Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 7

Apie skiepų gamybos pasekmes

Nedaug kam žinoma apie baisias pasekmes, kurių galima susilaukti, įvedus į organizmą svetimus žmogui gyvūnų audinius (DNR ir RNR) ir apie autoimunines reakcijas, kurias jie gali sukelti.

Apie skiepų gamybos pasekmes

Mažai kam žinoma, kad vakcinos slopina imunitetą ir gali tapti vėžio, leukemijos priežastimi ir netgi gali būti susijusios su AIDS rašo ruslekar.info.

Daug kam apskritai nežinoma (kadangi niekas jiems nepasakė), kad skiepai auginami gyvūnų organuose ir turi tų gyvūnų DNR ir RNR.

Skiepai yra kraujo produktai ir yra pavojingi mūsų imuninei sistemai. Medicinos literatūroje pilna pranešimų, kurie sieja skiepus su daugeliu ligų. Tai ir priežastiniai, ir laiko ryšiai tarp vakcinų ir susirgimų.

Tačiau žmonės klaidingai mano, kad jeigu skiepai paskiriami pagal įstatymus, tai vyriausybė įsitikina jų saugumu ir efektyvumu.

Kasdien milijonams vaikų įvedamos toksiškos medžiagos, išaugintos gyvūnų organuose, pagamintos iš vėžinių ląstelių, abortuotų vaisių ir kitų nuodingų substancijų.

Labai mažai kas domisi, iš kur imami virusai ir kaip jie auginami laboratorijose. Jei kas nors užduotų šiuos pakankamai jautrius klausimus, tai labai daug sužinotų apie skiepų gamybą.

Norime įspėti, kad svarstymas apie skiepų gamybą jautresniems skaitytojams gali sukelti šleikštulį. Vakcinos daromos iš pačių bjauriausių ir purviniausių medžiagų.

Vakcinų gamybos „katilas“ pilnas supuvusių sulčių iš organizmų, kurie buvo užkrėsti ir išskyrė pūlingus sekretus. Mokslas renka tas atliekas, vildamasis sukurti skiepus, kad būtų „užkirstas kelias“ ligai, o mes esame kvailinami – juk skiepai iš tikrųjų tiktai didina sergamumą.

Mažai kam žinoma, kad vakcinos slopina imunitetą ir gali tapti vėžio, leukemijos priežastimi ir netgi gali būti susijusios su AIDS.

Pirmas dalykas – patogeniški, ligas sukeliantys virusai neauga sveikoje aplinkoje. Jeigu organizme egzistuoja normalios sąlygos, ligas sukeliantys virusai ir bakterijos ten paprasčiausiai neaugs. Pavyzdžiui, hepatito virusas neauga nei ant asfalto, nei sveiko žmogaus organizme.

Kad galėtų sukurti vakciną, gamintojas turi iš kažkur gauti tą virusą, dėl jis ima jį iš sergančių hepatitu. Pirmosios hepatitinės vakcinos aštuntame dešimtmetyje buvo auginamos homoseksualistų kraujyje, kadangi pastarieji turėjo aukštą sergamumo hepatitu lygį.

Šiandien gamintojai ištobulėjo, jie paprasčiausiai paima sergančių hepatitu išskyras ir kultivuoja virusą. Kokias išskyras? Pasitelkite vaizduotę: šlapimas, kraujas, išmatos, pūliai ir kitos išskyros. Vakcinų gamyboje viskas praverčia. O ką, beje, manote apie lavono organus ar apie kraują žmonių, mirusių nuo hepatito?

Kai tik virusas išskirtas, jis turi būti auginamas nuodingoje terpėje. Jūs juk prisimenate – patogenai neauga sveikuose audiniuose?

Naudojami gyvūnų audiniai ir organai, sujungti su atitinkama kultūrine terpe ir „maistingomis medžiagomis“. Žiurkėnų jauniklių inkstų ląstelės, beždžionės inkstai, abortuoto vaisiaus audiniai (skiepų nuo raudoniukės RA 27/3 gamybai) ir kiti gyvūnų organai. Prisiminkite, kad visa tai – svetima žmogui gyvūniška genetinė medžiaga, padaranti vakcinas tokiomis pavojingomis.

Kai tik virusai išauga, juos inaktyvuoja formaldehidu, stipriu kancerogenu, arba kitais agentais. Prie vakcinų pridedamos kitos medžiagos, didinančios jų aktyvumą: gyvsidabris, fenolas, aliuminis, antibiotikai.

Visos šios medžiagos yra sintetinės, nenatūralios, imunosupresyvios, o kai kurios netgi kancerogeniškos.

Vakcininės „limfos“ gamyba – pagrindinė laboratorinės skiepų gamybos užduotis.

Kaip jau buvo sakyta, virusai neauga sveikuose organizmuose, dėl to naudojami sergantys. Pavyzdžiui, atrinktos vėžiniams eksperimentams pelės negali susirgti vėžiu iki to laiko, kol jų nepasodins ant atitinkamos dietos. Tai reiškia, kad mes negalime susirgti vėžiu, kol teisingai maitinamės.

Taigi, pirmieji virusai išauginami toksiškose terpėse, kurios palaiko jų aktyvumą, metabolizmą ir augimą. Daugelis patogenų auga anaerobinėse (be deguonies) sąlygose ir žūsta, kontaktuodamos su deguonimi.

Atitinkamai pas tuos, kurie teisingai maitinasi ir daro kvėpavimo pratimus, į audinius patenka daugiau deguonies ir patogenai negali ten augti.

„Viskas priklauso nuo sąlygų“ – pripažino Pasteras mirties patale. O vakcinose daug nenatūralių ir nuodingų komponentų, kurių mes niekad neįvestume sąmoningai į savo organizmus. Sveikas protas negali leisti įvesti virusus, kurie išaugo nuodinguose gyvūnų audiniuose.

Vakcinos yra biologiniai agentai, sukurti iš ligotų organų – tiek žmonių, tiek gyvūnų. Šie toksinai įvedami žmogui tam, kad padidėtų specifinių ligų antikūnių kiekis ir šitaip susiformuotų imunitetas. Tačiau mokslininkai labai miglotai įsivaizduoja, kas yra imunitetas ir kas būtent stiprina imuninę sistemą.

Maitinimasis – štai raktas į bet kurią imuniteto programą, tačiau mokslininkai ignoruoja maitinimąsi (žolelės, vitaminai, maisto produktai), kadangi skiepai nepalyginamai pelningesni.

Vakcinos gaminamos labiau dėl organizmo sensibilizacijos, nei dėl imunizacijos, kadangi jose esama daugumos toksiškų medžiagų, kurios sukelia tokias reakcijas kaip alergija ar anafilaksija.

Alergija ir/arba anafilaksija – tai tiesiog sunkios hiperjautrumo reakcijos į medžiagas, kurios sudaro skiepus. Visi skiepai slopina nervinę sistemą ir turi kenksmingų komponentų, kurie sukelia tokio tipo reakcijas.

Bet kaip gi gali tuomet susilpnėjusi imuninė sistema suformuoti imunitetą ligoms?

Mes paprasčiausiai apkvailinti, jeigu manome, kad tai įmanoma. Skiepai neužkerta kelio ligoms. Jie užkerta kelią sveikatai.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.08.2020 laikas 12:27 Nuo skausmų gelbsti garstyčios ir medus
Skausmas baisiai išsekino. Matyt, ir mano veidas turėjo tokią skausmingą išraišką, kad viena pagyvenusi moteris, iš manęs pirkusi vaisius, paklausė, kas man. Papasakojau jai apie varginančius sąnarių skausmus.

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 11:45 Paslaptingasis kolitas. Kaip gydyti kolitą?
Storosios žarnos gleivinės uždegimas - kolitas - laikomas vienu iš labiausiai paplitusių skrandžio ir virškinimo trakto susirgimų, ypač pagyvenusiems žmonėms. Tačiau šią ligą gaubia nemažai paslapčių, net ir gydytojai dar iki galo nesutaria, ką iš tiesų laikyti kolitu....

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 10:59 Širdies aritmijos profilaktika ir gydymas
Skiriamos kelios aritmijos rūšys: sinusinė (tachikardija, bradikardija, ekstrasistolija), virpamoji prieširdžių arba skilvelių aritmija, paroksizminė tachikardija, širdies blokada.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau