Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Liepos » 8

Skiepų šalutinio poveikio priežastis galėtų būti tarša

Gaminant į vakcinas patenka nepageidaujamų dalelių iš išorės, ir kaip tik šia tarša būtų galima aiškinti daugelio labiausiai paplitusių skiepų, pavyzdžiui, ŽPV ir MMR, šalutinio poveikio padidėjimą. Teršalai organizme ne suskyla, bet patenka į audinius ir organus, sukeldami lėtinį uždegimą.

Pastaruoju metu pranešama apie neigiamas reakcijas po skiepijimo - karščiavimą, epilepsiją, kalbėsenos pablogėjimus, raumenų skausmus, eisenos problemas ir ypač didelį jautrumą, o tai galbūt aiškintina vakcinų užterštumu.

Skiepų šalutinio poveikio priežastis galėtų būti tarša

Italijos nacionalines tyrimų tarybos (Consiglio Nazionale delle Ricerche) mokslininkai patikrino 44 populiarias vakcinas, įskaitant MMR (tymų, epideminio parotito ir raudonukės), ŽPV (žmogaus papilomos viruso), DTP (kokliušo, difterijos ir stabligės) bei keletą skiepų nuo gripo, ir konstatavo, kad jos visos buvo užterštos; kai kuriose vakcinose būta net 20-ies įvairių kitų medžiagų dalelių.

Teršalai buvo aptikti su įranga, kuri daug jautresnė nei bet kuris matavimo prietaisas, taikomas per kokybės kontrolės patikras gamyklose. Mokslininkai daro prielaidą, kad vakcinos užteršiamos jas gaminant.

Patekusi į kraujotaką, tarša išnešiojama po visą organizmą. O toliau jau vyksta tikra loterija, nes tai, ar pasireikš kokių nors neigiamų reakcijų, priklauso nuo to, kur organizme teršalai sustos. Net jei nesama jokios akivaizdžios reakcijos, dalelės gali išlikti organizme labai ilgai, nes jos biologiškai neskyla.

Tyrėjai sutinka, kad vakcinų gamintojai galėjo nebūti informuoti apie šią taršą, o tai paaiškina, kodėl vakcinų pakuotės lapeliuose tiek daug neigiamų reakcijų nepaminėta.

IntJ Vaccines Vaccin, 2017; 4:00072; doi: 10.15406/ ijvv.2017.04.00072

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:07 Liaudies medicinos patarimai, kaip apsisaugoti nuo hepatito A?
Hepatitas A – infekcinė kepenų liga, kurią sukelia virusas. Plinta fekaliniu–oraliniu keliu, gali patekti į žmogaus organizmą per nešvarias rankas, neplautas daržoves ar vaisius, geriant šaltinio vandenį.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau