Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.8K) Komentarų: (0) (03.02.2018 - 21:02)

Puiki gydymo priemonė nuo sauso kosulio

Puiki gydymo priemonė nuo sauso kosulio. Tai paprasta, bet labai efektyvi priemonė nuo sauso ir lėtinio kosulio. Jo paruošimui reikia pieno (ožkos arba karvės), sodos ir natūralaus medaus.

kosulys, kosulio gydymas, sausas kosulys, sauso kosulio gydymas, soda

Paruošimas labai paprastas. Pašildote pieną ant vidutinės ugnies, tiek, kad būdų karštas, bet ir neužvirinamas (vartoti saugiai, nenusideginkite burnos). Tada įdėkite puse arbatinio šaukštelio sodos ir išmaišykite. Pieno į puodelį nepilkite iki viršaus, nes soda reaguoja su pienu, pakeldama mišinio kiekį.

Suvartokite labai greitai, gerkite lėtai mažais gurkšneliais... kad mišinys neatvėstu. Medus vartojamas, kaip priedas. Galite jo ir nevartoti, jei jis yra nenatūralus. Šią priemonę vartokite nedaugiau, kaip 3 puodelius per dieną. Svarbu panaudoti šią priemonę prie miegą, kad galėtumėte ramiai miegoti.

Gydymo kursas priklauso nuo pažengusios ligos... Gali padėti ir vienas puodelis, bet gali prireikti ir visos savaitės.

Puiki gydymo priemonė nuo sauso kosulio

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: pienas, medus, Soda, kosulio gydymas, sauso kosulio gydymas, sausas kosulys, kosulys

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar