Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2018 » Vasario » 27

Teorija apie cukrų. Daug žadančios terapijos

Ozono terapijoje naudojamas Warburgo efektas, įkraunant organizmą koncentruotu deguonimi (ozonas - paprastas deguonis, turintis dar vieną deguonies molekulę). Šį metodą plačiai taiko natūropatai Vokietijoje, taip pat atskiri alternatyviosios medicinos specialistai Didžiojoje Britanijoje ir JAV. Kol kas turima mažai įrodymų dėl šio metodo efektyvumo, iš dalies todėl, kad nėra pakankamai daug klinikinių tyrimų.

vandenilio peroksidas, ozonas, alternatyvi medicina, Ozono terapija

Atrodo kaip ir savaime aišku, kad ozonas galėtų pasižymėti stipriu antivėžiniu poveikiu. Laboratorijoje, auginant vėžines ląsteles ozono terpėje, jų augimo greitį pavyko sumažinti beveik 90 proc. (1)

Analizuodami, kaip Hufelando klinikoje (Hufeland Klinik) Bad Mergentheime, Vokietijoje, gydomi vėžiu sergantieji, amerikiečių tyrėjai padarė išvadą, kad terapija, kurioje ozonas naudojamas kartu su kitais komplementarinio gydymo metodais, leido pasiekti esminį būklės pagerėjimą net tarp tų pacientų, kurių vėžys paskutinės stadijos.(2)

Vandenilio peroksidas - tai vanduo su papildoma deguonies molekule, o alternatyviosios medicinos specialistai neretai taiko jį vėžiui gydyti. Kadangi geriamas vandenilio peroksidas gali būti toksiškas, jo švirkščiama į veną. Dėl vandenilio peroksido, taip pat, kaip dėl dichloracetato ir ozono, irgi neatlikti klinikiniai tyrimai, nes jo neįmanoma patentuoti. Nors preparatas laikomas gana saugiu, jei specialistas žino, kaip jį taikyti, vis dėlto būta vieno mirties atvejo, kuris buvo susijęs kaip tik su vandenilio peroksido naudojimu.

Nuorodos:

  1. Science, 1980; 209:931-3
  2. Integr Cancer Ther, 2005; 4:156-67
Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau