Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (753) Komentarų: (0) (14.10.2017 - 20:03)

Pašalinkite druską badaudami

Mano badavimo patirtis didžiulė – 50 metų, ir aš nustačiau, kad keturias dienas badaujant druska yra pašalinama iš organizmo. Padarius šlapimo tyrimą tai tampa akivaizdu. Badaukite 4 dienas, gerdami tik distiliuotą vandenį. Per šias 4 dienas, be distiliuoto vandens, daugiau nieko į jūsų organizmą neturi patekti. Kiekvieną rytą į buteliuką įpilkite pirmą šlapimo porciją ir pastatykite dviem trims savaitėms vėsioje vietoje, paskui pažvelkite į ją prieš saulės šviesą. Ant butelio dugno kartu su kitomis iš organizmo pašalintomis medžiagomis jūs pamatysite ir koncentruotą natrio chloridą. Iš organizmo pasišalinus druskai pajusite, kaip lengvai dirba jūsų inkstai, kokia natūraliai drėgna burna ir pranykęs anksčiau jus kamavęs troškulys.

Pašalinkite druską badaudami

Atkreipkite dėmesį į savo odą, raumenis ir į tai, kaip suliesėjo, pajaunėjo visas kūnas. Skysčio pripildyti kūno kauburėliai išnyko, kūno formos atgavo pirmykštį pavidalą ir jūs vėl matote natūralią savo išvaizdą.

Pirmoji medžiaga, kuri badavimo metu pasišalina iš organizmo – tai druska, sukelianti nutukimą. Jums sunku bus patikėti, kad badavimo metu įvyksta tokių stulbinančių pokyčių. Galinga gyvybinė energija, kuri paprastai naudojama maistui perdirbti, badaujant iš mūsų organizmo ir jo ląstelių išimtinai šalina susikaupusias atliekas ir nuodus. Taip atsinaujina kiekviena mūsų organizmo ląstelė.

Keturias dienas išlaikę organizmą be druskos, pasistenkite ir toliau jos nevartoti, nors tai ir sunku įvykdyti, nes visuose perkamuose produktuose jos apstu. Organizmą gerai išvalo ir kiekvieną savaitę atliekamas 24–36 valandų badavimas.

Aš daug keliavau po visą pasaulį, skaitydamas paskaitas ir atlikdamas tyrimus, tad man anaiptol nebuvo lengva išvengti sūraus maisto. Nors restoranuose, laivuose, lėktuvuose, traukiniuose atkakliai prašydavau bedruskio valgio, tačiau 24–36 valandas per savaitę turėdavau badauti, kad pašalinčiau vis dėlto į savo organizmą patekusią neorganinę druską. O sąmoningai aš niekuomet į savo maistą nededu druskos. Nėra tokios druskos, kuri būtų vartojama Brego namuose! Čia įprasta maistą skaninti įvairiomis žolelėmis, česnaku, tai yra tikrais natūraliais prieskoniais. Jie maistui teikia pikantiškumo.

Badaudami ir nevartodami druskos jūs greit pajusite ženkliai pagerėjusią savijautą ir išvaizdą, o burnoje visuomet išlaikysite gerą skonį. Pastebėsite ir kitų gerų pokyčių.

ŽYMĖS: maisto, druska, organizmas, druskos pašalinimas, badavimas, sveikata, medicina

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Puikus ir nebrangus būdas balinti dantis tik per 15 min...

Kiekviena svajoja apie baltą šypseną. Nepriklausomai nuo didelio kavos vartojimo, juodos arbatos, rūkymo ar tiesiog dėl dantų pr...
Ligos, mutacijos
Atkurtas senovinis vaistas, kuris gydo labiau negu daba...

Atkūrę dar IX amžiuje anglo-saksų išrastą vaistą iš svogūnų, česnakų ir galvijų tulžies, mokslininkai apstulbo: šis senovinis va...
Medicinos naujienos
Kaip maistas veikia žmogaus organizmą ir imuninė sistem...

Tai jūsų sveikatos pagrindas ir daugelis procesų, vykstančių jūsų organizme, prasideda šiame organe, dar žinomame kaip žarnynas....
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kai vyras pradūrė pūslę, jis nežino kas išbėgs...

Daugelis iš mūsų yra turėję ant kojų įvairių pūslių. Ir visi esame patyrę šiuo nemalonius pojūčius, o gal net skausmus. Šiais ne...