten kur yra šiukšlių ir ne švarumų, bet taip pat juos galite pastebėti ir namuose, eidami į sandėliuką ar miegamąjį.

Be to, kad jie maitinasi šiukšlėmis, tarakonai palieka cheminius pėdsakus. Taigi, jie gali lengvai rasti ir pasiekti vandens arba maisto šaltinį. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jie visi yra tam tikroje vietoje. Keista, bet yra būdas jų atsikratyti kartą ir visiems laikams.

Jei norite atsikratyti namuose esančių tarakonų, rekomenduojama išbandyti šį triuką, kuris yra labai efektyvus ir pigus. Tai yra geras pasirinkimas, jei turite mažų vaikų ar augintinių, nes išvengsite pramoninių ir pavojingų nuodų.

Lauro lapai (angl. Bay leaf, lot. Pimenta cystoid) - geriausias natūralus tarakonų repelentas. Šis lapas negali jų nužudyti, tačiau jis greitai juos išbaido, nes tarakonams jų kvapas yra nepakeliamas.

Patalpinkite jų šakelėmis visus namo kampus.

Patalpinkite 10 lauro lapų sode ar virtuvėje ir jūs niekada nematysite tarakonų. Jie puikiai tiks, kur laikomas, saugomas maistas, pvz., virtuvėje ar sandėliuke, nes jie yra saugūs ir netoksiški. Mes siūlome padėti lauro lapų ir sode, ypač jei turite naminiu gyvūnėliu. Tokiu būdu, jūs atsikratysite tarakonų, nesirūpindami savo vaikų ir naminių gyvūnėlių saugumu.

Galite naudoti šviežius lauro lapus arba išdžiovinkite juos. Bet geriausias būdas šiuos lauro lapus - susmulkinti į miltelius. Jie išleidžia, gamina daug stipresnį kvapą.

Pasidalinkite šia priemone su draugais ir artimaisiais ir padėkite jiems atsikratyti tarakonų kartą ir visiems laikams!

Lauro lapai nuo tarakonų

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar