Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.5K) Komentarų: (0) (07.11.2017 - 22:37)

Receptas sumažinti cukraus ir trigliceridų kiekį kraujyje

Ši priemonė tikrai veikia ir padėjo daugeliui žmonių pagerinti kraujo parodymus! Pabandykite ir nepasigailėsite!

Receptas sumažinti cukraus ir trigliceridų kiekį kraujyje.

Gliukozė yra būtina organizmui dėl to, kad mūsų ląstelės ir organai išgauna iš jos energiją tinkamam darbui.

Tačiau, kai gliukozės kiekis pakyla per daug aukštai, tai gali sukelti labai rimtų pasekmių, tokių, kaip lėtinės ligos, pavyzdžiui, diabetas.

Norėdami susidoroti su tokia baisia liga, kaip diabetas, galite pasinaudoti šia natūralia priemone, kuri veiksmingai kontroliuoja gliukozės kiekį kraujyje.

Riebalai kraujyje vadinami trigliceridais, nors mes paprastai vadiname juos tiesiog riebalais. Tai yra dar vienas būdas, kuriuo organizmas gauna energijos, kad dirbtu, nes jie yra veiksmingesni už angliavandenius.

Ši priemonė veikia, nes pagreitina medžiagų apykaitą, todėl pacientai gali pamiršti tokius simptomus, kaip vidurių užkietėjimas, lėtinis nuovargis, miego sutrikimas ir kt.

Ingredientai:

  • dvi cinamono lazdelės;
  • šaukštas gvazdikėlių miltelių;
  • 1,5 litro vandens.

Paruošimo būdas:

Buteliuke (pageidautina stikliniame) supilkite vandenį, įdėkite cinamono ir gvazdikėlių. Įdėkite į šaldytuvą ir palikite nusistovėti 4 dienas. Tuo metu vanduo absorbuoja visas kitų ingredientų gydomąsias savybes.

Vartojimas:

Kasdien vartokite po 150 ml šio mišinio, mažiausiai 15 minučių prieš pusryčius. Tęskite gydymą, kol neišgersite 4,5 litro šių vaistų. Tada, padarykite pertrauką 15 dienų ir vėl tęskite.

Rekomenduojama sveika mityba, kartu su vidutiniu fiziniu aktyvumu.

Prieš vartodami liaudies receptus, visada turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju.

Receptas sumažinti cukraus ir trigliceridų kiekį kraujyje

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: gvazdikėliai, Kraujas, cinamonas, riebalai, gliukozė

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar