Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2019 » Gegužės » 13

Meilės burtai: sužinokite, kas jus slapta myli!

Gegužės 13-toji, meilės deivės Mildos, diena nublanksta prieš šv. Valentino dieną, o visai be reikalo! Šią dieną anksčiau kaimuose būdavo organizuojama gegužinė, kuriose užsimegzdavo naujos pažintys, draugystės, vėliau pasibaigdavusios santuokos įžadais.

Pirmą kartą legendą apie baltų deivę Mildą (kituose šaltiniuose minima kaip Aleksota) aprašė istorikas ir tautosakos tyrėjas Teodoras Narbutas (1784 – 1864) ir nuo tol netyla kalbos, ar tokia deivė, stebėtinai panaši į senovės graikų Afroditę ir romėnų Venerą, apskritai egzistavo. Tuo labiau, kad istorinių įrodymų rasta labai mažai. Manoma, kad deivei Mildai skirta šventykla galėjo būti įsikūrusi Vilniuje, ant dabartinio Trijų Kryžių kalnų ir dar dvi Kaune – Aleksote šalia Svibirgalos šaltinio, kita – Nemuno ir Neries santakoje. Vienas iš nedaugelio įrodymų, kad baltų gentys iš tiesų garbino šią meilės, laisvės ir piršlybų deivę – tai XIX amžiuje Gedimino kalno požemyje rasta maždaug sprindžio dydžio statulėlė. Meilės kerus pasaulyje Milda pažerdavo skriedama oro vežimu, traukiamu akinančiai baltų balandžių. Švęsdami meilės šventę jaunimas rengdavo gegužines, vakarones, kur netrūkdavo nei smagių žaidimų, šokių ir meilės burtų. Tikima, kad šią dieną išsipildo meilės užkalbėjimai ir burtai. Sužydėjus gegužės žiedams deivės Mildos sūnus nykštukas širdį meilės nuodais tikriausiai užkrės ne vienam.

Būrimas meilei arba sužinokite, kas ir koks bus jūsų išrinktasis!

 • Norint sužinoti, kas yra slapčia jus įsimylėjęs, reikia atsakyti į kelis klausimus. Į šiuos klausimus reikia atsakyti iš karto, nedvejojant. Atsakymus užsirašyti ant popieriaus lapo.
 • Pasirinkite vieną metų laiką: ruduo, pavasaris, vasara ir žiema.
 • Kaip jūs vykstate iš taško A į tašką B? Pėsčiomis, viešuoju transportu, automobiliu, įvairiai.
 • Kaip bendraujate? Telefonu, per socialinius tinklus, akis į akį.
 • Pasirinkite vieną gyvūną: šuo, katė, papūga, žiurkėnas, lapė.
 • Koks būtų tobulas rytas? Puodelis kavos ir gera muzika; pagulėti lovoje ir panaršyti pusvalandį telefone; pamiegoti iki pietų; pabėgioti ar padaryti mankštą.
 • Pasirinkite skaičių: 5, 6, 7, 10, 8.
 • Pasirinkite spalvą: žalia, raudona, juoda, mėlyna, balta.
 • Kaip labai pasitikite savimi? Nuo 0 iki 10 %; 11 – 35 %; 36 – 50 %; 51 – 70 %; 70 % ir daugiau.
 • Užrašykite lietuviškos dainos, kurios paskutinį kartą klausėtės pavadinimą (arba paskutinę, kurią dabar atsimenate).
 • Sugalvoti skaičių nuo 0 iki 31.
 • Pasirinkite skaičių: 3, 6 arba 8.

Dabar iššifruoti atsakymus ir sužinokite pranašystę meilei!

 • Ruduo – neseniai įsimylėjote (nuo vienos dienos iki kelių savaičių); vasarą – nuo trijų savaičių iki trijų mėnesių; pavasaris – apie pusę metų; žiema – mylite jau labai seniai.
 • Pėsčiomis – turite bendrų draugų, su kuriais nesate per daug artimi; viešuoju transportu – jis arba ji bendrauja su kokiu nors jūsų giminaičiu arba jūsų tėvai jį pažįsta; automobiliu – jis yra jūsų draugas arba jis draugauja su vienu iš jūsų draugų; įvairiai – neturite bendrų draugų.
 • Socialiniuose tinkluose – jis kartais galvoja apie jus; telefonu – jis galvoja apie jus daugiau negu apie kitus; akis į akį – jis galvoja apie jus nuolat, net prieš eidamas miegoti.
 • Šuo – jo charakteris pašėlęs, jis labai draugiškas; katė – jis yra tylus ir įžūlus; papūga – jis dažnai juokauja ir jį visi mėgsta; lapė yra paprastas žmogus, su juo lengva bendrauti gyvenime, yra geras ir malonus.
 • Kava su muzika – brunetas; pagulėti dar pusvalandį ir panaršyti internete – blondinas; miegoti iki pietų – raudonplaukis arba rudų plaukų savininkas; rytinė mankšta – blondinas.
 • 5 – jūsų ūgio arba šiek tiek aukštesnis; 6 – keliais centimetrais aukštesnis už jus; 7 – 10 cm aukštesnis; 8 – labai aukštas.
 • Žalia – rengiasi paprastai, nemėgsta išsiskirti iš minios; raudona – rengiasi madingai ir mėgsta išsiskirti; juoda – klasikos mėgėjas; mėlyna – sportinio stiliaus mėgėjas; balta – rengiasi pagal nuotaiką ir progą.
 • 0 iki 10 % – jūs niekada nebendravote; 11 – 35 % – buvote kartą susirašę; 36 – 50 % – kartais susirašinėjate; 51 – 70 % – vieną kartą kalbėjote, bet po to daugiau beveik niekada jo nematėte; 70 % ir daugiau – labai dažnai bendraujate.
 • Pirmoji dainos pavadinimo raidė rodo, kokia bus jūsų būsimo išrinktojo pirmoji vardo raidė. Jeigu nėra tokio vardo, kuris prasidėtų pirmąją dainos pavadinimo raide, žiūrėti į antrąją raidę ir pagal ją spėti.
 • Kartų skaičius, kai jis prisipažino jums apie savo jausmus – 0 reiškia „niekada“.
 • Šį būrimą reikia parodyti tiek žmonių, kokį skaičių pasirinkote, atsakydami į paskutinį klausimą.

Rašo: priekavos,lt

Temos

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau