Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (12.2K) Komentarų: (0) (03.09.2017 - 12:21)

Žmogus, kuris sukrėtė pasaulį: «Vėžys gali būti gydomas mažiau nei per 3 minutes!» Šis žmogus tai parodė!

Atradimas! The Man Who Shook The World: “Cancer Can Be Treated In Less Than 3 Minutes!” This Man Demonstrated It!

Cancer Can Be Treated In Less Than 3 Minutes!

Pasak Gregg Braden, knygos autoriaus «Vėžio teorija» (angl. The Theory of Cancer), mūsų emocijos gali pakeisti mūsų DNR ir gydyti įvairias ligas, įskaitant vėžį.

Jis teigia, kad vėžys yra ne tik fizinė problema, bet ir emocinė ir dvasinė problema. Bradenas mano, kad mes galime, turi savybių gydyti vėžį vos per 3 minutes, keičiant mūsų mąstymo būdą.

Ši teorija buvo paskelbta žurnale «The Nature» dar 1996 metais.

Daugybė tyrimų parodė, kad mūsų mintys ir emocijos yra labai svarbūs elektromagnetiniame lauke, o jų bangos gali siekti 1 metrą nuo mūsų. Mokslininkai teigia, kad žmonės ateityje sugebės generuoti energiją, išreikšdami savo mintis. Kai įvaldysite šią techniką, jūs galėsite naudoti savo emocijas gydant ligas ir įvairias sveikatos būsenas.

Tai buvo aiškinama garsu ir vaizdu, įrašytu Kinijos ligoninėje. Jie sugebėjo sumažinti kancerogeninį naviką 2,5 kartus per 3 minutes! Galiausiai ultragarso nuskaitymas patvirtino šį procesą.

Mes galime sukurti galingą elektromagnetinį lauką, išmokę kontroliuoti savo emocijas. Tokiu būdu mes galime kontroliuoti viską, kas yra mūsų viduje ir aplink.

Manoma, kad mūsų emocijos ir jausmai yra mūsų sielos veidrodis, rodantis viską, ką mes turime.

Labai svarbu būti atsargiems, ką galvojate ir sakote, nes DNR sugeria viską. Jei norime patirti tam tikrų pokyčių, mūsų DNR taip pat turėtų pasikeisti.

Todėl sekite save, kad būtų išvengta neigiamų minčių ir emocijų, ir bandykite kuo labiau mąstyti teigiamai, nes teigiamos mintys ir emocijos gali išgydyti, bet kokią ligą ar būklę!

Žmogus, kuris sukrėtė pasaulį: «Vėžys gali būti gydomas mažiau nei per 3 minutes!»

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: teigiamas mąstymas, neigiamos mintys, Vėžys, neigiamos emocijos, cancer, emocijos, išgydyti vėžį

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar