Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (784) Komentarų: (0) (01.12.2017 - 16:09)

Burtai mylimajam(jai) sužavėti

Jei jums patinka vaikinas ar mergina ir norite, kad jis ar ji jus įsimylėtų šie burtai jums padės. Jums reikės: žvakės, pieštuko, rožinės ar raudonos spalvos popieriaus ir voko.

Burtai mylimajam(jai) sužavėti

Paimkite popieriaus lapą ir ant jo užrašykite savo mylimojo vardą. Šalia vardo nupieškite širdelę ir popieriaus lapą perlenkite per puse. Nelenkite lapo daugiau nei du kartus. Tai labai svarbu, antraip burtai neturės savo tikrosios galios. Įdėkite lapą į voką, o ant voko parašykite „paslaptis“. Voką su savo mylimojo vardu paslėpkite taip, kad niekas negalėtų jo rasti.

Kiekvieną kartą kai pasikalbėsite su savo išrinktuoju ar išrinktąja paimkite žvakę ir ją uždekite. Uždegimui patartina naudoti degtukus, o ne žiebtuvėlį. Žvakę galite naudoti paprastą, tačiau galite pasiimti ir raudonos ar rožinės spalvos. Taip burtai taps stipresni, kadangi rožinė spalva simbolizuoja meilę. Taigi po kiekvieno karto kai pasikalbėsite su savo išrinktuoju pasiimkite voką ir galvokite apie tai apie ką kalbėjotės, kaip jūsų išrinktasis atrodė, kaip viskas vyko. Viską prisiminę voko kamputį uždekite žvakės liepsnoje ir leiskite jam truputi apdegti, o tada užgesinkite ir vėl paslėpkite.

Taip darykite tol, kol iš voko liks nedidelis popieriaus gabalėlis. Jį visą sudeginkite žvakės liepsnoje. Jūsų mylimasis ar mylimoji turėtų suprasti kad jis ar ji jums patinka. Šie burtai veiks daug stipriau jei nesistengsite visko paskubindami degindami po didelę voko dalį kiekvieną kartą kai sutiksite savo mylimąjį. Kuo magijos ritualų su žvake ir voku bus atliekama daugiau, tuo burtai taps galingesni. Nesistenkite to padaryti per 2-3 kartus.

Pelenus likusius nuo sudegusio voko galite išbarstyti pro langą. Vienas iš svarbiausių dalykų, tai tikėti, kad burtai veikia. Jūsų mintys materializuojasi. Jei netikėsite, ar žiūrėsite į tai nepatikliai, burtai neveiks. Jūs turite būti tikras (a), kad jums pavyks.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar