Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 4

Natūralios ir veiksmingos priemonės nuo opų burnoje!

Opos – mažos opos burnoje, atsiranda dėl daugelio priežasčių.

Jos paprastai pasirodo ant lūpų ir skruostų vidinėje burnos pusėje. Tačiau, dėl mažo dydžio skausmas ir deginimo pojūtis gali būti labai nemalonūs. Tarp dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kaip taisyklė, trauma nuo įsikandimo ar stomatito. (paranormal.lt)

Tai nėra užkrečiama infekcija, paprastai jos išnyksta savaime. Bet jūs galite paspartinti jų išnykimą ir nuraminti skausmą.

Trys paprastos namų gydymo priemonės, kurios gali būti naudingos.

Vanduo ir druska

Vienas iš paprasčiausių ir pigiausių gydymo būdų. Kaip natūralią dezinfekuojančia priemonę, ištirpinkite vieną šaukštą druskos ant pusės stiklinės šilto vandens. Skalauti reikėtų apie du kartus per dieną.

Ramunėlės

Jos, taip pat naudojamos, kaip prevencijos priemonė. Ramunėlės turi antiseptinių, raminančių ir priešuždegiminių savybių. Sumažins diskomfortą.

Paruoškite ramunėlių ekstraktą. Skalaukite gerklę ir burną 3 min. Pakartokite procedūrą kelis kartus per dieną ir pamatysite, kaip jis nuraminą skausmą ir palaipsniui gerėja.

Jogurtas

Paprastas jogurtas gali būti mūsų didžiausias sąjungininkas. Jei jums skauda opa, galite padidinti jogurto vartojimą. Be raminančių savybių, jis veikia, kaip burnos valymo ir bakterijų keičia sudėtį priemonė.

Tačiau verta prisiminti, kad reguliariai atsirandančios opos burnoje gali rodyti, kad pas jus yra silpnas imunitetas. Taip pat netinkama burnos higiena.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar