Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (11.0K) Komentarų: (0) (03.09.2017 - 12:21)

Žmogus, kuris sukrėtė pasaulį: «Vėžys gali būti gydomas mažiau nei per 3 minutes!» Šis žmogus tai parodė!

Atradimas! The Man Who Shook The World: “Cancer Can Be Treated In Less Than 3 Minutes!” This Man Demonstrated It!

Cancer Can Be Treated In Less Than 3 Minutes!

Pasak Gregg Braden, knygos autoriaus «Vėžio teorija» (angl. The Theory of Cancer), mūsų emocijos gali pakeisti mūsų DNR ir gydyti įvairias ligas, įskaitant vėžį.

Jis teigia, kad vėžys yra ne tik fizinė problema, bet ir emocinė ir dvasinė problema. Bradenas mano, kad mes galime, turi savybių gydyti vėžį vos per 3 minutes, keičiant mūsų mąstymo būdą.

Ši teorija buvo paskelbta žurnale «The Nature» dar 1996 metais.

Daugybė tyrimų parodė, kad mūsų mintys ir emocijos yra labai svarbūs elektromagnetiniame lauke, o jų bangos gali siekti 1 metrą nuo mūsų. Mokslininkai teigia, kad žmonės ateityje sugebės generuoti energiją, išreikšdami savo mintis. Kai įvaldysite šią techniką, jūs galėsite naudoti savo emocijas gydant ligas ir įvairias sveikatos būsenas.

Tai buvo aiškinama garsu ir vaizdu, įrašytu Kinijos ligoninėje. Jie sugebėjo sumažinti kancerogeninį naviką 2,5 kartus per 3 minutes! Galiausiai ultragarso nuskaitymas patvirtino šį procesą.

Mes galime sukurti galingą elektromagnetinį lauką, išmokę kontroliuoti savo emocijas. Tokiu būdu mes galime kontroliuoti viską, kas yra mūsų viduje ir aplink.

Manoma, kad mūsų emocijos ir jausmai yra mūsų sielos veidrodis, rodantis viską, ką mes turime.

Labai svarbu būti atsargiems, ką galvojate ir sakote, nes DNR sugeria viską. Jei norime patirti tam tikrų pokyčių, mūsų DNR taip pat turėtų pasikeisti.

Todėl sekite save, kad būtų išvengta neigiamų minčių ir emocijų, ir bandykite kuo labiau mąstyti teigiamai, nes teigiamos mintys ir emocijos gali išgydyti, bet kokią ligą ar būklę!

Žmogus, kuris sukrėtė pasaulį: «Vėžys gali būti gydomas mažiau nei per 3 minutes!»

ŽYMĖS: teigiamas mąstymas, neigiamos mintys, Vėžys, neigiamos emocijos, cancer, emocijos, išgydyti vėžį

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ciberžolės arbata pagerina kepenų funkciją, šalina toks...

Arbata iš ciberžolės ir kepenų detoksikacija. Detoksikacija - svarbus procesas, kuris padeda išlaikyti sveikas kepenis, be to...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip atsikratyti akmenų nuo dantų be odontologo...

Pastaruoju metu, daugelis žmonių užduodą klausymą, kaip atsikratyti akmenų nuo dantų namų sąlygomis? Ypač jis svarbus tiems ž...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
48 valandų dieta, pašalins toksinus iš organizmo, padės...

Šis nuostabus metodas padės jums numesti apie 3-4 kg per dieną, o nesilaikant giežtų dietų ir bado! Šie gėrimai rekomenduojami n...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Momentinis testas nustatyti pienligę: tikslumas iki 90%...

Mažai kas žino, kad grybelis Candida (Kandida) nėra pavojingas mūsų organizmui. Saikingas kiekis, tai net naudinga, nes jis v...