Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (747) Komentarų: (0) (08.07.2017 - 20:16)

Skiepų šalutinio poveikio priežastis galėtų būti tarša

Gaminant į vakcinas patenka nepageidaujamų dalelių iš išorės, ir kaip tik šia tarša būtų galima aiškinti daugelio labiausiai paplitusių skiepų, pavyzdžiui, ŽPV ir MMR, šalutinio poveikio padidėjimą. Teršalai organizme ne suskyla, bet patenka į audinius ir organus, sukeldami lėtinį uždegimą.

Pastaruoju metu pranešama apie neigiamas reakcijas po skiepijimo - karščiavimą, epilepsiją, kalbėsenos pablogėjimus, raumenų skausmus, eisenos problemas ir ypač didelį jautrumą, o tai galbūt aiškintina vakcinų užterštumu.

Skiepų šalutinio poveikio priežastis galėtų būti tarša

Italijos nacionalines tyrimų tarybos (Consiglio Nazionale delle Ricerche) mokslininkai patikrino 44 populiarias vakcinas, įskaitant MMR (tymų, epideminio parotito ir raudonukės), ŽPV (žmogaus papilomos viruso), DTP (kokliušo, difterijos ir stabligės) bei keletą skiepų nuo gripo, ir konstatavo, kad jos visos buvo užterštos; kai kuriose vakcinose būta net 20-ies įvairių kitų medžiagų dalelių.

Teršalai buvo aptikti su įranga, kuri daug jautresnė nei bet kuris matavimo prietaisas, taikomas per kokybės kontrolės patikras gamyklose. Mokslininkai daro prielaidą, kad vakcinos užteršiamos jas gaminant.

Patekusi į kraujotaką, tarša išnešiojama po visą organizmą. O toliau jau vyksta tikra loterija, nes tai, ar pasireikš kokių nors neigiamų reakcijų, priklauso nuo to, kur organizme teršalai sustos. Net jei nesama jokios akivaizdžios reakcijos, dalelės gali išlikti organizme labai ilgai, nes jos biologiškai neskyla.

Tyrėjai sutinka, kad vakcinų gamintojai galėjo nebūti informuoti apie šią taršą, o tai paaiškina, kodėl vakcinų pakuotės lapeliuose tiek daug neigiamų reakcijų nepaminėta.

IntJ Vaccines Vaccin, 2017; 4:00072; doi: 10.15406/ ijvv.2017.04.00072

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: medicinos naujienos, Vakcina, teršalai, mmr, organizmas, naujienos apie vaistus

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar