Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugpjūčio » 15

Masonų simbolika Pivašiūnuose. Duoklė masonams per Žolinės atlaidus?

Religija. Kam ji buvo sukurta ir kas ją sukūrė? Ar ji buvo kuriama, kad tam tikros organizacijos valdytų žmonės? Kuo labiau gilinamės į šį reiškinį tuo labiau galima pastebėti įvairių dalykų, ar tiesiog sutapimų.

Atkreipiau dėmesį per lrt.lt tiesiogiai rodoma Žolinės atlaidus, Pivašiūnuose. Ir pagalvojau, kodėl pasirinktas šis miestelis? Nesigilinkime į apeigas... Tačiau, užkliuvo stovintis pastatas. Kuo jis toks ypatingas? Priekinis pastato fasadas tiesiog švite švyti masonų simbolika „Visą matanti akis“. Ar čia sutapimas, ar taip išreiškiamas „Kai ko“ garbinimas? Nepamiškime, kad masonai/iliuminati garbina, kai kuriuos kitus dalykus, negu tariama bažnyčia ir religija. Juolab, lyg ir žolinės daugiau pagoniška šventė, nei krikščioniška. Dar vienas sutapimas garbinti antgamtiška (sąmoklso teorija - paranormal.lt).

Masonai, Pivašiūnai, Religija, Sąmokslo teorija, pasaulio šeimininkai

Negi mes tapome, masonų/iliuminati avinėliais, kurie meldžiasi „velniui“, dvasinę energija atiduodami savo noru Šetonui?

Krikščionys visą reginčią akį supranta kaip dievo akį, kuri nuolatos stebi ir globoja, keista, tačiau masonų/iliuminatų supratimu tai visa reginti akis, kuri stebi žmones, kad ir kur jie bebūtų, kad ir ką jie beveiktų, mato visas žmonių nuodėmes ir nuopuolius, jų supratimu tai valdžios akis, valdžios, kuri laiko žmoniją vergijoje ne vieną dešimtį amžių ir nuo šios akies tu nepasislėpsi niekur.

Masonai, Pivašiūnai, Religija, Sąmokslo teorija, pasaulio šeimininkai

Kaip sakoma, geriausia žmones valdyti per religija.

Lauksime kitų apeigų, ir stebėsime, kokie parenkami pastatai ir kokia ant jų simbolika. Galbūt, aš klystu, bet susidarė toks įspūdis, kad būtent ši bažnyčia pasirinkta ne šiaip sau... o pagerbimas, kai ko kito, kiekvienais metais.

O jeigu ir jūs pastebėjote, kažką įdomaus, rašykite, siųskite nuotraukas ir talpinkite.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar