Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (477) Komentarų: (0) (28.10.2017 - 17:27)

Riešutai galėtų padėti išvengti vėžio pasikartojimo

Kiekvienas asmuo, turėjęs naviką, turėtų kiekvieną savaitę suvalgyti kelias saujas riešutų. Riešutai, ypač tie, kurie auga medžiuose (pvz., lazdynų riešutai, kaštainiai ir graikiniai riešutai), sumažina pakartotinio vėžio riziką.

Riešutai galėtų padėti išvengti vėžio pasikartojimo

Žmonės, kurie sirgo III stadijos storosios žarnos vėžiu ir per savaitę suvalgydavo 60 g riešutų ar daugiau, sumažino vėžio pasikartojimo riziką 42 proc., o grėsmę mirti nuo vėžio - 57 proc.

Tyrėjai iš Dana-Farberio vėžio tyrimų instituto (The Dana - Farber Cancer Institute) JAV analizavo 826 pacientų mitybą ir likimo gyviems rodiklius po to, kai jiems buvo gydytas storosios žarnos vėžys. Vidutinis 3 metų gyvenimo trukmės rodiklis tarp vėžiu sergančiųjų yra 70 proc., bet asmenims, kurie valgydavo riešutų, jis buvo gerokai didesnis.

Tiesa, tarp vėžiu sergančiųjų, vartojusių žemės riešutų, tokio pagerėjimo nebuvo aptikta, o žemės riešutai (ar jų sviestas) yra mėgstamiausi riešutai JAV. Apsauginiu efektu pasižymėjo tik medžiuose augusių riešutų valgymas. Pasak tyrėjų, galbūt taip yra todėl, kad žemės riešutai iš tikrųjų yra ankštinis augalas. Beje, tyrėjai negalėjo pasakyti ir tai, kas ant medžių augančiuose riešutuose yra tokio sveiko, kad jie apsaugo nuo pakartotinio vėžio.

Riešutai galėtų padėti išvengti vėžio pasikartojimo

Riešutai padeda kontroliuoti įvairias ligas, įskaitant nutukimą, II tipo cukrinį diabetą ir nejautrumą insulinui. Be to, riešutai sumažina tikimybę, kad vėžys išvis gali pradėti formuotis, o dabar pasirodė, kad jie padeda ir išvengti pakartotinio naviko.

Parengta pagal Amerikos klinikinės onkologijos asociacijos konferencijos medžiaga, Čikaga, 2017-05-18

ŽYMĖS: medicinos naujienos, riešutai nuo vėžio, riešutai, Vėžys, moksliniai tyrimai

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Neradote reikiamos informacijos? Pabandykite paranormal paiešką!

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip atstatyti pažeistus inkstus, naudojant tik 1 arbat...

Inkstai - gyvybiškai svarbus organas mūsų kūne. Pagrindinė jo funkcija yra užtikrinti hormonų ir fermentų veiklą, kad suskaid...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Natūralus antibiotikas žudo šlapimo pūslės ir inkstų in...

Šis natūralus super antibiotikas žudo visas šlapimo pūslės ir inkstų infekcijas, po pirmo taikymo! Atsižvelgiant į tai, kad šioj...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Stiprina imunitetą, normalizuoja cukraus lygį ir dar 5 ...

Pateikiamas jums nuostabus gėrimo receptas, kuriuo galėsite ne tik papildyti skystį, bet ir gauti iš jo daug naudingų medžiagų. ...
Medicinos naujienos
Kaip maistas veikia žmogaus organizmą ir imuninė sistem...

Tai jūsų sveikatos pagrindas ir daugelis procesų, vykstančių jūsų organizme, prasideda šiame organe, dar žinomame kaip žarnynas....