Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.3K) Komentarų: (0) (14.10.2017 - 20:03)

Pašalinkite druską badaudami

Mano badavimo patirtis didžiulė – 50 metų, ir aš nustačiau, kad keturias dienas badaujant druska yra pašalinama iš organizmo. Padarius šlapimo tyrimą tai tampa akivaizdu. Badaukite 4 dienas, gerdami tik distiliuotą vandenį. Per šias 4 dienas, be distiliuoto vandens, daugiau nieko į jūsų organizmą neturi patekti. Kiekvieną rytą į buteliuką įpilkite pirmą šlapimo porciją ir pastatykite dviem trims savaitėms vėsioje vietoje, paskui pažvelkite į ją prieš saulės šviesą. Ant butelio dugno kartu su kitomis iš organizmo pašalintomis medžiagomis jūs pamatysite ir koncentruotą natrio chloridą. Iš organizmo pasišalinus druskai pajusite, kaip lengvai dirba jūsų inkstai, kokia natūraliai drėgna burna ir pranykęs anksčiau jus kamavęs troškulys.

Pašalinkite druską badaudami

Atkreipkite dėmesį į savo odą, raumenis ir į tai, kaip suliesėjo, pajaunėjo visas kūnas. Skysčio pripildyti kūno kauburėliai išnyko, kūno formos atgavo pirmykštį pavidalą ir jūs vėl matote natūralią savo išvaizdą.

Pirmoji medžiaga, kuri badavimo metu pasišalina iš organizmo – tai druska, sukelianti nutukimą. Jums sunku bus patikėti, kad badavimo metu įvyksta tokių stulbinančių pokyčių. Galinga gyvybinė energija, kuri paprastai naudojama maistui perdirbti, badaujant iš mūsų organizmo ir jo ląstelių išimtinai šalina susikaupusias atliekas ir nuodus. Taip atsinaujina kiekviena mūsų organizmo ląstelė.

Keturias dienas išlaikę organizmą be druskos, pasistenkite ir toliau jos nevartoti, nors tai ir sunku įvykdyti, nes visuose perkamuose produktuose jos apstu. Organizmą gerai išvalo ir kiekvieną savaitę atliekamas 24–36 valandų badavimas.

Aš daug keliavau po visą pasaulį, skaitydamas paskaitas ir atlikdamas tyrimus, tad man anaiptol nebuvo lengva išvengti sūraus maisto. Nors restoranuose, laivuose, lėktuvuose, traukiniuose atkakliai prašydavau bedruskio valgio, tačiau 24–36 valandas per savaitę turėdavau badauti, kad pašalinčiau vis dėlto į savo organizmą patekusią neorganinę druską. O sąmoningai aš niekuomet į savo maistą nededu druskos. Nėra tokios druskos, kuri būtų vartojama Brego namuose! Čia įprasta maistą skaninti įvairiomis žolelėmis, česnaku, tai yra tikrais natūraliais prieskoniais. Jie maistui teikia pikantiškumo.

Badaudami ir nevartodami druskos jūs greit pajusite ženkliai pagerėjusią savijautą ir išvaizdą, o burnoje visuomet išlaikysite gerą skonį. Pastebėsite ir kitų gerų pokyčių.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar