Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.5K) Komentarų: (0) (26.11.2017 - 14:47)

Šie maisto produktai sukelia vėžinių ląstelių badavimą!

Pradėkite valgyti juos dabar!

Šie maisto produktai sukelia vėžinių ląstelių badavimą!

Vėžys - grupė ligų, kuriai būdingas nenormalus ląstelių augimas. Jis turi daugiau nei 100 skirtingų tipų, suskirstytų pagal paveiktos ląstelės tipą.

Jo formavimo metu kūnas praeina procesą, vadinama angiogenezė.

Tačiau procesas nesibaigia, iš tiesu, angiogenezė aktyvuojasi kiekvieną kartą, kai mes patiriame, kenčiame nuo traumos. Tuo metu organizmas reikalauja susigrąžinti, bet kokio tipo kraujagyslę.

Tačiau šis procesas yra susijęs su vėžiu.

Angiogenezę reguliuoja aktyvatoriai ir inhibitoriai.

Visi ekspertai sutinka, kad vėžys yra susijęs su inhibitoriais, tačiau aktyvatoriai yra atsakingi už kraujagyslių ląstelių augimo skatinimą ir stiprinimą, todėl gali būti sukurtos naujos kraujagyslės.

Šie 5 produktai gali padėti kovoti su vėžiu:

Kava ir žalioji arbata. Kiekvieną dieną gerkite žalią arbatą ir kavą, nes tai gali sustabdyti angiogenezę ir užkirsti kelią vėžio vystymuisi.

Mėlynės ir aviečių ekstraktas. Abiejose uogose yra fitocheminių medžiagų, kurios turi stiprias priešvėžines savybes. Tai suteikia tamsią spalvą vaisiui. Be to, mėlynės ir avietės gali sumažinti oksidacinį stresą ir užkirsti kelią angiogenezei.

Pomidorai. Pomidoruose daug likopeno, stiprus antioksidantas, kuris gali užkirsti kelią angiogenezei. Remiantis Harvardo medicinos mokyklos atliktu tyrimu, žmonės, vartojantys pomidorus, mažina prostatos vėžio riziką 50%. Nepamirškite, kad tik kepintas, karštas pomidoras yra naudingas. Kuo jis ilgiau kaitinamas, tuo daugiau susidaro likopeno. Žalias pomidoras, tai tik paprastas augalas neturintis dideliu maistinių savybių išskyrus didesnio kiekio vitamino C, A ir magnio.

Ciberžolė. Ciberžolė ir jos aktyvus kurkumino junginys gali sustabdyti angiogenezę ir užkirsti kelią vėžio vystymuisi.

Tamsus šokoladas. Taip, šis skanus šokoladas turi stiprias anti-navikines ir anti-angiogenines savybes, todėl jūs turite kiekvieną dieną mėgautis juos. Turbūt nebereikia minėti, kad tik juodas šokoladas yra naudingas, kuris prasideda, bet jau nuo 72%. Kuo aukštesnis tuo geriau...

Šie maisto produktai sukelia vėžinių ląstelių badavimą!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar