Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.9K) Komentarų: (0) (13.09.2017 - 21:26)

Atsikratykite spengimo ausyse naudodami šiuos 5 natūralius metodus!

Aš visada stebiuosi kodėl ausyse staiga pradeda skambėti. Dabar aš žinau, kodėl taip nutinka ir ką reiktu daryti.Silence the Constant Ringing in Your Ears with These 5 Science-Backed Remedies

Atsikratykite spengimo ausyse naudodami šiuos 5 natūralius metodus!

Ūžesys ausyse, arba tinitas yra triukšmas, kai nėra išorinio garso. Spengimas ausyse dažniausiai kyla dėl nuolatinio triukšmo.  Klausydamiesi didelių garsų, triukšmo, muzikos... tokiu būdu pažeidžiama ausyse esanti ląstelė. Labiausiai tikėtina, kad tai pasireiškia žmonėms, kurie dažnai eina į koncertus ir lanko naktinius klubus, dirba statybvietėse, naudoja ginklus ir važiuoja motociklu.

Mano atveju tai nutiko, aš manau, klausydamas muzikos ausinuku; tiek eidamas į darbą, tiek darbe, tiek bėgiojant... dabar taip galvoju radęs šį straipsnį ir jums tai rašydamas... Tai pat turėtume žinoti, kad sunkesniais atvejais per didelis garsų triukšmas gali sukelti klausos praradimą.

Nepaisant to, kad garsūs garsai yra didžiausia ausyse triukšmo atsiradimo priežastimi, yra ir kitų priežasčių:

  1. Susidaręs ausyse vaškas, siera ar dėl infekcijos atsiradimo ausyse.
  2. Reguliariai vartojant vaistus, pavyzdžiui, aspiriną, vaistus nuo uždegimo, raminamuosius ir antidepresantus.
  3. Kaklo ar galvos pažeidimai.
  4. Natūralaus senėjimo procesas.
  5. Otosklerozė.
  6. Menjero liga (Meniere).

Dauguma žmonių kenčiantys nuo tokios būklės bando sumažinti simptomus vartojant daugybę vaistų, kurie gali sukelti ir šalutinį poveikį sveikatai. Daug geriau išbandyti alternatyvius metodus.

1. Akupunktūrą. Pagrindinis gydymas akupunktūra paprastai trunka nuo 10 iki 15 seansų.

2. Ginkmedis. (Gingko Biloba) - tai vaistinis augalas, kuris turi galimybę pagerinti kraujo apytaką organizme, ypač smegenis ir galvą. Dėl to Gingko veiksmingai gydo spengimą ausyse esant kraujotakos problemoms. Kiekvieną dieną rekomenduojama gerti 240 mg standartinės Gingko kapsulės. Kai simptomai išnyks, reikia mažinti dozę iki 40-60 mg per parą.

3. Drenažas. Šis metodas naudojamas norint sumažinti užsikimšimą vamzdelyje, esančiame už ausies būgnelio, išleidžiant skystį. Šis procesas padeda gydyti spengimą ausyse.

4. Cinko papildas. Daugelis tyrimų parodė, kad cinkas sumažina spengimą ausyse simptomus. rekomenduojama vartoti nuo 90 iki mg cinko papildo 3-6 mėnesius.

5. Vitaminas B12. Dauguma žmonių turinčių spengimą ausyse, taip pat turi vitamino B12 trūkumą. Taigi, belieka vartoti daugiau kiaušinių, sardinių, lašišą, jautiena su žolėmis, neriebaus jogurto, neriebaus pieno ir sūrio.

O gal jūs žinote dar kokį būdą, kaip panaikinti spengimą ausyse? Pasidalinkite...

Atsikratykite spengimo ausyse naudodami šiuos 5 natūralius metodus!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: tinitas, infekcija, spengimo gydymas, spengimas ausyse, sveikatos patarimai, ūžesys ausyse, uždegimas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar