Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2017 » Gruodžio » 1

Burtai mylimajam(jai) sužavėti

Jei jums patinka vaikinas ar mergina ir norite, kad jis ar ji jus įsimylėtų šie burtai jums padės. Jums reikės: žvakės, pieštuko, rožinės ar raudonos spalvos popieriaus ir voko.

Burtai mylimajam(jai) sužavėti

Paimkite popieriaus lapą ir ant jo užrašykite savo mylimojo vardą. Šalia vardo nupieškite širdelę ir popieriaus lapą perlenkite per puse. Nelenkite lapo daugiau nei du kartus. Tai labai svarbu, antraip burtai neturės savo tikrosios galios. Įdėkite lapą į voką, o ant voko parašykite „paslaptis“. Voką su savo mylimojo vardu paslėpkite taip, kad niekas negalėtų jo rasti.

Kiekvieną kartą kai pasikalbėsite su savo išrinktuoju ar išrinktąja paimkite žvakę ir ją uždekite. Uždegimui patartina naudoti degtukus, o ne žiebtuvėlį. Žvakę galite naudoti paprastą, tačiau galite pasiimti ir raudonos ar rožinės spalvos. Taip burtai taps stipresni, kadangi rožinė spalva simbolizuoja meilę. Taigi po kiekvieno karto kai pasikalbėsite su savo išrinktuoju pasiimkite voką ir galvokite apie tai apie ką kalbėjotės, kaip jūsų išrinktasis atrodė, kaip viskas vyko. Viską prisiminę voko kamputį uždekite žvakės liepsnoje ir leiskite jam truputi apdegti, o tada užgesinkite ir vėl paslėpkite.

Taip darykite tol, kol iš voko liks nedidelis popieriaus gabalėlis. Jį visą sudeginkite žvakės liepsnoje. Jūsų mylimasis ar mylimoji turėtų suprasti kad jis ar ji jums patinka. Šie burtai veiks daug stipriau jei nesistengsite visko paskubindami degindami po didelę voko dalį kiekvieną kartą kai sutiksite savo mylimąjį. Kuo magijos ritualų su žvake ir voku bus atliekama daugiau, tuo burtai taps galingesni. Nesistenkite to padaryti per 2-3 kartus.

Pelenus likusius nuo sudegusio voko galite išbarstyti pro langą. Vienas iš svarbiausių dalykų, tai tikėti, kad burtai veikia. Jūsų mintys materializuojasi. Jei netikėsite, ar žiūrėsite į tai nepatikliai, burtai neveiks. Jūs turite būti tikras (a), kad jums pavyks.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.08.2022 laikas 22:15 Tūkstančiai geriausių mokslininkų pripažįsta: ‘Pasaulinis atšilimas yra apgavystė’
Tūkstančiai geriausių mokslininkų pasirašė dokumentą, kuriame teigiama, kad visuotinis atšilimas yra apgaulė, skirta kraštutinių kairiųjų globalistų politinei darbotvarkei įgyvendinti.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:54 Potvyniai Kinijoje: 16 žuvusiųjų ir 36 dingusieji be žinios Činghajaus provincijoje
Staigi liūtis sukėlė nuošliaužą ir nukreipė upės tėkmę į šoną, sukeldama potvynį

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:50 Ankstyvas sniegas Ridderyje, Rytų Kazachstane
Pirmasis sniegas iškrito 1870 m aukštyje virš jūros lygio Ridderyje, Rytų Kazachstane.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 17:23 Receptai | Patiekalai Lašiša su kreminiu špinatų padažu

Ruošdama patiekalą iš lašišos visada žinau, kad tai bus greita ir be galo skanu. Kadangi lašišai pakanka vos kelių minučių keptuvėje arba 12-15 minučių orkaitėje, dėl to lašišą ruošti vakarienei yra vienas malonumas. Ir tikiuos...

Skaityti daugiau

Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)
16.08.2022 laikas 18:16 Receptai | Patiekalai Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)

Gardūs kukurūzų blyneliai - labai gardus patiekalas, kuri nesunkiai pasigaminsite pagal pateikta receptą šioje svetainėje. Daug geru ir išbandytu receptu vienoje vietoje, kuriuos tiesiog privalote išmėginti!

...

Skaityti daugiau

15.08.2022 laikas 23:34 Receptai | Patiekalai Nekeptas šokoladinis maskarponės sūrio tortas

Atsipjaunate torto, paragaujate kąsnelį ir sakote “mmmmm, kaip nerealiai skanu…!!“ –  būtent taip nutiks, kai paragausite pirmąjį šio nuostabaus torto kąsnelį. Tirpstantis burnoje, nepakartojamai š...

Skaityti daugiau