Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2017 » Gruodžio » 27

Sveikatos horoskopas 2018 metams

#sveikatos_horoskopas_2018, #sveikata

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)
 
2018-aisiais šio ženklo atstovams negalima peršalti. Išeidami iš namų nepamirškite šiltos kepurės, rinkitės šiltą avalynę, neiškeiskite komforto į madą – antraip labai dėl to pasigailėsite. Šuns metais nebūsite itin imlūs peršalimo ligoms, tačiau jei susirgsite, pasekmės bus labai nelinksmos, todėl geriau tiesiog pasisaugoti. Turėtumėte sau pradėti skirti daugiau dėmesio: jei ką nors skauda, nenumokite ranka ir nelaukite, kol praeis savaime – jūs puikiai žinote, kad užleistą ligą išgydyti daug sunkiau, negu diagnozuotą anksti.
 
2018-iaisiais Avino ženklo atstovus gali labiau varginti galvos skausmai. Atminkite, kad kentėti negalima! Kažkam, žinoma, pakaks citramono tabletės, o kažkam teks kreiptis į specialistus. Kaip spręsite šią problemą – jūsų reikalas, tačiau spręsti reikia nedelsiant. Apskritai šiais metais savo sveikatai būtų gerai skirti daugiau dėmesio. Vienas žygis su nakvyne gali atstoti dešimtis vaistų, tad pasikliauti vien jais nederėtų.
 
Daugiau rūpesčių gali kilti metų pradžioje. Metų viduryje ir pabaigoje sveikatos būklė stabilizuosis, o jei pasistengsite – sveikata tik sustiprės. Greičiausiai būtent šiuo periodu sugebėsite įveikti lėtines (daugiausiai – neurologinės kilmės) ligas. Be reikalo nesinervinkite – tiesą sakant, susierzinimo priežastis veikiausiai bus jumyse, o ne jūsų aplinkoje. Ūmus būdas gali jums pakenkti – ne tik pagadinti santykius su artimaisiais, bet ir kirsti per emocinę sveikatą.
 
Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)
 
Dauguma šio ženklo atstovų nelabai mėgsta rūpintis savo sveikata, o 2018-aisiais gali iš viso į ją nusispjauti („kas bus, tas bus“). Tačiau labai greitai savo kailiu pajusite, kas iš tiesų yra svarbu, kad negalima praleisti progų sau padėti. Gali paūmėti virškinamojo trakto ligos ar tekti kovoti su nugaros problemomis, antsvoriu. Nors situacija ir nebus visai kritiška, tačiau spręsti problemą reikia kaip galima anksčiau, nieko neatidėliojant vėlesniam laikui.

Supraskite paprastą tiesą: negailėdami savęs jūs kenkiate ne tik sau, bet ir mylintiems jus. Juk jie jaudinsis dėl jūsų, išgyvens, o tai kenks jų sveikatai. Jeigu įsisąmoninsite tai per pirmąjį metų trečdalį, jūsų gyvenimas pasikeis į gerąją pusę. Jeigu gi sveikas protas nenugalės, antroje metų pusėje laukia kritiškos permainos.
 
Jaučiams 2018-aisiais dėl susiklosčiusių astrologinių aplinkybių gali pakrikti nervai (kaip, beje, ir daugeliui kitų Zodiako ženklų). Išeitis – išmokti kontroliuoti save, savo emocijas. Tai nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – tereikia susikaupti ir suprasti, ką darote ne taip, o priežastys, reikia pasakyti, banalios: juk visiems gerai žinoma, kad didžioji sveikatos problemų dalis kyla dėl nesveiko gyvenimo būdo, streso ir emocinio išsekimo. Viso to išvengti, žinoma, negalima, tačiau jūs galite bent jau susiimti, neužsiplieksti dėl menkniekių, nedaryti musės iš dramblio ir neieškoti problemų ten, kur jų nėra. Pradžiai to visai pakaks.
 
Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)
 
Kalbant apskritai – 2018-ieji šiam Zodiako ženklui bus gana palankūs. Viena vertus, galima beveik 100% būti tikriems, kad senos traumos primins apie save, tačiau jei pažiūrėsite iš kitos pusės – turėsite tikrai daug galimybių ženkliai pagerinti savo sveikatos būklę. Padaryti tai labai paprasta: jei rūkote – atsikratykite šio žalingo įpročio. Jei piktnaudžiaujate kofeino turinčiais gėrimais – sumažinkite jų kiekius. Žinoma, šį sąrašą galima pildyti, tačiau tai nesunkiai padarysite ir patys. Kaip rimtai žiūrėti į šiuos perspėjimus – spręsti jums, tačiau juos ignoruodami sau nepadėsite (ypač turint omenyje, kad šaltuoju metų laiku dauguma Zodiako ženklų dėl nusilpusio bus labai imlūs virusinėms infekcijoms – bloginti savo būklės, žinant, kas gali pakenkti, neverta).
2018-aisiais Dvyniai turėtų daugiau dėmesio skirti savo namų atmosferai. Kaip tai darysite – jūsų reikalas (norite – pradėkite domėtis fengšui, norite – tiesiog perstumkite baldus). Tikslas – atlaisvinti vietos ir padaryti aplinką patogesnę. Ir visai nesvarbu, kiek laiko praleidžiate namuose. Jūsų namai – tai jūsų tvirtovė. Jei dar metų pradžioje tuo pasirūpinsite, prireikus visaverčio poilsio jau viską turėsite. Tai padėtų išspręsti daugelį problemų. Nors tai – ne panacėja, skyrus sau dėmesio išgyventi 2018-uosius Dvyniams bus daug paprasčiau.
 
Vėžys (birželio 22 – liepos 22)
 
Kaip ir daugeliui kitų Zodiako ženklų, Vėžiams 2018-iaisiais reikėtų atkreipti dėmesį į savo gyvenimo būdą. Sportas gali ženkliai sustiprinti jūsų sveikatą. Tie, kurie jau praktikuoja jogą, užsiima kultūrizmu, žaidžia krepšinį, futbolą ir pan., jau turi pranašumą prieš kitus Vėžius. Kita vertus, akivaizdu, kad Vėžiai – ne iš tų, kurie labai noriai sportuotų. Pasistenkite prisiversti, bent jau darykite rytais mankštelę, o dar geriau – vakarais pabėgiokite. Atminkite, kad sunkus darbas nusveria ir talentą, ir genus. Žinoma, nesate visagaliai, ir prievartauti savo organizmo nereikia, tačiau pagerinti savo sveikatą yra realu, ir 2018-ieji tokioms metamorfozėms yra labai palankūs. Jei panorėsite – nesunkiai atsikratysite nereikalingų kilogramų ir padailinsite kūną.
 
Nepamirškite, kad jūsų organizmui kartais reikalingas ir poilsis – ne šiaip savaitė lovoje, o visavertis, 3-4 savaičių trukmės. Galite paprieštarauti: juk tai neįmanoma! Sekti šiuo patarimu ar ne – spręsti jums, tačiau nesistebėkite, jei perdegsite ir visi jūsų darbai bei pastangos nueis perniek. Nors, žinoma, kiekviena situacija individuali, ir universalių šablonų būti negali...

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 21 d.)
 
Liūtams šiais metais reikėtų pasisaugoti, nepersidirbti – tai itin neigiamai veiks jūsų sveikatą. Nors apskritai šis periodas bus gana stabilus, išaugs rizika, kad sustreikuos širdis, tad stenkitės mažiau jaudintis, nesirūpinkite dėl smulkmenų, daugiau ilsėkitės ir nepamirškite, kad darbas jūsų gyvenime – dar ne viskas. Atostogas galite padalinti į dvi dalis, praleisti jas tradiciškai prie jūros ar kokioje nors sanatorijoje. Dabar svarbu stabilizuoti jūsų būklę ir užkirsti kelią naujoms problemoms, kylančioms dėl visaverčio poilsio trūkumo.
 
Na, o kalbant apie metus apskritai – jie bus dinamiški. Didžiausias krūvis teks nervų sistemai, dėl to gali nukentėti ir visas organizmas. Ieškokite kompromisų, nekonfliktuokite su bendradarbiais – dabar negalima pyktis. Jeigu atmosfera vis dėlto įkaito – ginkitės, tačiau patys konflikto neprovokuokite. Būtent su darbu bus susijusios pagrindinės konfliktinės situacijos, ir tai gali smarkiai kirsti per jūsų sveikatą.
 
Atkreipkite dėmesį ir į atmosferą namuose. Vargu ar čia vyks kažkas labai rimto, tačiau permainos, tegul ir visai nedidelės, jums yra būtinos (bent jau perkelkite vazoną į kitą vietą). Prasidėjusi grandininė reakcija apvers jūsų gyvenimą, privers pamatyti įprastus dalykus visai kitoje šviesoje.
 
Mergelė (rugpjūčio 22 d. – rugsėjo 23 d.)
 
Metų pradžioje Mergelės lengviau atsikvėps ir pamirš seniai jas kamavusias sveikatos problemas. Suprantama, tai netruks amžinai, ir jau pavasario pabaigoje sveikata gali sušlubuoti, tačiau iki tol galite tikėtis visko, tik ne ligų. Tas laikotarpis – vienas geriausių per visus metus, ir būtent tada galite pasiruošti, kad užkirstumėte kelią jau pažįstamoms sveikatos problemoms. Nenusiminkite, jei iš karto nesuprasite, kur didžiausia problema – viskas išsirutulios savaime, jums niekur skubėti nereikia.

Daugiausiai rūpesčių 2018-aisiais gali sukelti persivalgymas, nesveika mityba. Būkite atidūs, jei reikia, pradėkite laikytis dietos – šis patarimas galioja ne tik dailiosios lyties atstovėms. Vyrai taip pat turėtų peržiūrėti savo racioną – tai padės ženkliai pagerinti savo savijautą ir gyvenimo kokybę apskritai. Daugiau dėmesio skirkite savo emocinei būklei, vykite šalin depresiją. Nesvarbu, kaip kovosite su šia problema (tinka visi įmanomi metodai). Svarbiausia, kad neprovokuotumėte nemalonių situacijų. Kaip ir daugelis kitų Zodiako ženklų, šiais metais turėsite galimybę užsiimti rimtu ir ilgalaikiu reikalu, t.y. sportu. Tai padės jums sustiprinti sveikatą ir pasiekti išties gerų rezultatų.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.)
 
Šio ženklo atstovai bent jau dėl sveikatos 2018 metais gali jaustis ramūs, nors vyrams vis dėlto reikėtų pasisaugoti riebaus maisto. Dailiosios lyties atstovėms šis įspėjimas taip pat galioja, nors ir bus ne toks aktualus.
 
Kad šiais metais numestumėte svorio, jums, kitaip nei kitiems Zodiako ženklams, dietos gali nepasiteisinti – susigrąžinti formą nekenkiant organizmui padės pakoreguota dienotvarkė, pavyzdžiui: miegoti reikia ne mažiau (ir ne daugiau) kaip 8 valandas per parą, eiti ilsėtis pageidautina ne vėliau nei po pirmos valandos nakties (daugumai Zodiako ženklų vėliausias laikas – iki 12 valandos, tačiau jums galioja šiek tiek kitos taisyklės). Valgyti reikėtų nuo 4 iki 8 kartų per dieną (suprantama, mažomis porcijomis), rytais rekomenduotina mankštintis, vakarais – pabėgioti.
 
Svarstyklėms rimtų sveikatos problemų rizika 2018 metais nedidelė, mažai tikėtina ir traumų tikimybė (nors elementarių saugos taisyklių ignoruoti vis dėlto nereikia). Dėl viso kito galima nesijaudinti.

Ir dar šis tas... Jeigu jus provokuoja – tvardytis nebūtina, tačiau atsakomoji reakcija turi būti adekvati ir proporcinga. Kaip sakoma, nereikia ginčytis su kvailiais – antraip žmonės gali nepamatyti, kuo jūs skiriatės. Jums turėtų būti svarbu išsaugoti emocinę ramybę, ir tuo pačiu – sveikatą, todėl reaguokite ne į viską. Neskubėkite, stenkitės išsaugoti pozityvumą – tada metai bus išties stabilūs ir sveiki.
 
Skorpionas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.)
 
Šio ženklo atstovai negali pakęsti gydytojų, tačiau 2018 metais kito pasirinkimo jie neturės. Nebijokite – kritiškos ir kardinalios permainos jūsų nelaukia, tačiau gali paūmėti lėtinės ligos. Su tonzilitu pasitelkę liaudiškus metodus gal ir susidorosite, o štai dantų problemų patys neišspręsite. Susiimkite ir kreipkitės pagalbos į odontologą. Pirma – šios problemos ne tokios baisios, kaip jums atrodo, ir jas galima išspręsti per labai trumpą laiką ir be didelio diskomforto. Antra – pirmaisiais metų mėnesiais reikėtų parodyti ryžtą ir atkaklumą, prislopinti savo emocijas, kad vėliau nenukentėtų jūsų imuninė sistema.
 
2018 metais Skorpionų laukia dar viena naujiena. Anksčiau su meile susijusios problemos jus lenkė iš tolo, tačiau dabar sėkmė nuo jūsų nusisuks. Kitaip tariant, niekada nepamirškite saugotis – ši taisyklė galioja tiek dailiosios, tiek stipriosios lyties atstovams.
 
Daugelio Skorpiono ženklo atstovų šiais metais laukia šeimos pagausėjimas. Jaudintis dėl nėštumo nereikia, jo komplikacijų nenumatoma.

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 22 d.)

2018 metais Šauliai sveikatos problemų neturės, jei nedarys dviejų dalykų: nepervargs ir nereaguos per daug emocionaliai. Šiais metais jums rekomenduojama mažiau dirbti ir daugiau ilsėtis. Žinoma, visur svarbus saikas, tačiau geras poilsis jums tikrai nepakenks, o štai viršvalandžiai gali tapti nesibaigiančių problemų – tiek šeimyninių, tiek sveikatos – šaltiniu. Rezultatas – negalavimai, galintys pereiti į lėtines ligas, su kuriomis kovoti bus labai sunku. Laikantis elementarių taisyklių viso to galima nesunkiai išvengti.

Būkite atsargesni su aštriais ir duriančiais daiktais – yra rizika patirti traumą. Tai galioja ne tik pavojingą darbą dirbantiems žmonėms, bet ir biuro darbuotojams.

Antroji metų pusė turėtų būti daug ramesnė už pirmąją, tačiau ausys vis tiek turėtų būti stačios, o akys – plačios. Nors niekas jums tyčia kenkti nenorės, aplinkybės ne visada bus jūsų pusėje, tad geriau pasisaugoti: neiti suprakaitavus į lauką be kepurės, pliku kaklu nebėgti per kiemą iki parduotuvės ir t.t. Pakaks net ir nedidelio vėjelio, kad jus perpūstų, nuo to neapsaugotas nė vienas. Nors Šaulių imunitetas bus pavydėtinai stiprus, vis tiek teks susidurti su situacijomis, kai apsirgs namiškiai ar bendradarbiai – tada į ligos patalą gali tekti atgulti ir jums, jei nesilaikysite nuo jų atokiau. Laimei, tokios situacijos bus labai retos ir trumpalaikės.

Ožiaragis (gruodžio 23 d. – sausio 20 d.)

Ožiaragiams 2018 metais paūmės lėtinės ligos (daugiau problemų kels širdis, sąnariai, virškinimo traktas). Jeigu žinote, kad periodiškai susiduriate su tokiomis sveikatos problemomis, būkite joms pasiruošę. Žinoma, pulti į paniką nereikia – tai greičiau bus ne globaliniai, o smulkūs rūpesčiai, tačiau jie vis tiek gali sujaukti jūsų reikalus. Būtent todėl reikėtų pasirūpinti ligų, į kurias esate linkę, profilaktika – antraip labai tikėtina, kad metų viduryje ar pabaigoje net nepavyks išvykti paatostogauti (o poilsis jums bus būtinas). Kaip ir daugeliui Zodiako ženklų, emocinis stabilumas jums ateityje padėtų išvengti daugelio nemalonumų.

Šeimyninės problemos taip pat gali pagadinti jūsų reikalus, todėl nieko neatidėliokite, viską stenkitės užbaigti kaip galima anksčiau, neatsakykite agresija į agresiją.

Po Ožiaragio ženklo gimusioms moterims 2018 metais didesnė ginekologinių problemų rizika. Kreiptis į ginekologą būtina nedelsiant.

Metai bus palankūs susidoroti su emociniais sunkumais. Čia jums padės naujos pažintys ir geras poilsis. Gerai pailsėti galėsite, jei namuose susikursite malonią atmosferą, ir kur nors išvyksite (geriausia – į kalnus, bet iš bėdos galima ir prie jūros). Dabar jums reikia naujų įspūdžių, papildyti organizmo rezervus – tada pasijusite darbingesni ir pasaulis jums atrodys gražesnis.

Vandenis (sausio 21 d. – vasario 18 d.)

Panašu, kad Vandeniai šiais metais bus atspariausi iš visų Zodiako ženklų. Netikėtumai ir sveikatos problemos – mažai tikėtini, tačiau tai nereiškia, kad reikia pulti į kraštutinumus ir manyti, kad esate nepažeidžiami (visiškai nesisaugant paūmės lėtinės ligos, išaugs traumų tikimybė). Šie metai bus panašūs į loteriją – jums teks rinktis, ir tie pasirinkimai lems, kaip jausitės: pavyzdžiui, bus galimybė porą savaičių padirbėti papildomai ir pataisyti savo finansinę padėtį, tačiau tai taps lėtinio gastrito, kuris gali lengvai pereiti į opaligę, priežastimi. Jei nerizikuosite, nieko ir nelaimėsite, tačiau prieš rizikuodami užduokite sau klausimą: ar tikrai verta?

Kai kuriems Vandeniams šiais metais gali prasidėti iš pirmo žvilgsnio visiškai nepaaiškinama ir spontaniška nemiga, tačiau jei gerai pamąstysite, priežastį tikrai rasite. Ją būtina pašalinti iki pavasario.

Prieš miegą bus labai naudingi pasivaikščiojimai lauke (suprantama, kad geriausia būtų kur nors miške, tačiau naudingas bus net pasivaikščiojimas šaligatviu). Jei leidžia oro sąlygos – leiskitės į žygius, linksminkitės su draugais gamtoje, miegokite miegmaišiuose prie laužo. Jums pasivaikščiojimai bus geriausias vaistas nuo visų ligų.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Metų pradžioje daugelį šio ženklo atstovų vargins galvos skausmai. To priežastis – nuovargis ir įtampa darbe bei namuose. Išeitis vis dėlto yra – mažiau rūpinkitės kitais. Nors iš prigimties esate altruistai, dabar jums reikia daugiau dėmesio skirti sau, įsiklausyti į save, savo poreikius, suteikti sau daugiau laisvės – taip pasijusite geriau ir būsite darbingesni.

Nepamirškite prieš miegą išjungti prietaisų, galinčių trikdyti jūsų poilsį. „Baltas triukšmas“, nors ir ne visada girdimas, tampa streso priežastimi, jis neleidžia smegenims miego metu pailsėti. Taip pat 2018-aisiais galimos ir antsvorio problemos (priaugti svorio gali net patys jauniausi Žuvų ženklo atstovai), todėl kontroliuokite savo troškimus.

Nors Žuvims tai nebūdinga, metų pabaigoje gali prasidėti alergija. Kad to išvengtumėte, pavasarį vartokite vitaminų kompleksus (nelaukite vasaros sezono).

Sveikatos horoskopas 2018 metams

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:12 Receptai | Patiekalai Charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis

Labai skani, šiek tiek aštrumo turinti charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis! Ji gaunasi labai soti ir sušildanti! Gal tai ir nėra originali charčio, bet mūsų šeimai ši interpretacija yra labai skani. Būtinai pamėginkite pasigaminti ir Jūs, šios puikiai pavykstančios sriubos.

...

Skaityti daugiau