Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2017 » Gruodžio » 17

Meilės horoskopas 2018 metams

meilės horoskopas, astrologija, zodialo ženklai

Skorpionas

Antrąją pusę jau suradusių Skorpionių laukia kiek netikėtas idilės laikotarpis - gyvensi ramiai, be didesnių pykčių ir įsiplieskusių emocijų. Vienišos šio ženklo atstovės pajus norą toliau užsiiminėti savo mėgstama veikla – kiršinti ir provokuoti vyrus konfliktams. Pats metas peržiūrėti savo santykius su priešinga lytimi, antraip svajonės apie vestuves taip ir liks svajonėmis. Ateinančiais metais patartina daugiau dėmesio skirti bendravimui, nes tai žada naudingų perspektyvų. Dažniau išeik pasižmonėti į miestą, susitik su senais pažįstamais, nepatingėk bent retkarčiais jiems paskambinti.

Šaulys

Pavasarį pasikeis idealai ir gyvenimiškos vertybės. Tam tikri gyvenimo iššūkiai privers įsitempti ir elgtis apdairiau, daug reikalausi iš aplinkinių ir žiūrėsi į juos kaip per padidinamąjį stiklą. Tai pajus ir tavo antra pusė, o jeigu jos šalia nėra, tavo vidiniai demonai gali trukdyti naujoms pažintims. Ši įtampa ilgai netruks. Jau visai netrukus grįši į normalų ritmą ir pradėsi siekti naujų tikslų. Nuo pirmųjų 2018 metų antros pusės po Šaulio ženklu gimusios merginos visas savo jėgas skirs meilės paieškoms. Pagrindinė problema slypi tame, kad laimė vaikšto šalia, tik mes jos nepastebime. Galbūt pakeisite senus baldus, imsitės remonto ar kažkas panašaus.

Ožiaragis

Šuns metai gali būti turtingi netikėtumais - kažkas visai netikėtai atras tikrąją gyvenimo meilę, kažkas ištars lemtingąjį TAIP. Tačiau reikėtų pagalvoti apie teisingą prioritetų sudėliojimą. Ožiaragiams būdingas kryptingumas gali gluminti ir žavėti. Pasirinkimų šiais metais turėtų būti daug - karjeros galimybės, savirealizacijos poreikis, naujos pažintys ir intriguojantys romanai... Viskam skirti laiko nepavyks, tad teks nuspręsti, kuria linkme geriausia sukti ir kam skirti savo dėmesį. Jausmų srityje audringiausia bus pirmoji metų pusė, vėliau aistros aprims ir viskas susidėlios į savas vietas. Antrąją metų pusę geriau daugiau dėmesio skirti šeimai ir draugams, o meilė... jeigu ji atėjo, niekur nedings.

Jautis

Atėjo metas sudėlioti visus taškus santykiuose. Blaškymuisi laiko švaistyti nebeverta, tad jeigu santykiai neturi aiškios perspektyvos, reikėtų atvirai aptarti tai su antrąja puse ir priimti sprendimą. Po Jaučio ženklu gimusioms merginoms šiais metais patartina daugiau klausyti savo intuicijos ir atsiriboti nuo aplinkinių nuomonės. Tik tu pati gali priimti teisingiausią sprendimą. O štai vienišos šio Zodiako ženklo atstovės turėtų atidžiau pažvelgti į kolegas - čia sukiojasi labai įdomių variantų, tikrai vertų tavo dėmesio. Tačiau ir liežuvautojos niekada nesnaudžia, tad elkis atsargiai. Bendras patarimas tiek turinčioms antrą pusę, tiek vienišoms - daugiau paprastumo ir nuoširdumo nuves tave teisinga kryptimi.

Dvyniai

Nuo pat 2018 metų pradžios Dvyniams meilės srityje įsiviešpataus ramybė. Turinčios antrąją pusę turės progą pasitikrinti savo jausmus ir įsitikinti, ar padarė tinkamą pasirinkimą. Antroje metų pusėje laukia neištikimybės išbandymai - sulauksite daug dėmesio iš stipriosios lyties atstovų ir gali kilti pagunda pasiduoti naujai užgimusiems spontaniškiems jausmams. Pagalvok, ar tikrai verta rizikuoti, nes vienas neteisingas žingsnis gali nubraukti tai, ką taip ilgai kūrei. Vienišų Dvynių ženklo atstovių pirmoje metų pusėje laukia nemažai nuotykių ir naujų pažinčių, tačiau dabar ne pats tinkamiausias metas rimtiems santykiams. Užtai pasilinksminti ir mėgautis draugija tikrai verta. Kur kas įdomesnė antra metų pusė, kuomet netikėtai užsimezgusi draugystė gali virsti rimtais ir ilgalaikiais santykiais.

Vėžys

Metai bus palankūs tiek turinčioms mylimąjį, tiek kol kas vienišoms. Vėžiai išgyvens emocinį pakilimą, bus energingi ir žvalūs. Tai atsilieps ir santykiams, ir darbiniams reikalams. Kol meilės fronte nekyla audros, savo jėgas nukreipk kilimui karjeros laiptais - dabar puikus metas susikurti tvirtą finansinį pagrindą. Vienišoms Vėžiukėms žvaigždės pataria atsipalaiduoti ir viską žiūrėti pro pirštus, per daug neanalizuojant įvairių situacijų - taip meilės reikalai vystysis kur kas paprasčiau ir sparčiau. Turinčioms antrą pusę patartina įjungti švelnumo režimą: net jei iškils kokių kliūčių, pasistenkite neskubėti kritikuoti, giliai įkvėpkite ir nurykite skaudžius žodžius. Mainais gausi tai, ką pati duosi.

Liūtas

2018 metais išties netrūks įvykių ir pasiekimų. Pajusi savo savivertę, nesinorės laiko švaistyti menkniekiams, tad ir tavęs nevertus vyrus tai iškart atbaidys. O štai tas, kuris sugebės įveikti po Liūto ženklu gimusios merginos griežtą požiūrį ir kategoriškumą, mainais gaus mielą ir švelnią mylimąją. Vasara atneš daug emocijų santykių srityje: jausi dėmesį, bet pati ilgalaikiams santykiams greičiausiai nebūti pasirengusi. Daug po šiuo Zodiako ženklu gimusių damų paliks po savęs sudaužytas širdis. Jau turinčioms antrąją pusę teks įveikti kantrybės išbandymą: kai pati sparčiai lipi laiptais aukštyn, norisi, kad ir partneris neatsiliktų. Tačiau neskubink įvykių ir sušvelnink savo nuostatas. Ne visi gali būti tokie greiti kaip tu.

Mergelė

Nepaisant žiemos šalčių, aistros ir įsimylėjimo ugnis Mergelę šildys vis stipriau. Jeigu anksčiau į santykius žiūrėjai kaip į pramogą, dabar gali norėtis kažko rimtesnio. Santykiai su antrosiomis pusėmis, draugais ir aplinkiniais pasižymės abipusiu supratimu, susidomėjimu ir delikatumu. Visa tai atneš vien naudą. Šuns metais turėtum pažaboti savo ambicijas, pastumti į šalį kategoriškumą ir suteikti šansą tam, kuris siekia tavo širdies. Turinčioms mylimąjį reikėtų daugiau iniciatyvos rodyti iš savo pusės, juk nekurstoma ugnis anksčiau ar vėliau užges.

Svarstyklės

Šuns metais silpnumo korta nesužaisi. Nereikia apsimetinėjimo ir perdėtos vaidybos tam, kad į tave atkreiptų dėmesį ir pagaliau pradėtų tavimi rūpintis. Sulauksi nebent priešingo efekto. 2018 metais tavo koziris - pasitikėjimas savimi ir žinojimas, ko nori iš gyvenimo. Turinčioms mylimąjį pirma metų pusė gali būti kiek įtempta - tikėtinas santykių aiškinimasis, taškų sudėliojimas. Kad ir kuo viskas pasibaigtų, tau tai bus tik į gerą. Bet kuriuo atveju antroje metų pusėje jau galėsi atversti naują lapą emocine prasme. Vienišoms Svarstyklėms meilės ieškoti patartina nuo vasaros, o pirmąją metų dalį skirk laiko sau.

Vandenis

Pirmoje metų pusėje Vandenes gali kankinti abejonės. Turinčioms antrąją pusę kils minčių viską nutraukti, atsiras dvejonių dėl ateities perspektyvų. Neskubėk priimti sprendimų, nes skubotumas ne tavo naudai. Tegul viskas plaukia pasroviui ir dilemos išsispręs savaime. Kol kas vienišos Vandenės gali suabejoti pačios savimi, kils klausimų, kodėl viskas tavo gyvenime vyksta būtent taip, o ne kitaip. Vėlgi, neskubink įvykių ir tiesiog lauk. Pulti prie bet kokio varianto vien tam, kad nesijaustum vieniša, tikrai neverta. Išlauk antros metų pusės, kuomet pati jausiesi pasiruošusi jausmams ir santykiams. Vasaros metu galima leisti sau labiau atsipalaiduoti ir pasimėgauti trumpalaikiais romanais bei vyrų rodomu dėmesio, o rudenį gali nusiteikti ir rimtesniems jausmams.

Avinas

Metų pradžia po Avino ženklu gimusioms merginoms padovanos kardinalius pokyčius. Žvaigždės pataria permąstyti savo požiūrį dėl daugelio dalykų. Savo ambicijas sunku pažaboti, tačiau kartais labai gerai į viską pažvelgti iš šalies ir daugiau atsakomybės perduoti aplinkiniams. Taigi turinčios antrąją pusę labiau pasitikėkite savo mylimuoju, venkite nereikalingų diskusijų ir kritikos, perduokite santykių vairą į jo rankas. Pamatysi, kaip pačiai palengvės. Kol kas vienišos Avino ženklo merginos turėtų išmokti atsipalaiduoti ir parodyti švelniąją savo asmenybės pusę. Neatstumk tų, kurie tau rodo dėmesį, mėgaukis tuo ir gali būti, kad antroje metų pusėje net nesuprasi, kaip paprastas santykių nuotykis virto pačiu tikriausiu įsimylėjimu.

Žuvys

Žuvų ženklu gimusios merginos tiesiog dievina buvimą dėmesio centre. Kitaip tariant, jos negali be to gyventi. Jeigu ateinančiais metais nori jausti susižavėjimo žvilgsnius, reikia imtis standartinių moteriškų gudrybių. Žuvys visada žinojo, kaip nustebinti stipriąją lytį. Šuns metais Žuvų laukia šiokie tokie siurprizai. Vienas iš jų – malonios pažintys ir... sugrįžę seni mylimieji. Jau turinčioms antrąją pusę tai gali tapti santykių išbandymu, bet būti labai atsargioms patarti negalime, nes visai tikėtina, kad senasis variantas yra tikrasis raktas į laimę. Priimti sprendimą teks pačiai. Na, o vienišėms Žuvytėms tikrai nesinorės plaukti pasroviui. Spurdėsi nuo jausmų pertekliaus, tačiau penkių upių vienu metu neperplauksi. Žaidimas su keliais vyrais vienu metu gal ir bus pramoga, bet labai trumpalaikė, tad geriau pasirink vieną variantą.

Meilės horoskopas 2018 metams

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
13.08.2022 laikas 22:07 CDC pagaliau pripažino "asmenų" teisę rinktis savo sveikatą - daugiau jokių priverstinių kovidų skiepų ar karantinų

Naujos JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) gairės padarė galą privalomam skiepijimui nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" - bent jau CDC atžvilgiu.

Skaityti daugiau

13.08.2022 laikas 21:34 8 svarbiausios vėžio priežastys, apie kurias greičiausiai dar NEŽINOTE
Neįtikėtina, bet milijardai žmonių visame pasaulyje mano, kad vėžiu susergama dėl genetinio polinkio arba tiesiog nesiseka. Tada, jam susirgus, jie mano, kad vienintelis šansas jį įveikti yra operacija, chemoterapija ir spindulinis gydymas...

Skaityti daugiau

13.08.2022 laikas 21:04 CŽV vadovas: ‘Mes nužudysime Trumpą, jei jis bus pripažintas kaltu’

Buvęs CŽV ir NSA direktorius Michaelas Haydenas (Michael Hayden) pažadėjo, kad Donaldui Trumpui (Donald Trump) bus įvykdyta egzekucija, jei jis bus pripažintas kaltu dėl šnipinėjimo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau