Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (523) Komentarų: (0) (08.07.2017 - 20:16)

Skiepų šalutinio poveikio priežastis galėtų būti tarša

Gaminant į vakcinas patenka nepageidaujamų dalelių iš išorės, ir kaip tik šia tarša būtų galima aiškinti daugelio labiausiai paplitusių skiepų, pavyzdžiui, ŽPV ir MMR, šalutinio poveikio padidėjimą. Teršalai organizme ne suskyla, bet patenka į audinius ir organus, sukeldami lėtinį uždegimą.

Pastaruoju metu pranešama apie neigiamas reakcijas po skiepijimo - karščiavimą, epilepsiją, kalbėsenos pablogėjimus, raumenų skausmus, eisenos problemas ir ypač didelį jautrumą, o tai galbūt aiškintina vakcinų užterštumu.

Skiepų šalutinio poveikio priežastis galėtų būti tarša

Italijos nacionalines tyrimų tarybos (Consiglio Nazionale delle Ricerche) mokslininkai patikrino 44 populiarias vakcinas, įskaitant MMR (tymų, epideminio parotito ir raudonukės), ŽPV (žmogaus papilomos viruso), DTP (kokliušo, difterijos ir stabligės) bei keletą skiepų nuo gripo, ir konstatavo, kad jos visos buvo užterštos; kai kuriose vakcinose būta net 20-ies įvairių kitų medžiagų dalelių.

Teršalai buvo aptikti su įranga, kuri daug jautresnė nei bet kuris matavimo prietaisas, taikomas per kokybės kontrolės patikras gamyklose. Mokslininkai daro prielaidą, kad vakcinos užteršiamos jas gaminant.

Patekusi į kraujotaką, tarša išnešiojama po visą organizmą. O toliau jau vyksta tikra loterija, nes tai, ar pasireikš kokių nors neigiamų reakcijų, priklauso nuo to, kur organizme teršalai sustos. Net jei nesama jokios akivaizdžios reakcijos, dalelės gali išlikti organizme labai ilgai, nes jos biologiškai neskyla.

Tyrėjai sutinka, kad vakcinų gamintojai galėjo nebūti informuoti apie šią taršą, o tai paaiškina, kodėl vakcinų pakuotės lapeliuose tiek daug neigiamų reakcijų nepaminėta.

IntJ Vaccines Vaccin, 2017; 4:00072; doi: 10.15406/ ijvv.2017.04.00072

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

ŽYMĖS: medicinos naujienos, Vakcina, teršalai, mmr, organizmas, naujienos apie vaistus
reklama

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama


Skaityti daugiau ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ką žinote apie gydomasias sidabro savybės...

Visi gamtos turtai apdovanoti visatos energija. Vienų ji silpnesnė, kitų – stipresnė. Štai metalai ir akmenys tinka net...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Vaisius, kuris žudo vėžį per kelias minutes!...

Mokslininkai padarė vieną iš didžiausių atradimų, kuris teikia vilties milijonams žmonių. Šis preparatas yra vadinamas “EBC-46”,...
Ligos, mutacijos
Išsaugokime savo širdį ir kraujotakos sistemą...

Spurda širdis, kemšasi kraujagyslės? Oi, betgi aplink tiek daug informacijos: liesa dieta, augaliniai aliejai, “gerieji” angliav...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kokteilis kepenų valymui...

Tai ne tik daržovių kokteilis, tai gydomasis serumas kepenims! Kartą aš turėjau sveikatos problemų ir gydytojas paskyrė antibiot...
Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar