Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (901) Komentarų: (0) (16.07.2018 - 21:19)

Kraujagysles valantis ir antsvorį padedantis mažinti grikių kisielius

Kraujagysles valantį ir antsvorį mažinti padedantį grikių kisielių paruošti nėra sunku. Išvirti kisielių prireiks grikių miltų ir vandens. Jei neturite grikių miltų, galite panaudoti grikių kruopas, kurias sumalkite kavamale.

Pasak specialistų, naudingiausias yra ne rusvųjų, pakepintų, o žalių grikių kisielius, nes šis kisielius yra „gyvas". Tiesa, ne visų žalių grikių kisielius yra „gyvas". Pirma reikia patikrinti jų kokybę ir pabandyti sudaiginti.

grikių kisieliaus, grikių miltai, kisielius, grikiai, sveikata, mityba

• 3-4 valgomuosius šaukštus grikių miltų kruopščiai išmaišykite 1 stiklinėje vandens. Puode užvirkite 1 litrą vandens. Kai vanduo užvirs, plona srovele supilkite 1 stiklinėje vandens išmaišytus grikių miltus. Nuolat maišydami, kisielių ant silpnos ugnies virkite kelias minutes. Užgesinę ugnį, leiskite kisieliui atvėsti.

grikių kisieliaus, grikių miltai, kisielius, grikiai, sveikata, mityba

DĖMESIO! Kisieliaus nereikia ilgai virti; kuo trumpiau jį virsite, tuo gėrimas bus naudingesnis. Taip išvirto grikių kisieliaus pakaks kelioms dienoms. Jei norite, kisielių galite paskaninti 1 arbatiniu šaukšteliu skysto medaus.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: grikių miltai, grikiai, sveikata, antsvoris, kraujagyslės, Mityba, grikių kisieliaus, kisielius
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar