Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (392) Komentarų: (0) (27.02.2018 - 10:44)

Teorija apie cukrų. Daug žadančios terapijos

Ozono terapijoje naudojamas Warburgo efektas, įkraunant organizmą koncentruotu deguonimi (ozonas - paprastas deguonis, turintis dar vieną deguonies molekulę). Šį metodą plačiai taiko natūropatai Vokietijoje, taip pat atskiri alternatyviosios medicinos specialistai Didžiojoje Britanijoje ir JAV. Kol kas turima mažai įrodymų dėl šio metodo efektyvumo, iš dalies todėl, kad nėra pakankamai daug klinikinių tyrimų.

vandenilio peroksidas, ozonas, alternatyvi medicina, Ozono terapija

Atrodo kaip ir savaime aišku, kad ozonas galėtų pasižymėti stipriu antivėžiniu poveikiu. Laboratorijoje, auginant vėžines ląsteles ozono terpėje, jų augimo greitį pavyko sumažinti beveik 90 proc. (1)

Analizuodami, kaip Hufelando klinikoje (Hufeland Klinik) Bad Mergentheime, Vokietijoje, gydomi vėžiu sergantieji, amerikiečių tyrėjai padarė išvadą, kad terapija, kurioje ozonas naudojamas kartu su kitais komplementarinio gydymo metodais, leido pasiekti esminį būklės pagerėjimą net tarp tų pacientų, kurių vėžys paskutinės stadijos.(2)

Vandenilio peroksidas - tai vanduo su papildoma deguonies molekule, o alternatyviosios medicinos specialistai neretai taiko jį vėžiui gydyti. Kadangi geriamas vandenilio peroksidas gali būti toksiškas, jo švirkščiama į veną. Dėl vandenilio peroksido, taip pat, kaip dėl dichloracetato ir ozono, irgi neatlikti klinikiniai tyrimai, nes jo neįmanoma patentuoti. Nors preparatas laikomas gana saugiu, jei specialistas žino, kaip jį taikyti, vis dėlto būta vieno mirties atvejo, kuris buvo susijęs kaip tik su vandenilio peroksido naudojimu.

Nuorodos:

  1. Science, 1980; 209:931-3
  2. Integr Cancer Ther, 2005; 4:156-67

Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: alternatyvi medicina, vėžio prevencija, Ozono terapija, moksliniai tyrimai, ozonas, vandenilio peroksidas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar