Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 1

Burtai mylimajam(jai) sužavėti

Jei jums patinka vaikinas ar mergina ir norite, kad jis ar ji jus įsimylėtų šie burtai jums padės. Jums reikės: žvakės, pieštuko, rožinės ar raudonos spalvos popieriaus ir voko.

Burtai mylimajam(jai) sužavėti

Paimkite popieriaus lapą ir ant jo užrašykite savo mylimojo vardą. Šalia vardo nupieškite širdelę ir popieriaus lapą perlenkite per puse. Nelenkite lapo daugiau nei du kartus. Tai labai svarbu, antraip burtai neturės savo tikrosios galios. Įdėkite lapą į voką, o ant voko parašykite „paslaptis“. Voką su savo mylimojo vardu paslėpkite taip, kad niekas negalėtų jo rasti.

Kiekvieną kartą kai pasikalbėsite su savo išrinktuoju ar išrinktąja paimkite žvakę ir ją uždekite. Uždegimui patartina naudoti degtukus, o ne žiebtuvėlį. Žvakę galite naudoti paprastą, tačiau galite pasiimti ir raudonos ar rožinės spalvos. Taip burtai taps stipresni, kadangi rožinė spalva simbolizuoja meilę. Taigi po kiekvieno karto kai pasikalbėsite su savo išrinktuoju pasiimkite voką ir galvokite apie tai apie ką kalbėjotės, kaip jūsų išrinktasis atrodė, kaip viskas vyko. Viską prisiminę voko kamputį uždekite žvakės liepsnoje ir leiskite jam truputi apdegti, o tada užgesinkite ir vėl paslėpkite.

Taip darykite tol, kol iš voko liks nedidelis popieriaus gabalėlis. Jį visą sudeginkite žvakės liepsnoje. Jūsų mylimasis ar mylimoji turėtų suprasti kad jis ar ji jums patinka. Šie burtai veiks daug stipriau jei nesistengsite visko paskubindami degindami po didelę voko dalį kiekvieną kartą kai sutiksite savo mylimąjį. Kuo magijos ritualų su žvake ir voku bus atliekama daugiau, tuo burtai taps galingesni. Nesistenkite to padaryti per 2-3 kartus.

Pelenus likusius nuo sudegusio voko galite išbarstyti pro langą. Vienas iš svarbiausių dalykų, tai tikėti, kad burtai veikia. Jūsų mintys materializuojasi. Jei netikėsite, ar žiūrėsite į tai nepatikliai, burtai neveiks. Jūs turite būti tikras (a), kad jums pavyks.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.08.2020 laikas 12:27 Nuo skausmų gelbsti garstyčios ir medus
Skausmas baisiai išsekino. Matyt, ir mano veidas turėjo tokią skausmingą išraišką, kad viena pagyvenusi moteris, iš manęs pirkusi vaisius, paklausė, kas man. Papasakojau jai apie varginančius sąnarių skausmus.

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 11:45 Paslaptingasis kolitas. Kaip gydyti kolitą?
Storosios žarnos gleivinės uždegimas - kolitas - laikomas vienu iš labiausiai paplitusių skrandžio ir virškinimo trakto susirgimų, ypač pagyvenusiems žmonėms. Tačiau šią ligą gaubia nemažai paslapčių, net ir gydytojai dar iki galo nesutaria, ką iš tiesų laikyti kolitu....

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 10:59 Širdies aritmijos profilaktika ir gydymas
Skiriamos kelios aritmijos rūšys: sinusinė (tachikardija, bradikardija, ekstrasistolija), virpamoji prieširdžių arba skilvelių aritmija, paroksizminė tachikardija, širdies blokada.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau