Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Vasario » 1

Atsikratykite kelio skausmo naudodami šią paprastą priemonę! Receptas yra labai senas ir patvirtintas!

Aš pamiršau skausmą keliuose. Dabar naudoju šią priemonę vieną kartą per savaitę profilaktiškai. Aš patariu jums išbandyti!

skausmas keliuose, nugaros skausmas, sąnarių skausmas, garstyčios

Dažniausiai žmonės skundžiasi skausmu keliuose, pečiuose, alkūnėse ir nugaros dalyse. Daugelis žmonių mano, kad sąnarių skausmas atsiranda dėl senėjimo proceso, tačiau tai ne visada būna tiesa.
Sąnarių skausmas gali atsirasti dėl sąnarių traumų, lūžių, reumato ir daugelio kitų sveikatos veiksnių. Tai gali nutikti ir dėl netinkamos kūno pozos, miego metu.

Siūlome receptą, kuris buvo rastas senose medicinos knygose. Šiai priemonei reikalingos sudedamosios dalys yra nebrangios, lengvai prieinamos ir greičiausiai jos jau yra jūsų virtuvėje.

Aš jau įsitikinau šios priemonės veiksmingumu, nors ir nesitikėjau... Bet po mėnesio pamiršau skausmus keliuose. Dabar aš naudoju šią priemonę vieną kartą per savaitę profilaktiškai. Aš patariu jums pabandyti!

Ingredientai:

  • 1 šauktas medaus;
  • 1 šaukštas garstyčių;
  • 1 šaukštas druskos;
  • 1 šaukštas sodos.

Paruošimas:

Sudėkite visas sudedamąsias dalis į stiklinį indą ir gerai sumaišykite su mediniu šaukštu, kol gausite vientisą mišinį.

Laikykite šį mišinį vėsioje vietoje (šaldytuvo apačioje). Prieš naudodami pašildykite truputį reikalingo mišinio.

Naudojimas:

Uždėkite šiek tiek šilto mišinio ant skaudamos vietos, apriškite maisto plėvele ir apvyniokite ją rankšluosčiu ar skara.

Palikite mišinį veikti 1,5-2 valandas. Geriausia būtų, jei tai darytumėte prieš miegą, nes naktį jūsų sąnariai nebus įtempti ir rezultatai bus daug geresni. Po šio laiko nuplaukite mišinį šiltu vandeniu, nušluostykite sausai ir apvyniokite jį rankšluosčiu ar skara.

Pakartokite tą pačią procedūrą 4-5 dienas. Po pirmo panaudojimo turėtumėte jausti tam tikrą pagerėjimą. O, laikui bėgant gausite puikius rezultatus.

Nepamirškite mišinio laikyti šaldytuve.

Atsikratykite kelio skausmo naudodami šią paprastą priemonę!


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar