Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 22

Kaukė odai be raukšlių, be tamsių ratilų ir dėmių

Mes visi žinome, kad oda yra didžiausias ir ploniausias kūno organas, kadangi ji nuolat įtakojama išorės veiksnių, bet atlieka užduotį apsaugoti visus vidaus organus nuo aplinkos poveikio.

Jūsų oda gali kentėti nuo saulės, teršalų, daugelio kitų faktorių. Su laiku ant jos gali atsirasti dėmės, bėrimai, raukšlės.

Jei mes nekreipsime dėmesio į mūsų odą, pasekmės gali būti negrįžtamos, todėl kad ji labai delikati ir gali būti lengvai pažeidžiama. Tačiau visa tai nelengvas uždavinys ir reikalauja tam tikrų pastangų.

Šių naminių priemonių pagalba jūs galite gauti efektyvius rezultatus.

Kaukė odai be raukšlių, be tamsių ratilų ir dėmių

Ingredientai:

  • obuolių actas
  • natrio bikarbonatas (soda)
  • ½ citrinos
  • medus

Paruošimas:

Įpilkite valgomąjį šaukštą obuolių acto į pusę stiklinės vandens, po to suberkite maistinę sodą, po to citrinų sultis ir galiausiai medų. Viską labai gerai sumaišykite. Jūs galite saugoti mišinį, kad panaudotumėte jį kai norėsite.

Nuprauskite veidą, kad pašalintumėte makiažo ir purvo pėdsakus. Po to užtepkite šį mišinį ant veido, leiskite jam veikti 10 min ir pašalinkite jį šiltu vandeniu.

Nusausinkite rankšluosčiu labai delikačiai. Praėjus kelioms dienoms po šios kaukės panaudojimo jūs pamatysite, kaip jūsų oda ima staigiai keistis. Ši kaukė išvaduos jus nuo raukšlių, spuogų ir kitų problemų be ypatingų pastangų ir didelių išlaidų.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar