Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (281) Komentarų: (0) (31.07.2017 - 20:59)

Akupunktūra pagerina standartinio gydymo efektyvumą

Jei jus kamuoja lėtinis skausmas ar depresija, pamąstykite apie galimybę lankyti akupunktūros kursus - tai gali pasirodyti efektyviau už bet kuriuos tradicinius vaistus, kurių vartojate.

Akupunktūra pagerina standartinio gydymo efektyvumą

Sakoma, kad akupunktūra duoda daug daugiau nei tik placebo efektą, t. y. jos teikiama nauda yra ne įsivaizduojama, bet visiškai reali, be to, ji padidina ir daugelio tradicinių medikamentų efektyvumą, kurie taikomi nuo lėtinio skausmo, osteoartrito ir migrenos.

Jungtinės Karalystės Jorko universiteto (The UK's University of York) tyrėjai nurodo, kad, pavyzdžiui, tarp osteoartritu sergančių pacientų, kurie, be vaistų, naudojasi ir akupunktūra, skausmas sumažėja ir sąnarių judrumas pagerėja taip efektyviai, kad daugelis pradeda vartoti mažiau vaistų nuo uždegimo ar išvis liautis jų gerti.

Acupuncture for chronic pain and depression in primary care: a programme of research

Be to, akupunktūra puikiai padeda ir žmonėms, kuriuos vargina depresija. Per vieną tyrimą, suderinus akupunktūrą su psichologine pagalba, pavyko depresijos epizodus palengvinti, o teigiamas efektas išliko dar metus po gydymo.

Tyrimo vadovas Hughas MacPhersonas pripažįsta, kad tai naujas būdas, padedantis išvengti būklės, kurią antidepresantais galima palengvinti tik iš dalies, be to, medikamentai būna veiksmingi vos pusei atvejų.

Tyrėjai ne tik analizavo aukštos kokybės klinikinių eksperimentų rezultatus, bet ir Anglijos šiaurėje stebėjo 755 depresija sergančius asmenis - tai buvo „didžiausias tokio pobūdžio tyrimas", per kurį pacientai buvo gydomi derinant akupunktūrą su psichologine pagalba.

Programme Crants Appl Res, 2017; http://dx.doi.org/10.3310/pgfar05030

ŽYMĖS: medicinos naujienos, gydymas, Akupunktūra

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Skani česnakų sriuba: kovai su peršalimu...

Mokslininkai visame pasaulyje vis dar neturi vieningos nuomonės apie česnako gebėjimus kovoti su peršalimu. Tačiau naujausi t...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Garantuotas geltonų dantų balinimas vos per 2 minutes!...

Balti dantys - nebėra nepasiekiamas tikslas! Geltonų dantų savininkai, daugiausia rūkaliai, stengiasi eilinį kartą mažiau šypso...
Medicinos naujienos
Įveikusių onkologinę ligą kokybinis tyrimas (1 dalis)...

Remdamasis S.Freud'u, jis teigia, kad kiekviename žmoguje veikia biologiniai gyvybės ir mirties mechanizmai. Mirties inst...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Jei rūkote 5 metus, šis receptas lengvai išvalys plauči...

Rūkymas sukelia daugybę ligų: plaučių vėžį, bronchitą, astmą ir t.t. Rūkymas - tai vienas iš blogiausių įpročių. Tačiau yra b...