Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.6K) Komentarų: (0) (21.01.2018 - 19:46)

Jei česnaką ir lauro lapą įdėsite į stiklinį indą, jūs 2018 metais turėsite daug sėkmės

Bet, turite padaryti taip, kaip paaiškinta. Jūs būsite nustebinti!

energija, teigiama energija, česnakas, lauro lapai, magija, burtai

Ar jūs žinote, kad pasaulis juda energijos pagalba? Žinoma, yra keletą išorinių veiksnių, kurie gali mums padėti, kad šios energijos visada mums būtų teigiamos ir atneštų į mūsų šeimą gerovę, taip pat tai priklauso nuo esamų gyvenime emocijų.

Norime pasidalinti ritualu, kuris padės naujųjų metų pradžioje pritraukti į namus sėkmė! Norėdami atlikti šį ritualą, jums reikės šių ingredientų:

  • 1 nedidelį stiklinį butelį su kamščiu;
  • 7 česnako skilteles (nuvalykite ir nuplaukite);
  • lauro lapų;
  • 1 litrą mineralinio vandens;
  • raudonos juostelės.

Nuosekliai paaiškinsime, kaip atlikti šį stebuklingą ritualą:

Pirmas dalykas, kurį reikia jums padaryti, - supilkite mineralinį vandenį į stiklinį butelį, tada sudėkite česnako skilteles ir lauro lapus.

Įsitikinkite, kad butelis yra sandariai uždarytas, o tada švelniai pakratykite, paskutinis dalykas, ką jums reikia padaryti, tai uždėkite raudoną juostą ant butelio, suformuodami kilpą.

Kai tik visi veiksmai bus padaryti, padėkite šį magišką priemonę savo mėgstamiausioje namų vietoje, jūs tikriausiai pradėsite pastebėti, kaip į jūsų namus ateis teigiamų ir gerų naujienų energija kiekvienam jūsų šeimos nariui.

Ši metodą siūlome išbandyti praktiškai ir parekomenduoti savo artimiesiems, kad pas kiekvieną galėtų nepamirštami metai.

Jei česnaką ir lauro lapą įdėsite į stiklinį indą, jūs 2018 metais turėsite daug sėkmės

ŽYMĖS: lauro lapai, magija, česnakas, energija, burtai, teigiama energija

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip pašalinti amžiaus dėmes...

Saulės spindulių poveikis, hormonai ir su amžiumi susiję pokyčiai, gali sukelti amžiaus dėmių atsiradimą ant rankų, nugaros odos...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Liežuvio spalva gali nustatyti ligos simptomus, net ir ...

Žinoma, dauguma iš jūsų, nežino apie tai, kad mūsų liežuvis gali rodyti sveikatos būklę. Būtent, spalva gali atskleisti tam t...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sąnarių gydymas liaudies medicinos priemonėmis...

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Gerkite šį gėrimą prieš miegą ir numesite svorį...

Mūsų organizme yra organai, kurie turi būti valomi, t.y. gaubtinė žarna, inkstai, plaučiai ir kepenis, bet gali būti rasti el...