Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2017 » Gruodžio » 14

Ateiviai - geologinių iškasenų žvalgai?

Susitikimais su skraidančiomis lėkštėmis ir humanoidais dabar jau nieko nebegalima nustebinti: nuo XX amžiaus antrosios pusės tokių liudininkų pasakojimų, filmuotos medžiagos, nuotraukų sukaupta tikrai daug. NSO pasirodo anomaliose zonose, netoliese karinių bazių, lydi kosminių raketų startus, stebi dideles technogenines katastrofas... Šiame straipsnyje bus pasakojama apie NSO pasirodymą, kuris padės geologams aptikti vario ir nikelio rūdos klodus Rytų Sajanuose (Rusija).

nso, nikelio rūdos, vario nikelio, ateiviai

Vario ir nikelio rūdos paieškos

Tai, kas čia pasakojama, įvyko 1992-ųjų metų rugpjūčio mėnesio pabaigoje Rytų Sajanuose, Idarskoje Belogorje keteroje. Iš Krasnojarsko atvykę geologai Kingašo upės baseine ieškojo vario ir nikelio rūdų klodų. Jie keletą dienų gyveno mažytėje trobelėje nedidelio upelio krante. Iš šio upelio prasideda Kingašo upė. Geologų grupėje buvo profesorius, gana gerai žinomas Krasnojarsko mokslinėje aplinkoje. Jis dirbo atskirai nuo grupės, nes turėjo kitą užduotį, o kiti geologai ištisas dienas apylinkėse ieškojo vario ir nikelio rūdos požymių ir vakarais grįždavo į trobelę pernakvoti.

Vieną vakarą, prieš einant miegoti, vienas geologas, pavadinkime jį vardu A., išėjo iš trobelės kvėptelėti gryno oro. Jis danguje nesunkiai pastebėjo Didžiojo ir Mažojo Grįžulo Ratus, Siaurinę žvaigždę.

Netikėtai vyras dangaus fone, tarp kalnų viršūnių pastebėjo keturis ryškiai šviečiančius taškus. Jie sinchroniškai judėjo, nekeisdami tarpusavio išsidėstymo. Taškų išsidėstymas įsivaizduojamo kvadrato kampuose ar kryžiaus su vienodo ilgio spinduliais viršūnėse pirmiausia leido pamanyti, kad tai yra lėktuvas. Tačiau A. po poros sekundžių šią versiją atmetė: šviečiantys taškai judėjo pernelyg lėtai, pernelyg žemai ir nuo jų nesklido joks garsas. Mintį apie malūnsparnį vyras taip pat atmetė - naktimis jie kalnuose neskraido, be to, variklių triukšmo visiškai nebuvo girdėti. Objektas skrido taip žemai, taip lėtai ir taip tyliai, kaip nė vienas žinomas skraidantis žemiškos kilmės objektas.

Tuo metu NSO nedideliame aukštyje skrido anoje keteros pusėje. Geologas tai suprato, kai pamatė, kad objekto žibintai pasislėpė už arčiausiai esančio kalno. Vyras susidomėjęs ir nustebęs palaukė ir apsidžiaugė, kai šviečiantys taškai pasirodė iš už kalno, dar arčiau trobelės.

Dabar buvo galima objektą įžiūrėti. Tai buvo rombas ar kvadratas, kurio kampuose švietė ugnys: viena priekyje, kitos dvi šonuose, o ketvirtoji - objekto gale. Šviesos šaltiniai buvo panašūs į apvalius prožektorius, nuo kurių sklido balta, truputį gelsva šviesa, žymiai ryškesnė už žvaigždžių spindesį. Šviesa, tikriausiai, buvo nukreipta žemyn, tačiau spindulių nebuvo matyti. Nustatyti prožektorių dydį buvo labai sunku, tačiau buvo aišku, kad jie žymiai didesni už žvaigždes, esančias toje dangaus srityje, kurioje vyras pamatė keistąsias šviesas. Paties NSO dydį ir formą taip pat buvo sunku nustatyti. Vyras tik apytiksliai galėjo nustatyti atstumą tarp šviečiančių taškų, atsižvelgiant į kalnų viršūnių dydį ir tarp jų esantį atstumą. Atstumas tarp NSO šviečiančių taškų buvo kelios dešimtys ar net šimtai metrų.

Jie pastebėjo!

Tolimesni įvykiai klostėsi visiškai netikėtai. Nuskridęs maždaug pusę atstumo tarp dviejų viršukalnių, NSO staiga sustojo ir pakibo ore tiesiai prieš A. Vyras pastebėjo, kad iš vieno šaltinio ėmė šviesti žymiai ryškesnė šviesa, o pats prožektorius ėmė didėti, tarsi jį kažkas atsuko į vyrą. Geologas išsigando: jį pastebėjo! Atmintyje akimirksniu iškilo kažkada perskaityti liudijimai apie ateivių pagrobtus žmones, įskaitant atvejus, kai žmonės į NSO būdavo įtraukiami šviesos spinduliu. Toliau viskas vyko akimirksniu. Kai vyras pagalvojo, kad pats ryškiausias šviesos spindulys nusitaikė į jį, jis staiga beveik visiškai užgeso. NSO staigiai nuskrido į priešingą nuo vyro pusę ir per kelias sekundės dalis pasislėpė už kalnų keteros.

Vyras dar keletą minučių stovėjo tamsoje, apstulbęs, drebantis nuo patirto emocinio streso ar nuo šalčio - rugpjūčio pabaigoje naktys kalnuose gana vėsios, - ir galvojo apie tai, kas ką tik nutiko. Viskas vyko gana greitai, kokias tris minutes. Geologui net nešovė į galvą mintis pakviesti kitus vyrus ar profesorių, kurie miegojo trobelėje, kad jie irgi pamatytų NSO. A. taip pat nespėjo pagalvoti ir apie fotoaparatą, kuris kabėjo trobelės viduje. Tai reiškia, kad viso šio įvykio įrodymų ir liudininkų nėra.

Kas sudomino NSO?

Vėliau, jau gulėdamas ant gulto, vyras pagalvojo, kad ateiviai lėtai ir žemai skrido anapus keteros, tarsi kažko ieškodami Žemės paviršiuje ar gelmėse. Geologas tuo metu jau žinojo, kad šiuose kalnuose yra vario ir nikelio rūdos požymių. Sekančiais metais netoliese trobelės, upelio slėnyje bei tarp dviejų viršukalnių, virš kurių buvo pakibęs NSO, buvo padaryti bandomieji gręžiniai, kurie parodė, jog šioje vietoje yra rūdų masyvai. Dar po kelių metų kalnuose, virš kurių skraidė NSO, geologai aptiko didžiulį vario ir nikelio rūdos telkinį. Ir tai jau buvo antras telkinys šiame rajone.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:12 Receptai | Patiekalai Charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis

Labai skani, šiek tiek aštrumo turinti charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis! Ji gaunasi labai soti ir sušildanti! Gal tai ir nėra originali charčio, bet mūsų šeimai ši interpretacija yra labai skani. Būtinai pamėginkite pasigaminti ir Jūs, šios puikiai pavykstančios sriubos.

...

Skaityti daugiau