Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Liepos » 31

Akupunktūra pagerina standartinio gydymo efektyvumą

Jei jus kamuoja lėtinis skausmas ar depresija, pamąstykite apie galimybę lankyti akupunktūros kursus - tai gali pasirodyti efektyviau už bet kuriuos tradicinius vaistus, kurių vartojate.

Akupunktūra pagerina standartinio gydymo efektyvumą

Sakoma, kad akupunktūra duoda daug daugiau nei tik placebo efektą, t. y. jos teikiama nauda yra ne įsivaizduojama, bet visiškai reali, be to, ji padidina ir daugelio tradicinių medikamentų efektyvumą, kurie taikomi nuo lėtinio skausmo, osteoartrito ir migrenos.

Jungtinės Karalystės Jorko universiteto (The UK's University of York) tyrėjai nurodo, kad, pavyzdžiui, tarp osteoartritu sergančių pacientų, kurie, be vaistų, naudojasi ir akupunktūra, skausmas sumažėja ir sąnarių judrumas pagerėja taip efektyviai, kad daugelis pradeda vartoti mažiau vaistų nuo uždegimo ar išvis liautis jų gerti.

Acupuncture for chronic pain and depression in primary care: a programme of research

Be to, akupunktūra puikiai padeda ir žmonėms, kuriuos vargina depresija. Per vieną tyrimą, suderinus akupunktūrą su psichologine pagalba, pavyko depresijos epizodus palengvinti, o teigiamas efektas išliko dar metus po gydymo.

Tyrimo vadovas Hughas MacPhersonas pripažįsta, kad tai naujas būdas, padedantis išvengti būklės, kurią antidepresantais galima palengvinti tik iš dalies, be to, medikamentai būna veiksmingi vos pusei atvejų.

Tyrėjai ne tik analizavo aukštos kokybės klinikinių eksperimentų rezultatus, bet ir Anglijos šiaurėje stebėjo 755 depresija sergančius asmenis - tai buvo „didžiausias tokio pobūdžio tyrimas", per kurį pacientai buvo gydomi derinant akupunktūrą su psichologine pagalba.

Programme Crants Appl Res, 2017; http://dx.doi.org/10.3310/pgfar05030

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:07 Liaudies medicinos patarimai, kaip apsisaugoti nuo hepatito A?
Hepatitas A – infekcinė kepenų liga, kurią sukelia virusas. Plinta fekaliniu–oraliniu keliu, gali patekti į žmogaus organizmą per nešvarias rankas, neplautas daržoves ar vaisius, geriant šaltinio vandenį.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau