Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Spalio » 29

Citrinų ir kiaušinių lukštai sustiprina ir užkerta kelią kaulų problemoms

Kalcis yra gausiausias mineralas mūsų organizme. Daugiausia jo yra mūsų kauluose ir dantyse.

Be to, kalcis yra svarbus raumenų vystymuisi, nervų sveikatai, fermentiniam aktyvumui ir naujų ląstelių formavimuisi (sveikatos patarimai - paranormal.lt).

Mūsų kūnui reikia didelio kasdienio kalcio kiekio. Bet, jei su maistu mes negausime jo, mūsų organizmas be problemų ištrauks jį iš dantų ir kalų.

Kiaušinio lukšte yra 27 būtini mikroelementai, jį sudaro kalcio karbonatas, kurio forma ir struktūra yra labai panaši į kaulus ir adantis. Nesunku suprasti, kad kiaušinių lukštai yra ypač naudingi mūsų organizmui.

Gaminimas:

Jums reikės 1 švaraus indo, 1 kavos malūnėlio ir nedidelio švaraus stiklinio indelio su uždaromu dangčiu. Naudokite kiaušinių lukštus. Kai turėsite keliolika kiaušinių lukštų, nuplaukite juos dideliu kiekiu vandens.

Kruopščiai išvalykite, bet nenuimkite viduje esančios membranos, nes juose yra papildomų maistinių medžiagų.

Užvirkite puodą vandens ir atsargiai įdėkite kiaušinių lukštus į vandenį. (Tai sunaikins visus kenksmingus patogenus). Virkite 10 minučių.

Gerai išdžiovinkite. Baigę įdėkite keletą mažų lukštų į kavos malūnėlį ir sutrinkite, kol jie bus gerai susmulkinti.

Laikykite sandariai uždarytame stikliniame indelyje, atokiau nuo šilumos ir drėgmės šaltinių.

Kaip vartoti lukštus?

Viename šaukštelyje yra apie 900 mg. kalcio. Tiesiog sumaišykite jį su trupučiu vandens arba su maistu. Nevartokite daugiau nei 1 arbatinį šaukštelį per dieną, nes tai gali sudirginti virškinamąjį traktą.

Citrinoje yra vitamino C, būtino veiksmingam visų kūno dalių vystymuisi. Jie prisideda prie baltymų susidarymo, kurie naudojami raiščiams ir kraujagyslėms, o taip pat odai ir sausgyslėms gaminti. Žaizdų gijimui ir randų audinių formavimuisi. Tai leidžia tinkamai absorbuoti geležį organizme. Veikia, kaip antioksidantas.

Naujausi tyrimai rodo, teigiamą poveikį kaulų sveikatai vartojant citriną. Be to, citrina prisideda prie naujo kaulinio audinio formavimo.

Kaip vartoti citriną?

Norėdami turėti sveikus kaulus, ar išvengti kaulų skausmų, pradėkite kasdien nuo puodelio karšto vandens, sumaišyto su visos (su žievele, ekologiški visada geriau) citrinos sultimis ir žiupsneliu Kajeno pipirų.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar